Promítací místa a vstupnéDivadlo na cucky

Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

+420 728 180 478
Web stránky místa
Mapa

Kino Metropol

Sokolská 25, Olomouc

+420 585 224 120
Web stránky místa
Mapa

Muzeum umění – sál Divadla hudby

Denisova 47, Olomouc

+420 585 223 565
Web stránky místa
Mapa

Promítací místa | Locations:

Kino Metropol – Sokolská 572/25, Olomouc

Muzeum umění Olomouc (sál Divadla hudby) – Denisova 824/47, Olomouc

Divadlo na cucky – Dolní náměstí 42, Olomouc

Divadlo hudby a Divadlo na cucky vzhledem k nižší kapacitě míst nabízí omezený počet volných vstupů na akreditaci ČvT, rezervujte si tedy prosím své místo včas. Své rezervace zasílejte na adresu guest@jedensvetolomouc.cz, nejpozději den před danou projekcí.

 

Vstupné | Admission:

Základní vstupné na projekci 80 Kč / 60 Kč zvýhodněné vstupné pro studenty (žákovská průkazka / platná ISIC karta) a seniory (senior pas, …) - držitelé slevových karet jsou povinni se jimi před vstupem do sálu prokázat. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají 50procentní slevu z ceny vstupenky.

Full admission fee 80 CZK / half-price admission fee 60 CZK (students, senior citizens, ISIC cards, etc.) - visitors have to show a valid discount card before enter the cinema.

 

Vstupenky na festival jsou nemístenkové, rezervace konkrétních míst není možná. Pro získání požadovaného místa doporučujeme dorazit na projekci s předstihem.

The purchased ticket guarantees you a seat, however you cannot reserve a precise seat; it's strictly first come, first served. To take a desired seat we recommend our viewers to come to the screening in advance.

olomouc-koordinatorky

Aneta Šebková, Anežka Hrušková

Hlavní koordinátorky

Olomouc na konci března již tradičně ožije festivalovým děním v podobě dalšího ročníku dokumentárního festivalu o lidských právech Jeden svět. Organizační tým, složený především z nadšených studentů, pro vás opět připravuje bohatý program plný zajímavých filmových projekcí i rozmanitých doprovodných aktivit. Hlavním tématem 19. ročníku festivalu je Aktualizace sytému, a to hned v několika různých významech. Nabízí se systémy politické, společenské i ty virtuální, naším cílem je ale snaha o aktualizaci zejména toho vnitřního systému, kterým disponujeme jako jednotlivci. Najít v rozbouřené a zrychlené době přesycené informacemi chvilku na zastavení se, zpracování okolních vjemů a zamyšlení se nad nimi není vždy jednoduché. Když se vám to ale podaří, získáte šanci pokračovat dál s větším klidem, urovnanými myšlenkami a možná i s otevřenějším postojem. Pro takovou příležitost můžete využít například ztemnělé kino, koncert s přáteli nebo zajímavou přednášku s dobrou kávou.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli bod našeho programu, věříme, že odejdete domů odpočatější a bohatší o nové poznatky, které vám budou v životě pozitivním přínosem. Tak si přijďte aktualizovat systém spolu s námi.

Těšíme se na vás v Olomouci 19.–24. 3. 2018.