English
 

Ročník 2013

Aj Wej-wej: Bez omluvy

Alison Klayman

USA / 91 min.

Ať jsou naše dny prozářené

Jean-Gabriel Périot

France / 22 min.

Bahrajn - vstup zakázán

Stéphanie Lamorre

France / 52 min.

Bez proudu

Eva Weber

UK / 47 min.

Bezpráví v Pákistánu

Hilke Schellmann, Habiba Nosheen

USA, Pakistan / 39 min.

Boj o Sýrii

Jamie Doran

UK / 32 min.

Cesta - příběh života a smrti

Marc Isaacs

UK / 75 min.

Cikáni jdou do voleb

Jaroslav Vojtek

Czech Republic, Slovakia / 72 min.

Čaj, nebo elektřina

Jérôme Le Maire

Belgium, France, Morocco / 93 min.

Dávej pozor!

Kamila Zlatušková

Czech Republic / 15 min.

Dejte nám peníze

Bosse Lindquist

Sweden / 58 min.

Delete

Janetta Ubbels

Netherlands / 15 min.

Donauspital

Nikolaus Geyrhalter Filmproduction

Austria / 75 min.

Dublinská past

Bryan Carter

Belgium / 51 min.

Duhový šampionát

Nicolaas Veul, Tim den Besten

Netherlands / 48 min.

Fenomén /Duševní komfort Jurije Petroviče/

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 54 min.

Hamá 82–11

Anonymous

Syria / 27 min.

High Tech, Low Life

Stephen T. Maing

USA / 88 min.

Hra o kámen

Jan Gebert

Czech Republic / 56 min.

Chudoba cti netratí

Daniela Gébová

Czech Republic / 53 min.

Intersexion

Grant Lahood

New Zealand / 68 min.

Janova máma

Anneloor van Heemstra

Netherlands / 16 min.

Kapitán a jeho pirát

Andy Wolff

Germany, Belgium / 76 min.

Když se Hari ženil

Ritu Sarin, Tenzing Sonam

India, UK, USA / 75 min.

Když to praskne

Hans Petter Moland

Norway / 90 min.

Kung-fu babička

Jeong-One Park

Great Britain / 27 min.

Ledová rovnováha

Ethan Steinman

USA / 95 min.

Lidský rozměr

Andreas M. Dalsgaard

Denmark / 83 min.

Lízo, pojď domů!

Oksana Buraja

Lithuania, Estonia / 27 min.

Malé mužstvo

Dani Resines, Roger Gómez

Spain / 9 min.

Maorský génius

Pietra Bretkelly

New Zealand / 84 min.

Mezi nebem a peklem

Sasha Friedlander

USA / 80 min.

Mimo příbalový leták

Michael Palmieri, Donal Mosher

USA / 73 min.

Mír, nebo spravedlnost

Klaartje Quirijns

Netherlands / 65 min.

Moje babička Lien

Annelies de Wit

Netherlands / 15 min.

Můj Afghánistán

Nagieb Khaja

Denmark / 88 min.

Na divokém severu

David Vondráček

Czech Republic / 52 min.

Na sever od slunce

Inge Wegge, Jørn Nyseth Ranum

Norway / 46 min.

Na titulní straně New York Times

Andrew Rossi

USA / 88 min.

Ne všechno dopadne dobře

Arash T. Riahi

Austria / 94 min.

Neviditelné lásky

Sébastien Lifshitz

France / 110 min.

Neviditelní

Yariv Mozer

Israel, Netherlands / 59 min.

Normální život

Mikala Krogh

Denmark / 75 min.

Nový život rodinného alba

Adam Oľha

Czech Republic, Slovakia / 80 min.

O slušnosti

Radovan Síbrt

Czech Republic / 60 min.

Od Fica do Fica

Zuzana Piussi

Slovakia / 80 min.

Pevnost

Lukáš Kokeš, Klára Tasovská

Czech Republic / 72 min.

Po propuštění

Daniel Abma

Germany / 88 min.

Po zemi, po moři

Hark-Joon Lee, Dongkyun Ko, Hein S. Seok

South Korea / 52 min.

Pod lampou je tma

Kristýna Bartošová

Czech Republic / 28 min.

Polibek od Putina

Lise Birk Pedersen

Denmark / 58 min.

Políbeni sluncem

Adi Lavy, Maya Stark

USA / 85 min.

Poslední květina

César Pérez

China, Spain / 6 min.

Poslední záchranka v Sofii

Ilian Metev

Bulgaria, Croatia, Germany / 76 min.

Pošťák

Wahid Nazir

France, Afghanistan / 26 min.

Příběh hacktivistů

Brian Knappenberger

USA / 95 min.

Ptáci bez hnízda

Vincent Trintignant-Corneau, Christine Chansou

France / 70 min.

Punkový syndrom

Jukka Kärkkäinen, Jani-Petteri Passi

Finland / 85 min.

Radioman

Mary Kerr

UK / 70 min.

Revizionáři

Scott Thurman

USA / 83 min.

Rodina k pronájmu

Kaspar Astrup Schröder

Denmark / 84 min.

Rybolidi

Rory Waudby-Tolley

UK / 3 min.

Rychlost - hledání ztraceného času

Florian Opitz

Germany / 97 min.

Říkejte mi Kuču

Katherine Fairfax Wright, Malika Zouhali-Worrall

USA / 87 min.

Salma

Kim Longinotto

UK / 90 min.

Sestry

Brenda Davis

USA / 94 min.

Sexy Baby

Jill Bauer, Ronna Gradus

USA / 83 min.

Skutečná sociální síť

Isis Thompson, Ludovica Fales, Srdjan Keca

UK / 77 min.

Solární mámy

Jehane Noujaim, Mona Eldaief

USA, Denmark, UK / 75 min.

Statečná srdce

Kari Anne Moe

Norway, Sweden / 118 min.

Stroj, který cokoli vymaže

Tinatin Gurchiani

Georgia, Germany / 97 min.

Svět, který není pro nás

Mahdi Fleifel

Lebanon, UK, Denmark / 93 min.

Svobodu pro Smetanu

Vít Klusák, Filip Remunda

Czech Republic / 53 min.

Syrovější

Anneloek Sollart

Netherlands / 54 min.

Škola v Kálú

Sahra Mosawi

Afghanistan, Nepal, UK / 11 min.

Šmejdi

Silvie Dymáková

Czech Republic / 82 min.

Tábor 14

Marc Wiese

Germany, South Korea / 104 min.

Tanečnice Aleyna

Štěpán Altrichter

Germany / 15 min.

Tygří holky

Juliet Lamont

Australia / 75 min.

Umlčené hlasy ze Srí Lanky

Beate Arnestad

Norway / 60 min.

Úžasný Ázerbájdžán!

Liz Mermin

UK / 60 min.

Ve vězení se burky nenosí

Nima Sarvestani, Maryam Ebrahimi

Sweden / 77 min.

Velvyslanec

Mads Brügger

Denmark / 94 min.

Vepsáno inkoustem

Martin Rath

Poland / 11 min.

Věra 68

Olga Sommerová

Czech Republic / 90 min.

Vesnice na konci světa

Sarah Gavron, David Katznelson

UK, Denmark / 76 min.

Vězeňský sestřih

Finlay Pretsell, Adrian McDowall

Great Britain / 30 min.

Vítejte v Oránii

Tobias Lindner

Germany / 94 min.

Vlast, nebo smrt

Vitaliy Manskiy

Russia / 99 min.

Vojta Lavička: Nahoru a dolů

Helena Třeštíková

Czech Republic / 80 min.

Volá Gaza

Nahed Awwad

Palestine / 64 min.

Všichni spolu

Hella Wenders

Germany / 87 min.

Vzdělání po čínsku

Weijun Chen

China, South Africa / 58 min.

Zachovat si tvář

Daniel Junge

USA / 52 min.

Zakázané hlasy

Barbara Miller

Switzerland / 52 min.

Zákon džungle

Michael Christoffersen

Denmark / 85 min.

Zapletení

Lidia Duda

Poland / 51 min.

Zdráhavý revolucionář

Sean McAllister

UK / 70 min.

Zelený tygr se probouzí

Gary Marcuse

Canada / 78 min.

Zimo, odejdi!

Askold Kurov, Elena Khoreva, Denis Klebleev, Dmitry Kubasov, Nadezhda Leonteva, Anna Moiseenko, Madina Mustafina, Sofia Rodkevich, Alexey Zhiryakov, Anton Seregin

Russia / 79 min.

Způsob zabíjení

Joshua Oppenheimer

Denmark / 115 min.

Ztracené řeky

Caroline Bâcle

Canada / 72 min.

Zvláštní uvedení - Je to jen vítr

Bence Fliegauf

Hungary / 87 min.


Zpět nahoru