English
 

Ročník 2005

89 mm

Sebastian Heinzel

Belarus, Germany / 77 min.

Afghánci neflirtují

Jochen Frank

Germany / 75 min.

Afoňka už nechce pást soby

Martin Ryšavý

Czech Republic / 78 min.

Ale hodina se blíží

Latvia / 90 min.

Aral - moře, které mizí

Carlos Casas, Saodat Ismailova

Italy, Uzbekistan / 52 min.

Arif Hossein - reportér TV Dháka

Ole Tornbjerg

Bangladesh, Denmark / 28 min.

Átman

Pirjo Honkasalo

Finland / 76 min.

Betonová revoluce

Xiaolu Guo

China, UK / 61 min.

Big Mike

Sweden / 58 min.

Bílí havrani

Germany / 92 min.

Bunso - nejmladší vězeň

Ditsi Carolino

Philippines / 64 min.

Být skinheadem

Daniel Schweizer

France, Germany, Switzerland / 90 min.

Cesta do Evropy

Denmark / 58 min.

Co slíbila země nebi

France / 52 min.

Ďábel nikdy nespí

Lourdes Portillo

Mexico, USA / 82 min.

Ďáblův horník

Richard Ladkani

Bolivia, Germany, USA / 84 min.

Daguerrotypie

France / 80 min.

Den E

Erika Hníková, Pauerová Milošević, Vít Janeček

Czech Republic / 56 min.

Děti ze stanice Leningradská

Hanna Polak, Andrzej Celínski

Poland / 35 min.

Doktor Nageš

Dominique Henry, Vincent Detours

Belgium / 51 min.

Domeček

Vivienne Jones

UK / 8 min.

Drsné mládí

Margreth Olin

Denmark, Norway / 80 min.

Druhá třída

Gérard Désiré Nguele

Cameroon / 26 min.

Dům v Praze

Stan Neumann

France / 70 min.

Eshq

Jana Počtová

Czech Republic / 53 min.

Fantom "Vídeň cizinců"

Austria / 27 min.

Fotbalistka Jamila

Netherlands / 14 min.

Fragmenty z Bosny

Claudia Tosi

Italy / 53 min.

Generace Nic

Poland / 57 min.

Geneticky modifikovaný život

Bertram Verhaag

Germany / 95 min.

Harlan County, USA

Barbara Kopple

USA / 102 min.

Hlemýždí pevnost

Hungary / 62 min.

Holocaust III. díl - Za hradbou ghett

Petr Jančárek

Czech Republic / 57 min.

Hoši ze Šinjuku

Kim Longinotto

UK / 50 min.

Hranice

Laura Waddington

France, UK / 27 min.

In paradisum

Estonia / 56 min.

Jak motýl

Ewa Pieta

Poland / 29 min.

Johanna - z pekla do ráje

Thomas Danielsson

Sweden / 28 min.

Kamarád

Sweden / 90 min.

Kamenolom boží

Břetislav Rychlík

Czech Republic / 88 min.

Kjell

Norway / 26 min.

Kniha Ester

Sweden / 15 min.

Koloniální nedorozumění

Cameroon, France, Germany / 78 min.

Kořeny nebes

Ilgar Safat

Russia / 11 min.

Lázně

Maciej Cuske

Poland / 58 min.

Libérie - barbarská válka

Jonathan Stack, James Brabazon

USA / 102 min.

Má milovaná holčička

Brit Jorunn Hundsnes

Norway / 103 min.

Má štastná hvězda

Helena Třeštíková

Czech Republic / 57 min.

Made in China

USA / 66 min.

Manon

Canada / 64 min.

Miluj bližního svého

Dušan Hudec

Israel, Slovakia / 82 min.

Mírotvůrci

Paul Cowan

Canada / 90 min.

Místo školy do dolu

Duco Tellegen

Netherlands / 28 min.

Muzejní kousek

Germany, UK / 12 min.

Muž, který ukradl tvář mé matce

Cathy Henkel

Australia, South Africa / 74 min.

My jsme indiáni

Philip Cox

Argentina, UK / 72 min.

Nebe na zahrádce

France / 62 min.

Nečekaná rána - Jolieke

Suzanne Raes

Netherlands / 15 min.

Nejmenší z maličkostí

Nicolas Philibert

France / 105 min.

Nepřístupná oblast

Belgium / 55 min.

Nesmrtelný

Mercedes Moncada-Rodriguez

Mexico, Nicaragua, Spain / 80 min.

Nezůstávej tiše

Ilil Alexander

Israel / 52 min.

Nima

Netherlands / 15 min.

Noční šichta

Samppa Kukkonen, Simo Koivunen

Finland / 6 min.

Nosič

Juan Alejandro Ramírez

Peru / 20 min.

Nové Eldorádo

Tibor Kocsis

Hungary / 76 min.

O Bagdádu

InCounterProductions

Iraq, USA / 90 min.

O psech a lidech

Slovakia / 43 min.

Oděsa Oděsa...

France, Israel / 96 min.

Odsouzeny k manželství

Anat Zuria

Israel / 65 min.

Pianista z Bagdádu

Sean McAllister

UK / 74 min.

Pojď blíž, cukrátko (Česko-jihoafrické sny)

Pavel Koutecký

Czech Republic / 58 min.

Popírání

Elaine Epstein

USA / 86 min.

Pripjať

Nikolaus Geyrhalter Filmproduction

Austria / 100 min.

Přehlídka

Andrzej Fidyk

Poland / 60 min.

Přestávka

France / 54 min.

Příběh překrásné země

Canada, South Africa / 73 min.

Příběhy ze Sahary

Germany, Netherlands, Switzerland / 110 min.

Satya: Modlitba za nepřítele

Ellen Bruno

USA / 28 min.

Síla mých slov

Judith Katz

USA / 79 min.

Sirotci z Nkandly

Brian Woods, Deborah Shipley

UK / 80 min.

Sláva republice...

Czech Republic / 42 min.

Slepá pravda

Aldin Arnautović, Refik Hodžić

Bosnia and Herzegovina / 59 min.

Sluncem zalitá strana cesty

Alexander Gutman

Russia / 19 min.

Slušná továrna

Thomas Balmès

Finland, France / 79 min.

Smrt v Gaze

UK / 79 min.

Soulský vlak vysvobození

Jim Butterworth

USA / 54 min.

Southern Comfort

USA / 90 min.

Správný muž

Chile / 66 min.

Srpen: okamžik před explozí

Avi Mograbi

France, Israel / 72 min.

Taxikáři z Paňdžábu

Liam Dalzell

USA / 20 min.

To je moje rodina

Debra Chasnoff

USA / 35 min.

To všechno z lásky

Czech Republic / 27 min.

Tři komnaty melancholie

Pirjo Honkasalo

Finland / 106 min.

Tváří v tvář AIDS

Rory Kennedy

USA / 113 min.

Únosy nevěst v Kyrgyzstánu

Petr Lom

Canada, Kyrgyzstan / 51 min.

Uprchlíci

Tajikistan / 17 min.

V kruhu znovuzrození

Viliam Poltikovič

Czech Republic / 59 min.

V říši zla

Ewa Ewart

UK / 60 min.

V soudní síni č. 10

France / 102 min.

Válka podle médií

Danny Schechter

USA / 57 min.

Ve jménu boha Rama

India / 75 min.

Velká cesta

Russia / 71 min.

Víc než láska

Tamás Almási

Hungary / 52 min.

Zabte je všechny!

France / 100 min.

Zdroj

Martin Mareček

Czech Republic / 90 min.

Zeď

Simone Bitton

France, Israel / 100 min.

Zhasni a půjdeme

Manel Mayol

Spain / 85 min.

Žoldáci z kolonie

Rachild Bouchareb

France / 9 min.


Zpět nahoru