Jak pořádat festival

Zažil*a jsi Jeden svět a cítíš, že chceš být víc, než jen divákem*čkou? Máš pocit, že je důležité, aby některé filmy vidělo co nejvíc lidí? Staň se součástí komunity a uspořádej vlastní projekce. Není to složité a nejdůležitější je chtít. Vyber si způsob podle svých možností a přitáhni pozornost k lidským právům ve své komunitě.

Tři osoby hrají na různé nástroje v prostoru půdy divákům.

Jak udělat Pražské ozvěny

Máte rádi festival Jeden svět a chtěli byste jej uspořádat ve své komunitě nebo městě? Pokud ano, můžete se nezávazně přihlásit a my se s vámi spojíme.

Nezávazně přihlásit

Jak udělat festival ve vašem městě

Máte rádi festival Jeden svět a je vám líto, že se nekoná někde poblíž vašeho města? Chtěli byste se svými přáteli, kiny, knihovnami a spolky stát součástí největšího lidskoprávního filmového festivalu na světě a zařadit se tak po bok dalších měst v Česku, kde už festival probíhá?

Chceme se také stát součástí regionální sítě Jednoho světa.

Nezávazně přihlásit
Diváci v kině.

Jak promítat filmy legálně kdekoliv a kdykoliv

Promítej Jeden svět (dříve Promítej i ty!) je komunitní platforma festivalu Jeden svět, díky které můžete zdarma a legálně promítat kvalitní dokumenty a filmy menšímu i širokému publiku. My vyjednáme a zaplatíme licence majitelům filmových práv a vy díky tomu můžete všechny filmy a dokumenty jednoduše a bez starostí stahovat a promítat, na zahradě sousedům, v letním kině kamarádům nebo třeba v místní kavárně, knihovně – kdekoli komukoli.

Chci promítat