Program po dnech a kinech

Pondělí 31. 05.

18:00 Kuráž
Kino Art
Debata: Veronika Kiruščanka, bývalá lektorka češtiny v Bělorusku a běloruští výtvarníci Uladzimir Hramovič a Lesja Pčolka
Vstupenky
20:30 Bydlet proti všem
Kino Art
Debata: režisér Tomáš Hlaváček, protagonista filmu Jan Milota z Platformy pro sociální bydlení a bývalý brněnský zastupitel Matěj Hollan
Vstupenky
20:30 Krtek
Kavárna Trojka
Vstupenky
20:30 Zákon lásky
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky

Úterý 01. 06.

18:00 Bláhový projekt
Kino Art
Vstupenky
20:30 Imádovo dětství
Kino Art
Debata: Eva Kaličinská, Organizace pro pomoc uprchlíkům
Vstupenky
20:30 Vlci na hranicích
Kavárna Trojka
Debata: kameraman Petr Racek
Vstupenky
20:30 Ponor
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky

Středa 02. 06.

18:00 Čhadar, cesta po řece
Kino Art
Debata: cestovatel Rudolf Švaříček
Vstupenky
20:30 Neviditelná
Kino Art
Debata: režisérka Maia Martinak a právnička Ligy lidských práv Sandra Pašková
Vstupenky
20:30 Manželství
Kavárna Trojka
Online debata: protagonisté Zdenka Karim a Tabiš Karim
Vstupenky
20:30 Kuráž
Kinostan v Lužánkách
Debata: Sjarhej Smatryčenka, Ambasáda nezávislé běloruské kultury
Vstupenky

Čtvrtek 03. 06.

18:00 Krtek
Kino Art
Vstupenky
20:30 Tajný agent
Kino Art
Debata: Lucie Vidovićová, Centrum pro výzkum stárnutí FSS MU
Vstupenky
20:30 Jak se staví hora
Kavárna Trojka
Vstupenky
20:30 Anny
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky

Pátek 04. 06.

18:00 Naše generace Z
Kino Art
Debata: odborník na sociální sítě Michal Zlatkovský
Vstupenky
20:30 Vlci na hranicích
Kino Art
Vstupenky
20:30 Zákon lásky
Kavárna Trojka
Online debata: Czeslaw Walek, protagonista z iniciativy Jsme fér
Vstupenky
20:30 Tajný agent
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky

Sobota 05. 06.

18:00 Bílý šum
Kino Art
Vstupenky
20:30 Naše svoboda
Kino Art
Vstupenky
20:30 Neviditelná
Kavárna Trojka
Debata: advokátky Zuzana Candigliota a Adéla Hořejší
Vstupenky
20:30 Rok plný dramat
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky

Neděle 06. 06.

18:00 Anny
Kino Art
Online debata: režisérka Helena Třeštíková
Vstupenky
20:30 Nová šichta
Kino Art
Debata: režisér Jindřich Andrš
Vstupenky
20:30 Bydlet proti všem
Kavárna Trojka
Debata: režisér Tomáš Hlaváček a odborník na sociální bydlení Martin Freund
Vstupenky
20:30 Imádovo dětství
Kinostan v Lužánkách
Vstupenky