Na obrázku jsou diváci a divačky v plážových křesílkách, kteří sledují film v letním kině
Novinka

Chybí vám ve vašem městě Jeden svět? Uspořádejte ho!

V březnu 2023 se uskuteční již 25. ročník Jednoho světa. Za tu dobu se etabloval jako výrazná festivalová značka u nás i v zahraničí. Máme vypracovaný velmi dobrý systém organizace a snažíme se především o to, aby spolupráce byla vždy vzájemně obohacující. Každoročně našim regionálním partnerům nabízíme možnost vybrat si z asi 30 dokumentárních filmů a poskládat si tak svůj program. Součástí festivalu jsou nejen projekce pro veřejnost, ale také dopolední projekce pro školy, které jsou velmi žádané. 

Máme nastavený systém poplatků a dělení tržeb, který zájemcům o pořádání festivalu Jeden svět rádi podrobněji představíme. 

Do pořádání Jednoho světa se každoročně zapojí na 20 měst z celé České republiky. Díky nim se z festivalu stává naprosto ojedinělá akce, která u nás nemá obdoby. Jaká města se zapojila do posledního ročníku a jaký měla program si můžete prohlédnout zde

Chcete se dozvědět více, nebo se rovnou přihlásit jako další festivalové město? Napište na lenka.lovicarova@jedensvet.cz Zájemci a zájemkyně, kteří by se chtěli zapojit do již připravovaného ročníku 2023 se mohou přihlásit do konce září, pozdější přihlášky budeme směřovat na rok 2024. 

Jeden svět je možné zařadit do vašich kulturních programů také kdykoliv během roku prostřednictvím programu Promítej i ty!, ve kterém je aktuálně více jak 60 titulů. Filmy z Promítej i ty! jsou ke stažení zdarma.