Dobrovolnice Jednoho světa sedí před sloupkem v kině, drží mikrofon a usmívá se.
Novinka

Užíváte si festival? Můžeme něco zlepšit?

Zůstala ve vás některá z projekcí či debat nebo máte nápady, jak festival obohatit? Velmi nám pomůže, když se s námi o svůj zážitek podělíte. Zabere to jen pár minut.

Děkujeme, že jste Jeden svět navštívili*y a pomohli*y vytvořit jedinečnou atmosféru! Jen díky vám je festival takový, jaký je. A určitě může být ještě lepší – budeme rádi, když se o své zážitky a dojmy podělíte. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník. Rozhodně se nemusíte bát, že by vám to zabralo podstatnější množství času – otázek můžete vyplnit přesně tolik, kolik sami uznáte za vhodné. Zpětná vazba nám umožní vytvořit pro vás ještě hodnotnější zážitek. 

Zajímá nás, které filmy se vám líbily či nelíbily, pokud jste narazili*y na něco, co se nepovedlo, rozhodně oceníme konstruktivní kritiku. Byli*y jste na festivalu poprvé, nebo patříte mezi ostřílené matadory a matadorky? Chybí vám ve filmovém programu nějaké téma, které sami*y považujete za důležité? Nalákala vás výstava imerzních filmů, nebo se zážitkům spojeným s VR brýlemi zatím vyhýbáte? Neexistuje špatná odpověď. Samostatnou kapitolu tvoří také přístupnost informací. Našli*y jste na festivalovém webu či sociálních sítích všechny potřebné informace? Zajímá nás také, jestli byl pro vás web přehledný, nebo jste se při vyhledávání cítili ztracení. 

Dotazník najdete zde. Prosíme, abyste vyplnili více než jedno políčko s odpovědí. Čím více dojmů s námi nasdílíte, tím snáz se nám bude zlepšovat příští ročník!

Děkujeme, že jste s námi!

Tým Jednoho světa