Program



Čtvrtek 15. 03.

18:00 Básnířka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:30
Zahájení festivalu spojené s projekcí filmu
Město duchů
+ Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 Až přijde válka + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Pátek 16. 03.

16:00
MamaTata Kino
Nerodič
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Rádio Kobaní Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

18:00 Náš nový prezident + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 Bohu žel + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

20:30 Silvana Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 Čističi + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

20:30 Na ostří s Tupými noži Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Sobota 17. 03.

18:00
Filmový maraton
Ženy venezuelského chaosu
Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

Budovatelé říše Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

Švéd v žigulíku Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

AsexuaLOVE Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 690 Vopnafjörður Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

20:30 Cizinec v ráji Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Neděle 18. 03.

16:00
Dětské filmy pro rodiče s dětmi
Rozárka a kuchařky bez domova
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Lenno a jeho rybka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Hadí dívka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Básnířka Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Hranice práce + Debata BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

20:30 Trumpoty + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

20:30 Ultra Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

20:30 Cizinec v ráji BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

Pondělí 19. 03.

18:00 Neslyšící syn + Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

18:00 PreKrim Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 Lepším člověkem Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

18:30 Švéd v žigulíku Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

20:30 Ctihodný W. Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 O otcích a synech + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

20:30 Nic jako dřív Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

20:30 Než najdu pevnou půdu pod nohama + Debata BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

21:00 Kolyma, cesta z kostí Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

Úterý 20. 03.

18:00 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

18:00 Nic se neodpouští Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 Vzdálený štěkot psů BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

18:30 Policejní síla Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

20:30 V zajetí Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 Azurová + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

20:30 Mečiar BuranTeatr, Kounicova 22

více o filmu

21:00 Zeptejte se sexperta Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

Středa 21. 03.

16:00
MamaTata Kino
Teorie rovnosti
+ Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Tohle je Kongo Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

18:00 Poslední svého druhu + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:30 Aktivistka + Debata Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

20:30 Mír s vámi Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 Nic se neodpouští Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

21:00 Rebelská střední v Berlíně Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

Čtvrtek 22. 03.

16:00
MamaTata Kino
Rebelská střední v Berlíně
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:00 Čističi Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:30 24. ulice + Debata Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

20:30 O otcích a synech Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

21:00 Náš nový prezident Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

Pátek 23. 03.

18:00 Ženy Zlatého úsvitu Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

18:30
Nejoblíbenější film diváků - 2. místo
Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

18:30 Město duchů Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu

20:30
Nejoblíbenější film diváků - 1. místo
Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

více o filmu

20:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

21:00 Trumpoty Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno

více o filmu


Dan Petrucha

Hlavní koordinátor

Děkujeme všem našim divákům za zájem o lidská práva a podporu festivalu. Těšíme se na setkání opět za rok. Budeme vděční za zpětnou vazbu vyplněním dotazníku. Pěkné jarní dny přeji já i celý náš tým.


http://www.livingstone.cz/
http://www.kr-jihomoravsky.cz/
http://www.brno.cz/uvodni-strana
http://www.avled.cz/
http://www.osplanb.cz/
http://www.luzanky.cz/o-nas/aktualne/
https://www.dpl.cz/
http://ticbrno.cz/cs
http://www.kinoscala.cz/cz
http://kinoart.cz/
http://www.moravska-galerie.cz/
http://www.cafeprah.cz/
http://prahavbrne.cz/
http://kclisen.cz/delnak-2
http://www.novyprostor.cz/