Kontakty a tým

Kontakty pro média

Marie Heřmanová

vedoucí mediální komunikace a PR
tel.: +420 603 206 655
e-mail: marie.hermanova@jedensvet.cz

Gabriela Gálová

mediální koordinátorka
tel.: +420 777 787 962
e-mail: gabriela.galova@jedensvet.cz

Tým

ondrej-kamenicky
Ondřej Kamenický

ředitel festivalu

ondrej.kamenicky
@jedensvet.cz

lenka-lovicarova
Lenka Lovicarová

výkonná ředitelka

lenka.lovicarova
@jedensvet.cz

ondrej-moravec
Ondřej Moravec

programový ředitel

ondrej.moravec
@jedensvet.cz

marie-hermanova-2
Marie Heřmanová

vedoucí mediální komunikace a PR

marie.hermanova
@jedensvet.cz


julie-karova
Julie Kárová

dramaturgyně festivalu, Jeden svět v Bruselu

julie.karova
@jedensvet.cz

barbora-hudeckova-2
Barbora Hudečková

dramaturgyně festivalu, outreach koordinátorka

barbora.hudeckova
@jedensvet.cz

jakub-ostrovsky
Jakub Ostrovský

asistent programu, provozní festivalu

jakub.ostrovsky
@jedensvet.cz

petra-petrikova
Petra Petříková

finanční manažerka

petra.petrikova
@jedensvet.cz


lucie-farkova-2
Lucie Farková

festival v regionech

lucie.farkova
@jedensvet.cz

martina-duta-2
Martina Dutá

asistentka Jednoho světa v regionech, finance

martina.duta
@jedensvet.cz

gabriela-galova
Gabriela Gálová

mediální koordinátorka

gabriela.galova
@jedensvet.cz

anna-macku
Anna Macků

asistentka PR

anna.macku
@jedensvet.cz


jirka-krejcik-2
Jiří Krejčík

editor sociálních sítí, copywriter

jiri.krejcik
@jedensvet.cz

tihana-valent-2
Tihana Valent

editorka webu

tihana.valent
@jedensvet.cz

zuzana-gruberova
Zuzana Gruberová

Jeden svět v Bruselu

zuzana.gruberova
@clovekvtisni.cz

michaela-weingartova
Michaela Weingartová

koordinátorka programu Promítej i ty!

michaela.weingartova
@jedensvet.cz


kristyna-genttnerova-2
Kristýna Genttnerová

obsahová produkční

kristyna.genttnerova
@jedensvet.cz

vojtech-strakaty
Vojtěch Strakatý

lokační produkční

vojtech.strakaty
@jedensvet.cz

anezka-hruskova-2
Anežka Hrušková

asistentka produkce

anezka.hruskova
@jedensvet.cz

mariana-chytilova-2
Mariana Chytilová

metodička přístupnosti Jeden svět pro všechny

mariana.chytilova
@jedensvet.cz


jitka-rudolfova2-2
Jitka Rudolfová

Jeden svět pro všechny - diváci s fyzickým postižením, PR

jitka.rudolfova
@jedensvet.cz

Marie Mašláňová

Jeden svět pro všechny - neslyšící a nedoslýchaví diváci

bezbarier
@jedensvet.cz

3719_tym-zdenek
Zdeněk Rybák

Jeden svět pro všechny - nevidomí a slabozrací diváci

bezbarier
@jedensvet.cz

adela-galova-2
Adéla Gálová

koordinátorka Jednoho světa pro všechny

adela.galova
@jedensvet.cz


tereza-kralova-2
Tereza Králová

Jeden svět na školách

t.kralova
@jsns.cz

bara-skoumalova
Bára Skoumalová

asistentka Jeden svět na školách

barbora.skoumalova
@jsns.cz

oldrich-vagner-2
Oldřich Vágner

editor katalogu

oldrich.vagner
@jedensvet.cz

lenka-franova-2
Lenka Fránová

Databáze, aplikace, protokol

lenka.franova
@jedensvet.cz


natalie-mohoritova
Natálie Mohoritová

koordinátorka doprovodného programu

natalie.mohoritova
@jedensvet.cz

veronika-klusakova
Veronika Klusáková

koordinátorka debat

veronika.klusakova
@jedensvet.cz

jan-kamenicky-2
Jan Kamenický

asistent debat

j.kamenicky
@jedensvet.cz

masha-volynsky
Masha Volynsky

koordinátorka Mluvícího kina

masha.volynsky
@jedensvet.cz


adriana-bielkova-2
Adriana Bielková

vedoucí guest servisu

adriana.bielkova
@jedensvet.cz

sabina-solnickova-2
Sabina Solničková

asistentka guest servisu

sabina.solnickova
@jedensvet.cz

frantiska-chlumska-2
Františka Chlumská

hlavní technická produkční

frantiska.chlumska
@jedensvet.cz

kuba-hanus-2
Jakub Hanuš

technický produkční

jakub.hanus
@jedensvet.cz


tereza-langrova
Tereza Langrová

koordinátorka dobrovolníků

tereza.langrova
@jedensvet.cz

Programová rada - předvýběr filmů: Aneta Kohoutová, Jiří Slavík, Daniel Vondra, Maša Hilčišin, Aleš Matějka, Vít Chovanec, Kateřina Bartošová, Tereza Hronová, Oldřich Vágner, Veronika Klusáková, Jakub Ostrovský Doprovody porot: Oldřich Vágner, Kristýna Bartošová, Petra Hanzlíková  Asistenti guest servisu v průbehu festivalu: Koen Baeyens, Anushik Rshtuni Technická produkční pro regiony: Terezie Vítková Koordinátor VR: Kryštof Novák Asistent technické produkce: Martin Foltýn Střihačka: Eva Skálová Kontrola filmových kopií: Marta Musilová, Jan Josl, Kateřina Palivcová, Nina Zvingerová, Jan Horák, Martin Pecha Titulkovači: Oliver Kamm, Martin Novotný, Agáta Vačkářová, Jakub Watzek, Daniel Tisoň, David Řehořka, Jana Beinová Synopse: Kateřina Bartošová, Jan Dražan, Tereza Hronová, Zuzana Gruberová, Aneta Kohoutová, Aleš Matějka,  Jan Pavelka, Jan Prokeš, Martin Svoboda, Vratislav Dostál, Naďa HetešováKarel Vrána Překlad: Andre Swoboda, Veronika Lopaurová Jazykové korektury: Pavel Očenášek, Ashley Davis, Gil Bomber DTP: Zoran Bonuš Překlady a tlumočení do českého znakového jazyka a mezinárodního znakového systému: Deaf Friendly Audiopopisy: Marek Salaba, Luboš Krapka, Zuzana Stivínová, studio Pokrok, Karol Trnka Infopoint: Lenka Hofierková, Natalie Hrabalová, Karolína Chalupová, Anastázie Slavíčková, Zuzana Novotná, Kristýna Michálková, Hana Neničková Vedoucí kin: Kateřina Herkusová, Tatiana Šolaja, Dominika Dlauhá, Prokop Laichter, Michaela Švandová, Kateřina Šimková, Karolína Nováková, Aleš Matějka, Jiří Ratinger, Marek Djakoualno, Diana Boss, Daniela Bodanská, Štěpán Kuba, Alice Krajčírová, Šárka Antošová, Beata Mrazíková, Roman Kostka, Jan Černý, Natálie Jacková Správa webu: David Šimon Grafika a vizuál: Matyáš Trnka, Matěj Růžička DTP: Matěj Růžička Festivalová znělka - Scénář, režie, animace: Matyáš Trnka Autor hudby: Ondřej Anděra Fotografové: Eva Kořínková, Lukáš Bíba, Vaiva Bezhan, Stanislav Krupař, Martina Štastná, Anna Venezia, Lukáš Hanusek, Kristýna Svobodová Fotoeditorka: Kristýna Svobodová Editorka festivalové přílohy v Respektu: Anna Batistová Projekce pro školy: Kateřina Suchá, Tatiana Šolaja, Ivana Linhartová Překlady filmů: Andrea Svobodová / AZ Translations, s. r. o. IT support: Aleš Neumann, Jiří Zámostný, Vojtěch Janžura Rychlá spojka: Andrej Kos Langhans - Centrum Člověka v tísni: Jana Čtveráková, Mária Holbová a tým