English
 

Ročník 2010

21 mluvčích Charty 77

Olga Sommerová

Czech Republic / 56 min.

Adam

Robert Todd

Czech Republic / 17 min.

Afghánská superstar

Havana Marking

Afghanistan, UK / 78 min.

Afghánské ženy za volantem

Sahraa Karimi

Slovakia / 56 min.

Anna v přední linii

Masha Novikova

Netherlands / 78 min.

Auto*Mat

Martin Mareček

Czech Republic / 90 min.

Banány!

Fredrik Gertten

Sweden / 88 min.

Barcelona, nebo smrt

Idrissa Guiro

France / 51 min.

Barmský VJ

Anders Ostergaard

Denmark, Norway, Sweden, UK / 84 min.

Basídž

Mehran Tamadon

France, Iran, Switzerland / 114 min.

Bílý teror

Daniel Schweizer

France, Germany, Switzerland / 90 min.

Bitva o Rabbit Town

Christian Pagh, Thomas Bottcher

Denmark / 55 min.

Bombajská spojka

Denmark / 58 min.

Bůh žehnej Islandu

Helgi Felixson

Germany, Iceland, Sweden / 100 min.

Byl jednou jeden ostrov

Briar March

New Zealand / 80 min.

Čas hlupáků

Franny Armstrong

UK / 89 min.

Čekání na sobí spřežení

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 52 min.

Čelem ke zdi

Stefan Weinert

Germany / 85 min.

Deset podmínek lásky

Australia / 53 min.

Dva muži v Bogotě

Andreas M. Dalsgaard

Denmark / 58 min.

Hanobení

Yoav Shamir

Austria, Denmark, Israel, USA / 93 min.

Hlad

Marcus Vetter, Karin Steinberger

Germany / 90 min.

Holky z fildy

Taťána Marková, Nataša Dudinski

Czech Republic / 70 min.

Hranice

Jaroslav Vojtek

Slovakia / 72 min.

Chci být Někdo

Marije Meerman

Netherlands / 58 min.

Checkpoint Kalandia

Neta Efrony

Israel / 60 min.

Chemo

Pawel Łoziński

Poland / 58 min.

Írán - nevyslyšené hlasy

Davoud Geramifard

Canada / 67 min.

Já, moje romská rodina a Woody Allen

Laura Halilovic

Italy / 50 min.

Jan Klusák – Axis Temporum

Dan Krameš

Czech Republic / 57 min.

Japonský příběh lásky a nenávisti

Sean McAllister

UK / 70 min.

Kábulská love story

Helga Reidemeister

Germany / 86 min.

Kimčongílie

N. C. Heikin

Korea / 75 min.

Legenda o ptačím vejci

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 57 min.

Londýňané

Marc Isaacs

UK / 58 min.

Maďarská národní

Bori Kriza

Hungary / 70 min.

Meatrix: Příběh čuníka

Louis Fox

USA / 4 min.

Mizející ryby

Rupert Murray

UK / 83 min.

Mlčeti zlato

Czech Republic / 99 min.

Mugabe a bílý Afričan

Andrew Thompson, Lucy Bailey

UK / 91 min.

Můj brácha Drona

Catherine Van Campen

Netherlands / 19 min.

Na kole za svobodou

Alistair Oldham

UK / 18 min.

Naše ulice

Marcin Latallo

Poland / 80 min.

Návrat do zaslíbené země

Vincent Carelli

Brazil / 21 min.

Nenávist v krvi

Marko Mamuzic

Serbia / 51 min.

Nepřátelé národa

Rob Lemkin, Thet Sambath

UK, Cambodia / 94 min.

Neviditelné dívky

Sidse Stausholm

Denmark / 40 min.

Nevítaní

Tomáš Škrdlant

Czech Republic / 95 min.

Občan Havel - Kandidát, Dusno

Pavel Koutecký, Miroslav Janek

Czech Republic / 56 min.

Občan Havel - Krize, Odcházení

Pavel Koutecký, Miroslav Janek

/ min.

Odpustit a zapomenout

Anne Aghion

France, USA / 80 min.

Odsouzeny k smrti

Andreas Johnsen

Denmark / 60 min.

Oni, my a Skitskoj (Dialog ve střižně)

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 55 min.

Pahrbek český

Lucie Králová

Czech Republic / 58 min.

pereSTROJKA

Christiane Büchner

Germany / 84 min.

Pod kubánským nebem

Carlos Montaner

USA / 29 min.

Pod úrovní moře

Gianfranco Rosi

Italy, USA / 115 min.

Pokrevní pouto

Noa Ben Hagai

Israel / 75 min.

Policejní stanice Zhari

Kyung-Ran Kang

Korea / 75 min.

Posledním vlakem domů

Lixin Fan

Canada, China / 85 min.

Presumpce viny

Roberto Hernandez, Geoffrey Smith

Mexico / 90 min.

Přízraky jedné americké rodiny

Michael Palmieri

USA / 80 min.

Rádio džungle

Susanne Jaeger

Germany / 90 min.

Rodinná dieta

John Webster

Finland / 85 min.

Ruská lekce

Andrei Nekrasov, Olga Konskaya

Norway, Russia / 110 min.

Sirotci z Rangúnu

Evan Williams, Siobhan Sinnerton, Jeremy Williams

Burma, UK / 45 min.

Slunce za mraky

Ritu Sarin, Tenzing Sonam

India / 79 min.

Smečka bílých vlků

Yorgos Avgeropoulos

Greece / 63 min.

Sokratovy rozhovory ve vězení

Aleksandra Kumorek, Silvia Kaiser

Germany / 85 min.

Stížnost

Zhao Liang

France / 124 min.

Syawal - kluk ze Sumatry

Wilma Ligthart

Netherlands / 17 min.

Šil jsem u Kubiše

Pavel Štingl

Czech Republic / 57 min.

Štěstí v neštěstí

Landon Van Soest

Kenya, USA / 73 min.

Tabáková dívka

Biljana Garvanlieva

Germany / 30 min.

Tak to vidím já - Pepa

Dana Slanařová

Czech Republic / 14 min.

Taqwacore: zrod islámského punku

Omar Majeed

Canada / 87 min.

Tibet zpívá

Ngawang Choephel

USA / 82 min.

Tři kamarádi

Masha Novikova

Netherlands / 99 min.

Tučnáci v tísni

Marcel Barelli

Switzerland / 9 min.

Ukradené životy

Violeta Ayala, Dan Fallshaw

Australia, USA / 78 min.

Ukryté děti

Kirsten Esch

Germany / 59 min.

Ulice Anelli

Marco Segato

Italy / 68 min.

Václav Havel, Praha - Hrad

Petr Jančárek

Czech Republic / 57 min.

Videokracie

Erik Gandini

Sweden / 85 min.

Vítejte v KLDR!

Linda Kallistová Jablonská

Czech Republic / 72 min.

Vodovoda

Stephanie Soechtig

Canada, USA / 75 min.

Vorga - Cesta mezi břehy

Zdeněk N. Bričkovský

Czech Republic / 69 min.

Vstupenka do ráje

Janus Metz

Denmark / 59 min.

Všude dobře, doma nejhůř

Tamara Milosevic

Germany / 72 min.

Vůdce má vždy pravdu

Salome Jashi

Georgia / 43 min.

Vysněný odpad

Mai Iskander

USA / 79 min.

Z Barmy až na Mars

Mat Whitecross

UK / 84 min.

Zahnat ďábla do pekla

Gini Reticker

USA / 72 min.

Země bez lidí

Greece / 52 min.

Země snů

Martin Ryšavý

Czech Republic / 57 min.

Zemřít ukamenováním

Farid Haerinejad, Mohammad Reza Kazemi

Iran, Netherlands / 73 min.

Znovu začít

Claudine Bories, Patrice Chagnard

France / 111 min.

Zprostředkovatel

USA / 84 min.

Železné duše

Bong-Nam Park

Korea / 59 min.

Ženy v éteru

Valentina Monti

Italy / 59 min.


Zpět nahoru