English
 

Ročník 2006

Benigno: zapomenutý revolucionář

Marlou van den Berge

Netherlands / 55 min.

Běž za Louisou

Grzegorz Pacek

Poland / 42 min.

Bílé maso

Ric Esther Bienstock

Canada / 89 min.

Bílý teror

Daniel Schweizer

France, Germany, Switzerland / 90 min.

Bratr Gordon

Fredrick Johnson

USA / 27 min.

Čečenské pohlednice

Switzerland / 86 min.

Černé zlato

Nick Francis

UK / 75 min.

Černý Pinocchio

Italy / 79 min.

Článek 61

Mahvash Zia Sheikholeslami

Iran / 73 min.

Člověk proti hysterii

Martin Svozílek

Czech Republic / 45 min.

Darwinova noční můra

Hubert Sauper

Austria, Belgium, France / 107 min.

Dívka z guerilly

Denmark / 92 min.

Doteky zvuku

Thomas Riedelsheimer

Germany / 98 min.

Dříve než se snesu k zemi

Arunas Matelis

Germany, Lithuania / 52 min.

Dům mé matky

South Africa / 82 min.

Dunajský exodus

Péter Forgács

Hungary / 60 min.

Dusi a Jenő

Péter Forgács

Hungary / 45 min.

Gambit

Sabine Gisiger

Switzerland / 107 min.

Get a Life

Denmark / 58 min.

Helgoland

Denmark / 11 min.

Hlídací pes

Bill Plympton

USA / 5 min.

Hra

Pelin Esmer

Turkey / 70 min.

Hrdinové na jedno použití

Albania, Bosnia and Herzegovina, Serbia and Montenegro / 26 min.

Chléb náš vezdejší

Nikolaus Geyrhalter Filmproduction

Austria / 90 min.

Jeden den v lidovědemokratickém Polsku

Maciej Janusz Drygas

Poland / 59 min.

Jsem silný

Anneloek Sollart

Netherlands / 15 min.

Kalné vody

Gil Karni

Israel / 95 min.

Kdesi mezitím

Péter Forgács

Hungary / 52 min.

Kdo s koho

Marshall Curry

USA / 83 min.

Kdo zazpívá ukolébavku

Nina Rudik

Ukraine / 29 min.

Kecy?!

PeA Holmquist, Suzanne Khardalian

Sweden / 73 min.

Kinneret žije

Ruth Yuval

Israel / 50 min.

Kino, zrcadlo světa

Austria / 93 min.

Kniha rekordů Šutky

Aleksandar Manić

Czech Republic, Finland, Serbia and Montenegro / 79 min.

Král afroreggae

Jeff Zimbalist, Matt Mochary

Brazil, USA / 78 min.

Krev mého bratra

Andrew Berends

Iraq, USA / 90 min.

Kristina a Kristus

Lithuania / 22 min.

Legenda o ptačím vejci

Martina Hasalíková

Czech Republic / 57 min.

Let čajky proti větru

Jaroslava Bagdasarová

Czech Republic / 15 min.

Lev v domě

Steven Bognar

USA / 230 min.

Linda & Ali: Dva světy mezi čtyřmi zdmi

Lut Vandekeybus

Belgium, France, Qatar / 94 min.

Maelström

Péter Forgács

Hungary / 60 min.

Malí klauni

Norway / 7 min.

Milý Muslime

Kerstin Nickig

Germany, Poland / 35 min.

Mládí v temnotách

Talmage Cooley

USA / 12 min.

Moje 20. století

Olga Sommerová

Czech Republic / 57 min.

Most na Drině

Xavier Lukomski

Belgium / 18 min.

Můj kámoš

Jourik Vandervorst

Belgium / 15 min.

Muslimové přicházejí

Laurent Gutierrez

Czech Republic / 19 min.

My zdes

Jaroslav Vojtek

Slovakia / 76 min.

Myrta a její táta

Netherlands / 15 min.

Na den ve válce

Ruhi Hamid

UK / 29 min.

Nade vší pochybnost

Mina Vidakovic

Croatia, Netherlands, Serbia and Montenegro / 52 min.

Nasytíme celý svět

Erwin Wagenhofer

Austria / 98 min.

Naše heslo: krize

Rachel Boynton

USA / 85 min.

Návrat

Georgia / 29 min.

Německé tajemství

Lars Johansson

Denmark / 88 min.

Neviditelní lidé

Czech Republic / 56 min.

Než kohout zakokrhá

Nadja Drost

Canada / 66 min.

Nová Penelopa

Georgii Dzalaev

Tajikistan / 26 min.

Obraz nepřítele

Mark Daniels

France / 92 min.

Obří Buddhové

Christian Frei

Switzerland / 95 min.

Oči pro Tibet

Isaac Solotaroff

USA / 56 min.

Očití svědci jinakosti

Austria / 33 min.

Ode zdi ke zdi

Anders Malmberg

Denmark / 29 min.

Oděsa Oděsa...

France, Germany, Switzerland / 96 min.

Operace Jaro

Angelika Schuster, Tristan Sindelgruber

Austria / 94 min.

Osamělá žena

France / 24 min.

Osoba N. de Leo

Alberto Vendemmiati

Italy / 86 min.

Pět překážek

Denmark / 90 min.

Plážová bouře jako žádná jiná

Diana Andringa

Portugal / 24 min.

Po Iráku

Tom Eldridge

USA / 9 min.

Pod čepcem

Nailya Rakhmadieva

Kyrgyzstan / 27 min.

Podzim - jaro

Uzbekistan / 28 min.

Pomsti jen jedno z mých očí

Avi Mograbi

France, Israel / 100 min.

Právo silnějšího

Belgium / 85 min.

Punam - dívka z Nepálu

Lucian Muntean, Natasa Stankovic

Serbia and Montenegro / 27 min.

Rádio La Colifata

Valentina Monti

Italy / 28 min.

Ráj mě nemine

Merel Beernink

Netherlands / 54 min.

Ropovod v sousedství

Nino Kirtadzé

France / 90 min.

Řekni amen!

David Deri

Israel / 65 min.

Smutné písně pro Angolu

Richard Pakleppa

Angola, South Africa / 65 min.

Smyčka kolem krku

Olivier Zuchuat

France / 65 min.

Soudné sestry

Kim Longinotto

UK / 106 min.

Soukromé století - Ruské obláčky kouře

Jan Šikl

Czech Republic / 52 min.

Spojené státy afghánské

Pal Hollender

Denmark / 58 min.

Spravedlnost v Agadezu

Christian Lelong

France / 78 min.

Šadja

Israel / 50 min.

Taimagurská babička

Yoshihiko Sumikawa

Japan / 110 min.

Tomek

Poland / 28 min.

TOTÁLní popření

Milena Kaneva

Bulgaria, Italy / 77 min.

Trable s ekzémem

Netherlands / 15 min.

Unisono

Saša Gedeon

Czech Republic / 5 min.

Únos

Melissa Kyu-Jung Lee

Australia / 52 min.

Únoskyně Leila Khaled

Lina Makboul

Sweden / 58 min.

V epicentru

Ruhi Hamid

UK / 48 min.

Veliké jezero

Belgium / 56 min.

Vierka

Miroslav Janek

Czech Republic / 76 min.

Vo co de?

Bettina Braun

Germany / 84 min.

Volný pád

Péter Forgács

Hungary / 75 min.

Vše o Darfuru

Taghreed Elsanhouri

UK / 82 min.

Vůně ráje

Mariusz Pilis

Netherlands, Poland / 79 min.

Wichterle

Czech Republic / 57 min.

Záblesk snu

Robert Fox

Denmark / 60 min.

Začnu, začneš, začneme

Sarah Vanagt

Belgium / 38 min.

Zimní děti - mlčící generace

Jens Schanze

Germany / 99 min.

Zmražení andělé

Frauke Sandig, Eric Black

Germany / 89 min.

Zpovědi z Dogville

Denmark / 52 min.

Ztracené děti

Oliver Stoltz

Germany / 97 min.

Zuřivost

Morvary Gozal

Denmark / 10 min.

Ženy ze Zartalé

France / 90 min.


Zpět nahoru