Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

Univerzitní 28, Plzeň
www.fdu.zcu.cz/

Přístupné místo Přístupná toaleta Family friendly

Jak se dostanu na místo

Budova Sutnarky se nachází v areálu kampusu Západočeské univerzity na Borských polích. Pokud budete cestovat hromadnou dopravou, vydejte se tramvají číslo 4 do konečné stanice Univerzita. Fakulta je od zastávky vzdálená necelých 100 metrů. Ale pozor! Ne každá tramvaj jede až k Sutnarce, proto si vždy hlídejte cílovou stanici.

Využít můžete i autobusových linek 24, 30 a 36, které staví v zastávce Západočeská univerzita. Potom už jen stačí projít kampusem. Jestli se k nám vydáte autem, zaparkovat můžete na parkovištích nedalekých nákupcích center. Zaměstnanci Západočeské univerzity mohou využít univerzitní parkoviště, které je součástí kampusu.

Co na místě najdu

Promítání proběhne v nahrávacím a greenscreen studiu Multilab, které se svou rozlohou 160 m2 nabízí studentům nadstandardní vybavení a zázemí pro práci a experimentování s kamerou, světlem, zvukem, prostorem a scénou v reálném, mediálně hybridním či virtuálním kontextu.

Prostor Multilabu je bezbariérový. Po vstupu do budovy se stačí vydat kolem vrátnice doprava na konec chodby. Vstup do Multilabu se nachází po levé straně.

Vybavení kina

Budova Sutnarky je bez šatny a bez kavárny. U vrátnice je možné využít automatů na nápoje, kávu i drobné občerstvení. Toalety naleznete v blízkosti Multilabu.

Vstupné

– Plné vstupné je 110 Kč

– Senioři, Studenti, Děti 90 Kč

– ZTP, ZTP/P 60 Kč (doprovod zdarma)

Máme připraveny také akreditace 4+1 zdarma.

Na místě přijímáme pouze hotovost, vstupenky je ale možné koupit i online přes GoOut (nejpozději 1 hodinu před začátkem projekce).

Festivalová kina