Kontakty a tým

Kontakty pro média

Gabriela Gálová

vedoucí mediální komunikace a PR
tel.: +420 605 919 769
e-mail: gabriela.galova@jedensvet.cz

Nikola Páleníčková

mediální koordinátorka
tel.: +420 732 989 638
e-mail: nikola.palenickova@jedensvet.cz

Tým

Ondřej Kamenický

Ondřej Kamenický

ředitel festivalu

ondrej.kamenicky
@jedensvet.cz

Lenka Lovicarová

Lenka Lovicarová

výkonná ředitelka

lenka.lovicarova
@jedensvet.cz

Jeden_svet14_vyrez_web_2

Ondřej Moravec

programový ředitel

ondrej.moravec
@jedensvet.cz

Jeden_svet143_web2

Gabriela Gálová

vedoucí mediální komunikace a PR

gabriela.galova
@jedensvet.cz

Nikola Páleníčková

Nikola Páleníčková

mediální koordinátorka

nikola.palenickova
@jedensvet.cz

Jitka Rudolfová

Jitka Rudolfová

PR koordinátorka Jednoho světa pro všechny

jitka.rudolfova
@jedensvet.cz

Lucie Farková

Lucie Farková

koordinátorka festivalu Jeden svět v regionech

lucie.farkova
@jedensvet.cz

Sabina Solničková

Sabina Solničková

vedouci guest servisu

sabina.solnickova
@jedensvet.cz

Tereza Langrová

Tereza Langrová

koordinátorka dobrovolníků

tereza.langrova
@jedensvet.cz

Tereza Králová

Tereza Králová

koordinátorka Jednoho světa na školách

t.kralova
@jsns.cz

Kristýna Genttnerová

Kristýna Genttnerová

koordinátorka projektu Promítej i ty!, obsahová produkční

kristyna.genttnerova
@jedensvet.cz

Program

program-tym-web

koordinátor programu a provozní festivalu: Jakub Ostrovský  editor katalogu: Oldřich Vágner dramaturgyně festivalu a koordinátorka festivalu Jeden svět v Bruselu: Julie Kárová dramaturgyně festivalu, outreach koordinátorka, Mluvící kino: Barbora Hudečková programový ředitel: Ondřej Moravec  

a

koordinátoři debat: Veronika Klusáková a Jan Kamenický 

Produkce

Produkční tým

asistentka produkce: Eliška Pírková finanční manažerka: Petra Petříková​ lokační produkční: Jan Touš koordinátorka dobrovolníků: Tereza Langrová ​výkonná ředitelka: Lenka Lovicarová obsahová produkční: Kristýna Genttnerová

koordinátorka diváckého centra: Natálie Mohoritová asistent produkce se zaměřením na přístupnost festivalu: Martin Pfann 

PR & mediální komunikace

PRtym-web

autorka a průvodkyňe videí pro neslyšící a nedoslýchavé diváky: Marie Mašláňová vedoucí mediální komunikace a PR: Gabriela Gálová mediální koordinátorka: Nikola Páleníčková asistentka PR a fotoeditorka: Mahulena Kopecká copywriter: Jiří Krejčík PR koordinátorka Jednoho světa pro všechny: Jitka Rudolfová editorka webu: Tihana Valent 

a

editorka sociálních sítí: Petra Jansa metodička přístupnosti festivalu Jeden svět: Mariana Chytilová festivalové minuty: Zuzana Gruberová 

Guest Service

guest-service-tym-web

vedouci guest servisu: Sabina Solničková asistentka guest servisu: Martina Watzková 

Jeden svět v regionech

regiony-tym-web

koordinátorka Jednoho světa v regionech: Lucie Farková asistentka Jednoho světa v regionech, finance: Martina Dutá

a

web editorka Jednoho světa v regionech: Tereza Lieders

Technická produkce

technicka-produkce-tym-web

technický produkční: Jakub Hanuš databáze, aplikace, protokol: Lenka Fránová technická produkční pro regiony: Terezie Vítková hlavní technická produkční Františka Chlumská 

technický produkční pro nevidomé a slabozraké diváky: Marek Salaba

Jeden svět na školách

JSNS-tym-web

koordinátorka Jednoho světa na školách: Tereza Králová asistentka Jednoho světa na školách Kristýna Michálková koordinátorka debat Jednoho světa na školách: Ivana Linhartová 

dramaturgyně Jednoho světa na školách: Kateřina Suchá ředitel Jednoho světa na školách Karel Strachota

Programová rada - předvýběr filmů: Aneta Kohoutová, Jiří Slavík, Daniel Vondra, Aleš Matějka, Vít Chovanec, Kateřina Bartošová, Tereza Hronová, Sarah Huikari, Alice Krajčírová, Jakub Ostrovský, Karel Kotěšovec, Kateřina Fojtová, Martina Dutá, Jitka Rudolfová Doprovody porot: Oldřich Vágner, Kristýna Bartošová, Petra Hanzlíková Asistentka guest servisu v průbehu festivalu: Ema Bujnošková Střihačka: Eva Skálová Technická supervize Jednoho světa interaktivně: Kryštof Novák Technické zajištění Mluvícího kina: Jan Špinka Kontrola filmových kopií: Jan Josl, Kamila Kovačíková, Marta Musilová, Petr Skála, Michaela Weingartová Synopse: Kateřina Bartošová, Jan Dražan, Zuzana Gruberová, Naďa Hetešová, Tereza Hronová, Aneta Kohoutová, Šárka Princová Maroušková, Aleš Matějka, Jan Prokeš, Martin Svoboda, Michal Šašma Překlad: Andre Swoboda, Veronika Lopaurová Jazykové korektury / Proofreading: Pavel Očenášek, Ashley Davis, Gil Bomber DTP: Zoran Bonuš Deaf Friendly - překlady a tlumočení do českého znakového jazyka a mezinárodního znakového systému: Kateřina Pešková Audiopopisy: Marek Salaba, Luboš Krapka (nadační fond Mathilda), Zuzana Stivínová, Karol Trnka (Trnka, n.o.), Inna Levian (Studio Pokrok) Rezervační linka pro handicapované a testování přístupnosti webu : SONS ČR, z.s. - Marek Salaba, Jan Šnyrych, Zdeněk Bajtl Infopoint: Lenka Hofierková, Zuzana Novotná, Hana Neničková, Karolína Pavlíková, Eliška Kosmáková, Miriam Jíšová, Nikol Gruberová, Monika Drozdová, Sabina Jonášová, Michaela Doležalová Vedoucí kin: Kateřina Herkusová, Tatiana Šolaja, Michaela Švandová, Kateřina Šimková, Aleš Matějka, Marek Djakoualno, Diana Boss, Daniela Bodanská, Alice Krajčírová, Šárka Antošová, Beata Mrazíková, Roman Kostka, Jan Černý, Natálie Jacková, Viktorie Aldabaghová, Anna Roubalová, Simona Darulová, Lenka Raymanová, Olga Srstková Správa webu: David Šimon Vizuální kampaň: Studio MT Art director: Matyáš Trnka Autoři: Matyáš Trnka, Matěj Růžička Storyboard a anim. supervize: Jan Saska Animace:  Aliona Baranova Voiceover: Adélka Kodešová Hudba: Jiří Saska Mix zvuku: Viktor Ekrt DTP: Matěj Růžička, Lenka Kohoutová Web design a online mat.: Lukáš Franz Fotografové:  Eva Kořínková, Lukáš Bíba, Vaiva Bezhan, Stanislav Krupař, Martina Štastná, Anna Venezia, Lukáš Hanusek, Kristýna Svobodová Projekce pro školy: Linda Šilingerová, Aneta Kočíková, Alžběta Mixová, Tatiana Šolaja, Adam Široký, Sufian Massalema, Prokop Laichter, Eliška Gemrotová, Petr Schovánek, Hedvika Wünchová. Kristýna Nnaji Překlady filmů: Andrea Svobodová / AZ Translations, s. r. o. IT support: Aleš Neumann, Jiří Zámostný, Vojtěch Janžura Rychlá spojka: Andrej Kos, Adam Stiburek Langhans – Centrum Člověka v tísni: Mária Holbová, Tereza Cimoradská a tým