Jeden svět venku i v kinech

Festival se po více než roce vrací zpět do vnitřních kin. Podpořte s námi kinaře a kinařky a zastavte se na některý z dokumentů do vašeho oblíbeného kinosálu! Vybrané jednosvětí filmy v nich poběží až do 6. června. V Praze promítáme v kině Lucerna a v Městské knihovně, projekce v dalších městech snadno vyhledáte v programu níže. Nadále pokračují i venkovní promítání a debaty ve vybraných letních kinech po celé České republice. 

Projekce proběhnou za přísného dodržování veškerých vládních a hygienických nařízení. Bude se jich možné zúčastnit pouze s negativním PCR (starý maximálně 7 dnů) či antigenním testem (starým maximálně 72 hodin), potvrzením o očkování (stačí jedna dávka) anebo s osvědčením o prodělání nemoci covid-19 (potvrzení platí 180 dnů od prodělání nemoci). Budeme uznávat potvrzení od zaměstnavatele, nebo potvrzení z laboratoří – nebudeme uznávat čestná prohlášení nebo samotesty, potvrzení kontrolujeme vždy na pokladně. 

Filmy je i nadále možné sledovat také na Jeden svět online.

Těšíme se na shledání a děkujeme vám, že s námi respektujete všechna vládní a hygienická opatření.

-----------------

Titulky – všechny filmy mají české titulky. Vybrané projekce Jeden svět venku, označené piktogramem SDH, mají popisné titulky pro neslyšící a nedoslýchavé.