Dům Kočárovna v podvečer, Suchdol
Novinka

Pražské ozvěny Jednoho světa vylákají diváky z centra na předměstí

Pražské ozvěny festivalu Jeden svět nechají divákům a divačkám dveře do kinosálů otevřené i po skončení hlavní části programu. Projekce vybraných filmů budou probíhat od úterý 2. do středy 24. dubna 2024 v suchdolském Komunitním centru Půda.

Šestadvacátý ročník festivalu nabídne prodlouženou dobu filmových promítání. Zatímco jeho ústřední část začíná již 20. března, Pražské ozvěny budou pokračovat až do 24. dubna. Program Jednoho světa se během nich netradičně přenese mimo centrum Prahy, konkrétně na Suchdole. Místní promítači pro vás budou mít připravený svůj vlastní výběr filmů podobně, jako během promítání v českých regionech.  

„Chceme nezapomenutelný zážitek potkávání, poznávání a otevírání obzorů občanské angažovanosti přiblížit i těm, kteří by se ze Suchdola do středu města nedostali,” přibližuje první z míst organizátorka Věra Štěpánková. Na Suchdole budou projekce probíhat na dvou místech – většina z nich v Komunitním centru Půda, závěrečné promítání se odehraje v Kočárovně. „Velkou péči věnujeme také výběru těch co možná nejlepších a nejkvalifikovanějších debatérů,” doplňuje kolegyně Adriana Skálová. Projekce lákají na jednotné vstupné 120 Kč. 

Informace o programu a vstupném budou brzy doplněny na našem webu a webech organizátorů promítání.


ADRESY

Suchdol

Komunitní centrum Půda, Suchdolské náměstí 734/3, 4. NP
Kočárovna, Dvorská 1/3, Praha-Suchdol

WEB
https://praha-suchdol.cz/kc-puda/

 

Foto: Toni Laznik