Program po dnech a kinech

Čtvrtek 24. 3.

18:00 Zatracená práce

Etáž

Vstupenky

Pátek 25. 3.

17:00 Nevyřčené slzy

Minikino

Vstupenky
17:00 Opouštět Počátky

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Když město povstane

Centrum Pant

18:00 Zápasnice

Etáž

Vstupenky
18:00 René - Vězeň svobody

DK Poklad

Popisné titulky pro neslyšící a nedoslýchavé
Vstupenky
19:30
Článek 293 + Hlas
- Článek 293
- Hlas

Minikino

Vstupenky

Sobota 26. 3.

10:00 Bílá krychle

Galerie PLATO

13:00 70/30

Galerie PLATO

14:30 Tbilisi Pride

Galerie PLATO

17:00 Komu patří moje vesnice?

Minikino

Vstupenky
17:00 Děti mlhy

Etáž

Vstupenky
18:00 Opouštět Počátky

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Andělé ze Sindžáru

Minikino

Vstupenky
19:30 Síla

Etáž

Vstupenky

Neděle 27. 3.

17:00 Zápasnice

Minikino

Vstupenky
17:00 Incendios

Etáž

Vstupenky
18:00 Severní proud

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Čtyři cesty

Minikino

Vstupenky
19:30 Tbilisi Pride

Etáž

Vstupenky

Pondělí 28. 3.

17:00 Vysloužilci

Minikino

Vstupenky
17:00 René - Vězeň svobody

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Prvovoliči 2021

Etáž

Vstupenky
18:00 Hlasy pro prezidenta aneb Pokus o kontrarevoluci

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Zatracená práce

Minikino

Vstupenky

Úterý 29. 3.

17:00 Soudci pod tlakem

Minikino

Vstupenky
17:00 Naše volba, náš hlas

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Soudci pod tlakem

Centrum Pant

18:00 Mé dětství, má země – 20 let v Afghánistánu

Etáž

Vstupenky
18:00 Síla

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Máte zakázku

Minikino

Vstupenky

Středa 30. 3.

17:00 Krymský poklad

Minikino

Vstupenky
17:00 Nevyřčené slzy

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Platón z Belfastu

Centrum Pant

18:00 Jak jsem se stala partyzánkou

DK Poklad

Vstupenky
19:30 70/30

Minikino

Vstupenky

Čtvrtek 31. 3.

17:00 Mé dětství, má země – 20 let v Afghánistánu

Minikino

Vstupenky
17:00 Každá minuta života

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Jak jsem se stala partyzánkou

Centrum Pant

18:00 Bílá krychle

Etáž

Vstupenky
18:00 Zatracená práce

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Děti mlhy

Minikino

Vstupenky

Pátek 01. 4.

17:00 Opouštět Počátky

Minikino

Vstupenky
18:00 Čtyři cesty

Klub Atlantik

Vstupenky
18:00 Buď můj hlas

Centrum Pant

18:00 Za zvířata

Etáž

Vstupenky
18:00 Incendios

DK Poklad

Vstupenky
19:30 Platón z Belfastu

Minikino

Vstupenky