Tým

Hana Kulhánková

ředitelka festivalu

hana.kulhankova
@jedensvet.cz

Filip Rameš

výkonný ředitel

filip.rames
@jedensvet.cz

Petra Petříková

finanční manažerka

petra.petrikova
@jedensvet.cz

Julie Kárová

dramaturgyně programu, Jeden svět v Bruselu

julie.karova
@jedensvet.cz

Ondřej Moravec

dramaturg programu, Jeden svět interaktivně

ondrej.moravec
@jedensvet.cz

Irena Mařincová

asistentka programu

irena.marincova
@jedensvet.cz

Natalie Krausová

hlavní produkční

natalie.krausova
@jedensvet.cz

Viktorie Sedláčková

asistentka produkce

viktorie.sedlackova
@jedensvet.cz

Jakub Pavlovský

asistent PR a fotoeditor

jakub.pavlovsky
@jedensvet.cz

Bohdana Rambousková

dramaturgyně programu a PR

bohdana.rambouskova
@jedensvet.cz

Zuzana Gruberová

mediální koordinátorka

zuzana.gruberova
@jedensvet.cz

Kristýna Svobodová

editorka webu a sociálních sítí

kristyna.svobodova
@jedensvet.cz

Oldřich Vágner

editor katalogu

oldrich.vagner
@jedensvet.cz

Eva Skálová

hlavní technická produkční

eva.skalova
@jedensvet.cz

Františka Chlumská

technická produkční

frantiska.chlumska
@jedensvet.cz

Ondřej Kamenický

koordinátor festivalu v regionech, program Promítej i ty!

ondrej.kamenicky
@jedensvet.cz

Barbora Hudečková

koordinátorka festivalu v regionech, program Promítej i ty!

barbora.hudeckova
@jedensvet.cz

Petr Nuska

program Promítej i ty!

petr.nuska
@jedensvet.cz

Adriána Bielková

vedoucí guest servisu

adriana.bielkova
@jedensvet.cz

Anežka Gottliebová

asistentka guest servisu

anezka.gottliebova
@jedensvet.cz

Natálie Mohoritová

Koordinátorka doprovodných akcí

natalie.mohoritova
@jedensvet.cz

Veronika Klusáková

koordinátorka pofilmových debat

veronika.klusakova
@jedensvet.cz

Hana Kuncová

koordinátorka panelových debat

hana.kuncova
@jedensvet.cz

Ivana Linhartová

koordinátorka dobrovolníků a dobrovolnic

ivana.linhartova
@jedensvet.cz

Linda Šilingerová

Jeden svět pro školy

linda.silingerova
@jsns.cz

Tereza Králová

Jeden svět pro školy

t.kralova
@jsns.cz

Mariana Chytilová – Jeden svět pro všechny

Kateřina Bartošová – projekty se sociální kampaní

Tereza Filipová – editorka pro Jeden svět v regionech  

David Šimon – web

Tomáš Trnobranský – DTP kampaně

Zoran Bonuš – design, DTP katalogu

Jakub Hanuš asistent technické produkce

Jan Šípek – střih

Jan Kamenický, Nina Zwingerová, Petr Skála, David Vrzal, Lenka Chánová, Marta Musilová, Adéla Skálová, František Pekař, Oliver Kamm, Michaela Weingartová –  kontrola filmů a titulků, titulkování

Andrea Svobodová, Zuzana Turková / AZ Translations, s. r. o. – překlady filmů

Martina Novotná – protokol

Petr Bartoš, Jiří Zámostný, Vojtěch Janžura – IT support

Jakub Benda – Architektura Diváckého centra Galerie Lucerna

Anna Batistová – festivalová příloha týdeníku Respekt 

Soňa Valentová – design přílohy týdeníku Respekt 

Tereza Hronová –  festivalové zpravodajství na Radiu 1

Koen Baeyens – asistent guest servisu

Kristína Kubcová – Guest Service Assistant / asistent guest servisu

Oldřich Vágner – doprovody porot

Štěpán Vizi – videotéka

Barbora Sommers, Michaela Švandová - Infopoint

Jiří Bartoš, Lukáš Bíba, Richard Janeček, Eva Kořínková, Martin Netočný, Benjamin Peguero – fotografové

Matěj a Ondřej Kubíčkovi – rychlá spojka

Agáta Hrnčířová, Dominika Dlauhá, Eliška Pomyjová, Františka Hejduková, František Koudelka, Martin Pluhař, Nikola Piálková , Terezie Vítková, Prokop Laichter, Oksana Ottomanská, Oliver Kamm, Sabina Solničková, Šárka Antošová, Zuzana Tichá, Michaela Weingartová – koordinace projekcí v kinech

Ivo Kössler, Ali Saremi, Michal Dvořák, Vojtěch Vrkoč, Jakub Starý – řidiči

Jana Čtveráková, Zuzana Petráchová a tým – Langhans – Centrum Člověka v tísni

Barbora Hudečková, Ondřej Kamenický, Julie Kárová, Hana Kulhánková, Ondřej Moravec, Bohdana Rambousková – výběr filmů

Kateřina Bartošová, Jan Dražan,  Máša Hilcisin, Vendula Hlásková, Tereza Hronová, Vítězslav Chovanec, Nikola Krutilová, Irena Mařincová, Melanie Mouillot, Jakub Pavlovský, Ondřej Plešmíd, Jiří Slavík, Zuzana Spálenská, Kristýna Svobodová, Kateřina Turečková, Oldřich Vágner – předvýběr filmů

Anna Batistová, Jitka Cardová, Jan Dražan, Tereza Hronová, Marcel Kabát, Šárka Maroušková, Irena Mařincová, Jakub Pavlovský, Michaela Poláková, Zuzana Raušová, Aleš Rumpel, Zuzana Spálenská, Karel Vrána, Jana Vrubelová, Michaela Židková – synopse 

Andre Swoboda, Veronika Lopaurová – překlad katalogu

Pavel Očenášek, Ashley Davies, Gil Bomber – jazykové korektury