Ročník 2011

8: mormonský návrh

Reed Cowan

USA / 81 min.

Addis a Daniel: uloupené dětství

Yeneakale Tamrat

Czech Republic, Ethiopia / 28 min.

Afghánští tanečníci

Jamie Doran

UK / 52 min.

Agnus Dei - beránek Boží

Alejandra Sánchez

France, Mexico / 84 min.

Auf Wiedersehen, Finsko

Virpi Suutari

Finland / 78 min.

Bagdádská filmová škola

Shuchen Tan

Netherlands / 60 min.

Bastoy

Michel Kapteijns

Netherlands / 74 min.

Bez místa

Kerstin Nickig

Germany, Poland / 98 min.

Budrus

Julia Bacha

Israel, Palestine, USA / 79 min.

Buriganga

Michelle Coomber

UK / 12 min.

Byl jednou jeden kopec

Charlotta Copcutt, Anna Weitz, Anna Klara Ahrén

Chile, Sweden / 29 min.

Camp Victory Afghánistán

Carol Dysinger

USA / 84 min.

Čtvrtá revoluce - energetická soběstačnost

Carl-A. Fechner

Germany / 83 min.

Dětská práva - Anna, Alexandra, Habibola, Antanas, Romy

Marjoleine Boonstra, Ayfer Ergün

Netherlands / 18 min.

Dobré ráno, Afriko

Chiara Sambuchi

Germany, Lesotho, Mozambique, Senegal, Uganda / 85 min.

Edie & Thea

USA / 61 min.

El Sicario - pokoj 164

Gianfranco Rosi

France, Italy / 84 min.

Evoluce 4 z revoluce - Jan Ruml

Jan Šikl, Pavel Koutecký

Czech Republic / 57 min.

Evoluce 4 z revoluce - Martin Mejstřík

Jan Šikl, Pavel Koutecký

Czech Republic / 57 min.

Exmatka

Nadine Kuipers

Netherlands / 55 min.

Familia

Mikael Wiström, Alberto Herskovits

Sweden / 82 min.

Freedom Riders

Stanley Nelson

USA / 113 min.

Granito

Pamela Yates

USA / 103 min.

Guantánamo - pravda bolí

Luc Coté, Patricio Henriquez

Canada / 100 min.

Haiti - zemětřesení zblízka

Nadine Pequeneza

Canada / 87 min.

Hiphopová revoluce

Mayckell Pedrero Mariol

Norway / 50 min.

Holka z plakátu

Sara Nesson

USA / 38 min.

Chci to zkusit

Susana Pilgrim

Italy / 62 min.

Chodorkovskij

Cyril Tuschi

Germany / 111 min.

Já a můj nos

Ziska Szemes

Denmark, Sweden / 28 min.

Jsem jako vy

Andy Taylor Smith

UK / 10 min.

Kamerunský coming out

Céline Metzger

France / 52 min.

Kapitalismus - naše tajná receptura

Alexandru Solomon

France, Romania / 76 min.

Karla z krabice

Koen Suidgeest

Belgium, Spain, USA / 90 min.

Katka

Czech Republic / 90 min.

Kde si máme hrát?

Angeli Andrikopoulou, Argyris Tsepelikas

Greece / 22 min.

Kongo ve čtyřech dějstvích

Dieudo Hamadi, Divita Wa Lusala, Kiripi Katembo Siku

Democratic Republic of the Congo, South Africa / 69 min.

Koupil jsem deštný prales

Helena Nygren, Jacob Andrén

Sweden / 58 min.

Krev v mobilech

Frank Piasecki Poulsen

Denmark, Germany / 82 min.

Láska ve špatných časech

Gabriella Bier

Denmark, Sweden / 92 min.

Léčba den za dnem

Marie Mandy

Belgium, France / 91 min.

Máme se na co těšit

Henry Bateman

Iceland, UK / 75 min.

Manželka za padesát ovcí

Nima Sarvestani

Sweden / 52 min.

Medvědí ostrovy

Martin Ryšavý

Czech Republic / 70 min.

Mějte mě rádi, prosím

Valery Balayan

Russia / 75 min.

Micky se koupe

Frida Kempff

Sweden / 14 min.

Moje reinkarnace

Jennifer Fox

Germany, Italy, Netherlands, Switzerland, USA / 102 min.

Můj přítel rikša

South Korea / 81 min.

Můj únosce

Mark Henderson, Kate Horne

UK / 82 min.

Na stupních vítězů

Jan Tenhaven

Austria, Germany / 94 min.

Nargis - když se čas zastavil

Kyaw Kyaw Oo, Maung Myint Aung

Burma, Germany / 90 min.

Naše škola

Mona Nicoara, Miruna Coca-Cozma

Switzerland, USA / 90 min.

Nebe, peklo

David Čálek

Czech Republic / 82 min.

Nedokončený film

Yael Hersonski

Israel / 89 min.

Nechte mě žít

Georgina Hurcombe

UK / 28 min.

Není doma jako doma

Julia Laggner

Austria / 57 min.

Nové tváře Itálie

Antonio Martino

Italy / 47 min.

Obchod s orgány

Rama Rau

Canada / 70 min.

Oči tygra

Jana Počtová

Czech Republic / 41 min.

Pečovatelka

Anna Hoffmann

Germany / 60 min.

Plavou v tom

Sweden, UK / 70 min.

Po dlouhé noci den

Tomáš Kudrna

Czech Republic, Germany / 89 min.

Poloha hvězd

Leonard Retel Helmrich

Netherlands / 111 min.

Poručíme větru, dešti

Floris Jan van Luyn

Netherlands / 73 min.

Poslední útočiště

He Yang

China / 51 min.

Pozemšťané, koho budete volit?

Linda Kallistová Jablonská

Czech Republic / 40 min.

Prokurátor

Barry Stevens

Canada / 94 min.

Proti proudu - barmští političtí vězni

Jeanne Hallacy

Burma, Thailand / 87 min.

Rodinné prokletí

Linda Thorgren

Finland, Norway, Sweden / 97 min.

Roura

Risteard O Domhnaill

Ireland / 83 min.

Růžová sárí

Kim Longinotto

India, UK / 98 min.

Salam Rugby

Faramarz Beheshti

Iran, New Zealand / 62 min.

Scena del Crimine

Walter Stokman

Netherlands / 74 min.

Servírky

Maya Gallus

Canada / 68 min.

Skejtistán

Orlando von Einsiedel

UK / 9 min.

Skvělá příležitost

Vít Janeček

Czech Republic / 64 min.

Solartaxi

Erik Schmitt

Germany / 68 min.

Spravedlnost pro Sergeje

Hans Hermans, Martin Maat

Netherlands / 62 min.

Stalin. Proč ne?

Kirill Sakharnov

Russia / 14 min.

Sto osm

Renate Costa

Spain / 93 min.

Svět podle Iona B.

Alexander Nanau

Romania / 61 min.

Svobodné jeviště

Mathew Charles, Albina Kovalyova

UK / 27 min.

Šitkredit

Martin Řezníček

Czech Republic / 31 min.

Tak to vidím já - Amia

Břetislav Rychlík

Czech Republic / 15 min.

Thembi

Jo Menell

South Africa / 48 min.

To je život

Daniel Zielinski

Poland / 27 min.

Tři dary

Erika Hníková

Czech Republic / 26 min.

Ukrajinská Chelsea

Jakob Preuss

Germany / 88 min.

Umění odpadu

Brazil, UK / 98 min.

V krajinách ticha - Nikolaj a Ludmila

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 65 min.

Ve jménu rodiny

Shelley Saywell

Canada / 60 min.

Vesnice bez žen

Srdjan Sarenac

Croatia, France, Serbia / 83 min.

Věznice Írán

Ali Samadi Ahadi

Germany, Iran / 80 min.

Vnoučata kubánské revoluce

Carlos Montaner

USA / 60 min.

Vodka Factory

Jerzy Sladkowski

Sweden / 90 min.

Volání

Sabine Lubbe Bakker, Ester Gould

Netherlands / 75 min.

Vše pro dobro světa a Nošovic

Vít Klusák

Czech Republic / 82 min.

Z kola ven - Co za tím je?

Jaroslav Vojtek

Slovakia / 30 min.

Zachraňte Edwardse

Dagmar Smržová

Czech Republic / 72 min.

Zločinci podle zákona

Alexander Gentelev

Germany, Israel, Spain / 91 min.

Zuřivá síla veršů

Joshua Atesh Litle

France / 82 min.

Ženy SHR

Martin Dušek, Ondřej Provazník

Czech Republic / 58 min.


Zpět nahoru