English
 

Ročník 2017

6 × 9

Francesca Panetta, Lindsay Poulton

UK / 10 min.

Ada na radnici

Pau Faus

Spain / 85 min.

Atomový soused

Fredrik Oskarsson

Sweden / 79 min.

Azyl v nedohlednu

Eva Orner

Australia, USA / 96 min.

Barvy abecedy

Alastair Cole

Scotland, New Zealand, Zambia / 80 min.

Básně z Barmy

Petr Lom

Czech Republic, Netherlands, Norway / 81 min.

Bezfilmový festival

Wo Wang, Jianjun Wang

China / 79 min.

Bezvýznamný muž

Khushboo Ranka, Vinay Shukla

India / 96 min.

Blanche nebude sedět v koutě

Valeria Bruni Tedeschi, Yann Coridian

France / 84 min.

Bod varu

Elina Hirvonen

Finland / 90 min.

Bratr Jakob

Elí Roland Sachs

Germany / 92 min.

Brouci

Andreas Johnsen

Denmark / 74 min.

Čekání

Emil Langballe

Denmark / 58 min.

Čelit vlnám

Mina Keshavarz

Iran, Lebanon, Norway, France / 89 min.

Černá ovce

Antonio Martino

France, Italy / 72 min.

Český Alláh

Zuzana Piussi

Czech Republic / 91 min.

Čínský sen

David Borenstein

Denmark / 73 min.

Čtvero revolučních období

Jessie Deeter

USA / 88 min.

Darované housle

Kahane Cooperman

USA / 24 min.

Den osvobození

Morten Traavik, Ugis Olte

Norway, Latvia / 100 min.

Děti online

Kateřina Hager

Czech Republic / 52 min.

Dil Lejlá

Asli Özarslan

Germany / 71 min.

Díra v hlavě

Robert Kirchhoff

Czech Republic, Slovakia / 88 min.

Divadlo života

Peter Svatek

Canada / 93 min.

Divošky měsíčního cyklu

Joanna Sokolowski, Kate Trumbull-Lavalle

USA / 72 min.

Dobrý pošťák

Tonislav Hristov

Finland, Bulgaria / 82 min.

Dopisy z Pamíru

Janyl Jusupjan

Kyrgyzstan, France, Tajikistan / 103 min.

Dugma: Spoušť

Pål Refsdal

Norway / 57 min.

Duši neprodám

Eva Tomanová

Czech Republic / 51 min.

Dva světy

Maciej Adamek

Poland / 51 min.

Exekuce

Andrea Culková

Czech Republic / 64 min.

Exil

Rithy Panh

France / 77 min.

Foceno ve tmě

Frank Amann

Germany / 79 min.

Fuocoammare (Požár na moři)

Gianfranco Rosi

Italy, France / 109 min.

Future Baby

Maria Arlamovsky

Austria / 92 min.

Hissène Habré: Tragédie v Čadu

Mahamat-Saleh Haroun

France, Chad / 78 min.

Holka z Instagramu

Marks Mirjam

Netherlands / 18 min.

Hon na nevěstu

Roser Corella

Germany, Spain / 82 min.

Íránský rave

Susanne Regina Meures

Switzerland / 84 min.

Irská královna

Conor Horgan

Ireland / 81 min.

Já zvíře

Toni Shephard, Sharon Nunez

/ 11 min.

Jackson

Maisie Crow

USA / 93 min.

Jmenuji se Hladový Bizon

Pavel Jurda

Czech Republic / 83 min.

Jsem tím, kým nejsem

Sergey Khazov-Cassia, Peter Solovyov

Russia / 25 min.

Kartonová bouračka

Vincent McCurley

Canada / 10 min.

Kdo mě teď bude mít rád?

Tomer & Barak Heymann

Israel, UK / 86 min.

Kdy už ten vítr ustane

Aniela Astrid Gabryel

Poland / 66 min.

Kiki

Sara Jordenö

USA, Sweden / 94 min.

Kimaru a kuřata

Anne van Campenhout, Eriss Khajira

Netherlands / 15 min.

Košér hooligans

Maya Zinshtein

Ireland, Israel, Norway, UK / 86 min.

Kyberdžihád

Hans Busstra

Netherlands / 48 min.

Lepší mlčet

Sam Blair, Joseph Martin

UK, Hungary / 95 min.

Miluj mě, jestli to dokážeš

Dagmar Smržová

Czech Republic / 62 min.

Můj přítel Janiv

Maayan Schwartz

Israel / 45 min.

Můj tajný les

Niina Brandt

Finland / 56 min.

My jsme počátek lidstva

Alexandre Dereims

France, India / 89 min.

Na dobu neurčitou

Darren Emerson

UK / 14 min.

Nebojím se

Fadi Hindash

Netherlands / 90 min.

Nekonečné štěstí

Louise Lemoine, Ila Beka

France, Denmark / 83 min.

Není úniku

Zaradasht Ahmed

Norway, Sweden / 85 min.

Normální autistický film

Miroslav Janek

Czech Republic / 88 min.

O čo ide Idě

Tomáš Kudrna

Czech Republic / 67 min.

Občanka Jane: Bitva o město

Matt Tyrnauer

USA / 92 min.

Odrazy

Sara Broos

Sweden / 76 min.

Ohrožená semínka

Taggart Siegel, Jon Betz

USA / 94 min.

Opozice

Hollie Fifer

Australia / 76 min.

Opuštěná zem

Gilles Laurent

Belgium / 73 min.

Otec, Syn a Džihád svatý

Stéphane Malterre

France / 119 min.

Otrávená pravda

Sanat Urnaliyev

Czech Republic, Kazakhstan / 16 min.

Pád afrického obra

Rehad Desai

South Africa / 77 min.

Pavlenskij – člověk a moc

Irene Langemann

Germany / 98 min.

Perla Afriky

Jonny Vallström

Sweden, Kenya, Thailand, Uganda / 74 min.

Plastová Čína

Jiu-liang Wang

China / 82 min.

Potopené New Orleans

Alexandra Kandy Longuet

France / 49 min.

Poznámky o slepotě - VR

Arnaud Colinart, Amaury La Burthe, Peter Middleton, James Spinney

France, UK / 10 min.

Prázdný pokoj

Jasna Krajinovic

Belgium, France / 58 min.

Proces

Askold Kurov

Estonia, Poland, Czech Republic / 71 min.

Přeskočit zeď

Estephan Wagner, Moritz Siebert, Abou Bakar Sidibé

Denmark / 82 min.

Přesvědčení

Tatiana Chistova

Russia, Poland / 63 min.

Příbuzní

Vitaly Mansky

Estonia, Germany, Latvia, Ukraine / 113 min.

Přijímání

Anna Zamecka

Poland / 72 min.

Rebel Beats

Omid Marzban

Afghanistan / 26 min.

Rockeři

Daan Bol

Netherlands / 24 min.

Rozehraj své město

Anders Eklund

Sweden / 72 min.

Samotka

Kristi Jacobson

USA / 81 min.

Sestry z vězení

Nima Sarvestani

Sweden / 90 min.

Sindžáre, kde jsi?

Angelos Rallis

Greece, Belgium, Austria / 99 min.

Skutečná cena lodní dopravy

Denis Delestrac

Spain, France / 83 min.

Slyšet očima

Dariusz Kowalski

Austria / 89 min.

Stísněné sny

Pascal Hanke

Germany / 20 min.

Stroje

Rahul Jain

India, Germany, Finland / 71 min.

Stručný manuál k osvobození

Alexander Kusnetsov

Russia, France / 77 min.

Škádlení Goliáše

Sara Taksler

USA / 111 min.

Takoví jsme byli

Sine Skibsholt

Denmark / 82 min.

Tichý hněv Inuitů

Alethea Arnaquq-Baril

Canada / 82 min.

Transit Havana

Daniel Abma

Germany, Cuba, Netherlands / 88 min.

Tutti a Casa – vládu lidu!

Lise Birk Pedersen

Denmark, Italy, Finland, Norway / 90 min.

Ukončit válku

Marc Silver

USA, Colombia, UK / 90 min.

V pohodě

Pia Lenz

Germany / 95 min.

V temnotách webu

Tzachi Schiff, Duki Dror

Israel, France / 54 min.

Ve válečné show

Andreas Dalsgaard, Obaidah Zytoon

Denmark, Finland, Syria / 100 min.

Vláda zbraní

Stephanie Soechtig

USA / 105 min.

Vyhnaní

Imraan Ismail, Ben C. Solomon

USA / 11 min.

Vyrob si svůj stát

Antony Butts

France, UK / 80 min.

Vysílá Kolwezi

Idriss Gabel

Belgium / 72 min.

Weiner

Josh Kreigman, Elyse Steinberg

USA / 96 min.

Za kamerou

Kirsten Johnson

USA / 102 min.

Zemřít pro design

Sue Williams

USA / 73 min.

Zkrocení zlých otců

Sophie Wiesner

Australia / 80 min.

Zlatý úsvit – jak to vidím já

Angélique Kourounis

Greece, France / 90 min.

Zmetci

Keith Fulton

USA / 101 min.

Zprávy z Al-'Ajún

Đuro Gavran

Croatia / 50 min.

Ztraceni v Libanonu

Sophia Scott, Georgia Scott

UK / 81 min.

Žena stínů

Maria Teresa Larraín

Canada, Chile / 76 min.

Život začíná po stovce

Asa Blanck

Sweden / 58 min.


Zpět nahoru