Program


Husův sbor Kino Sněžník Klub Na Rampě Kino Metropol Muzeum umění – sál Divadla hudby Klub ART (Obecní dům) Minikino Kavárna Klub Atlantik Divadlo 29 Divadelní klub Kino Panorama Kino Kosmos Čajovna V Pohodě Malá scéna Cafe & Gallery MP7 Kinokavárna Garáž Bio Central Divadelní klub Ántré Městská knihovna Bio Central - Studio Garsonka Moravská galerie v Brně - UMPRUM Gymnázium Václava Hlavatého Rozhledna na Červeňáku Zámek Nový Hrad Živé vobrazy, z.s., - suterén Domov Seniorů Kino Svět Experimentální studio – Lidové sady Kino Svratka Živé vobrazy, z.s., - altán Centrum Pontopolis Kolárovo divadlo Klub Oko Hotel Slávie Kino Vesmír Kino Hvězda Knihovna města Plzně Univerzitní kino Scala Městská knihovna Centrum sociálních služeb Sál Břetislava Bakaly Městské divadlo Oblastní muzeum v Lounech DPS Polička Veřejný sál Hraničář Kino Drahomíra Městská knihovna Cineport Cafe Bar Terasa Café Práh Kino Jitřenka Centrum PANT Český rozhlas České Budějovice Felixův sál Klub Agora Loutkové divadlo v Lounech Moving Station Městské divadlo Na Poště BuranTeatr Kino Sokol Masarykova veřejná knihovna Rodinné a mateřské centrum Tři opice Bývalé kino v Besedním domě Golden Apple Cinema Kino Sušice Prostor Maximhall Pavilon DDM – Divadelní sál Městská knihovna Ekocentrum Zahrada Kavárna V břiše velryby Kino Sokol Kino Svět Divadlo na cucky Čajovna u Robinsona Photogether NUUK – sauna a osvěžovna

Čtvrtek 15/03/

18:00 Básnířka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30
Zahájení festivalu spojené s projekcí filmu
Město duchů
+ Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Až přijde válka + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

Pátek 16/03/

16:00
MamaTata Kino
Nerodič
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

17:00 Čističi + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

17:30
Zdarma, English friendly
Nerodič
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň

více o filmu

17:30 Nerodič Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

18:00 Cizinec v ráji Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

18:00 Rádio Kobaní Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Náš nový prezident + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Bohu žel + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00
Zahájení festivalu
Rádio Kobaní
+ Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

20:00
English friendly
Budovatelé říše
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Čističi Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

20:15 Čističi Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

20:30 Silvana Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Čističi + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Na ostří s Tupými noži Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 Až přijde válka Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

Sobota 17/03/

10:00 Město duchů Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

12:00 Teorie rovnosti Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

14:00 Tohle je Kongo + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

15:00
Projekce pro rodiny
Hadí dívka
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

Lenno a jeho rybka Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň

více o filmu

Rozárka a kuchařky bez domova Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň

více o filmu

16:00 Na ostří s Tupými noži + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

16:00 Mečiar Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

16:30 Za hranicemi možností Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

17:30 Bohu žel + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Vzdálený štěkot psů Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

18:00 Azurová + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

18:00 Mečiar Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

18:00 V zajetí Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

18:00
Filmový maraton
Ženy Zlatého úsvitu
Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

Budovatelé říše Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

Švéd v žigulíku Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

AsexuaLOVE Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno

více o filmu

18:00 690 Vopnafjörður Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

20:00 Ultra + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

20:00 Tohle je Kongo + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Kolyma, cesta z kostí + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Poslední svého druhu Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

20:15 Až přijde válka Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

20:30 Cizinec v ráji Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

22:00 690 Vopnafjörður Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

Neděle 18/03/

11:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

13:00 Nerodič + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

14:00 Švéd v žigulíku Centrum sociálních služeb, Králova 1742, Tišnov

více o filmu

15:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

15:00 Za hranicemi možností + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

16:00 Hranice práce Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

16:00
Dětské filmy pro rodiče s dětmi
Rozárka a kuchařky bez domova
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

Lenno a jeho rybka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

Hadí dívka Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

17:00 Stát se tím, kým jsem byl Kino Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01, Karlovy Vary

více o filmu

17:00 Poslední svého druhu Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

17:30
English friendly
Až přijde válka
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Ženy Zlatého úsvitu + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

18:00 Cizinec v ráji Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

18:00 Básnířka Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Hranice práce + Debata BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00 V zajetí Kino Svratka, Brněnská 152, Tišnov

více o filmu

20:00 Švéd v žigulíku + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Na ostří s Tupými noži Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Zeptejte se sexperta Městská knihovna, Hasskova 102/2, 674 01 Třebíč

více o filmu

20:30 Trumpoty + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Ultra Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Cizinec v ráji BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

Pondělí 19/03/

16:00 Švéd v žigulíku + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

17:00 Hranice práce + Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

17:15 Město duchů Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

17:30 Hranice práce Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

17:30 Básnířka + Debata Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Neslyšící syn + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Nic jako dřív + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Slavnostní zahájení - vstup pro veřejnost za běžné vstupné Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

18:00 Neslyšící syn + Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00
Slavnostní zahájení
Nic se neodpouští
+ Debata Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

více o filmu

18:00 PreKrim Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Bohu žel + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

18:00 Lepším člověkem + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30
Slavnostní zahájení
Hranice práce
Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

18:30 Ultra NUUK – sauna a osvěžovna, Labská kotlina 987/23, Hradec Králové

více o filmu

18:30 Švéd v žigulíku Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00
Zahájení festivalu
Čističi
+ Debata Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

Zeptejte se sexperta + Debata Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

Město duchů + Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

20:00 Mečiar + Debata Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

20:00 Rádio Kobaní + Debata Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 PreKrim + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 V zajetí + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:30 Ctihodný W. Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 O otcích a synech + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Ženy venezuelského chaosu Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

20:30 Nic jako dřív Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Než najdu pevnou půdu pod nohama + Debata BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 Kolyma, cesta z kostí Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

Úterý 20/03/

10:00 Za hranicemi možností Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

15:00
English friendly
Azurová
+ Debata Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

více o filmu

15:30
Bio senior
Neslyšící syn
+ Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

16:00 Nic se neodpouští + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

17:00 Švéd v žigulíku Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00 PreKrim + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

17:15 Ženy venezuelského chaosu Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

17:30 Město duchů Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

17:30 V zajetí + Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

17:30
English friendly
Trumpoty
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Poslední svého druhu + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

18:00 Cizinec v ráji + Debata Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

18:00
Slavnostní zahájení
Švéd v žigulíku
+ Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

18:00 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Nic se neodpouští + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Mír s vámi + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

18:00 Vzdálený štěkot psů + Debata BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30 Policejní síla Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00 Hranice práce + Debata Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

19:00
English friendly
Mečiar
+ Debata Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

více o filmu

19:30 Švéd v žigulíku + Debata Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

20:00 Nic jako dřív Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 O otcích a synech + Debata Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

20:00 Čističi Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

20:00 Náš nový prezident + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Než najdu pevnou půdu pod nohama + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Cizinec v ráji Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

20:30 Náš nový prezident + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

20:30 Hranice práce Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

20:30 V zajetí Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Azurová + Debata Univerzitní kino Scala, Moravské náměstí 3, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Mečiar + Debata BuranTeatr, Kounicova 22, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 Rádio Kobaní + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

21:00 Zeptejte se sexperta Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

Středa 21/03/

10:00 Teorie rovnosti + Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

10:30 AsexuaLOVE Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

15:30
Bijásek
Hadí dívka
Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

Lenno a jeho rybka Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

Rozárka a kuchařky bez domova Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

15:30 Neslyšící syn + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

16:00 Neslyšící syn + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

16:00
MamaTata Kino
Teorie rovnosti
+ Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

16:30 Cizinec v ráji + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

17:00 Rebelská střední v Berlíně Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00 Ultra + Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

17:15 Cizinec v ráji + Debata Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

17:30 Azurová Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

17:30 Rebelská střední v Berlíně Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Čističi Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 O otcích a synech + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Rebelská střední v Berlíně Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Zeptejte se sexperta Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

18:00 Nerodič + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

18:00 Nic jako dřív + Debata Kino Sněžník, Podmokelská 24, Děčín

více o filmu

18:00 Nic se neodpouští Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Tohle je Kongo Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Hranice práce + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

18:00 Poslední svého druhu + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30 Aktivistka + Debata Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30 Teorie rovnosti + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

19:30 Čističi + Debata Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

19:30
English friendly
Až přijde válka
+ Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

20:00 Azurová Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 Silvana Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

20:00 Cizinec v ráji + Debata Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Město duchů + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Silvana + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Čističi Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

20:15 Nic se neodpouští Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

20:30 Ženy venezuelského chaosu Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

20:30 Trumpoty Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

20:30 Poslední svého druhu + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

20:30 Mír s vámi + Debata Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Nic se neodpouští Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 V zajetí Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

21:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

Čtvrtek 22/03/

14:30 AsexuaLOVE + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

15:00
Zlatý fond
Nic jako dřív
+ Debata Felixův sál, Jezuitská kolej, Masarykovo náměstí 21, Uherské Hradiště

více o filmu

15:00 Teorie rovnosti Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

více o filmu

15:30 Kolyma, cesta z kostí Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

15:30 Nerodič Kinokavárna Garáž, Podmokelská 24, Děčín

více o filmu

16:00 690 Vopnafjörður + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

16:00
MamaTata Kino
Rebelská střední v Berlíně
Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno

více o filmu

16:00 Za hranicemi možností + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

17:00 Cizinec v ráji Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00
Slavnostní zahájení
Rádio Kobaní
Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

17:00
English friendly
Lepším člověkem
+ Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

17:00 Hranice práce + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

17:15 Poslední svého druhu Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

17:30 Nerodič Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

17:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Azurová + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Kolyma, cesta z kostí Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Lepším člověkem Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

18:00 Cizinec v ráji + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

18:00 Ultra + Debata Kinokavárna Garáž, Podmokelská 24, Děčín

více o filmu

18:00
Slavnostní zahájení festivalu / vernisáž výstav
Rebelská střední v Berlíně
+ Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

18:00 Zeptejte se sexperta Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Azurová + Debata Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

18:00 Čističi Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30
English friendly
Zeptejte se sexperta
+ Debata Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

více o filmu

18:30 24. ulice + Debata Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00 Azurová + Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

19:00
Zahájení festivalu
Nerodič
+ Debata Kino Svět, Nám. Fr. Křižíka 1291, 390 01, Tábor

více o filmu

19:00 Azurová + Debata Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

19:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Klub Na Rampě, Jiráskova 11, Jablonec nad Nisou

více o filmu

19:30
English friendly
Bohu žel
+ Debata Kino Hvězda, Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště

více o filmu

20:00 PreKrim Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 PreKrim Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

20:00 Hranice práce + Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Nic se neodpouští Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:00 Nic jako dřív Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

20:00
Přidaná projekce
Za hranicemi možností
Knihovna města Plzně, Bedřicha Smetany 13, Plzeň Vstupenky

více o filmu

20:30 Čističi + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

20:30 Nerodič Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

20:30 O otcích a synech Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 Za hranicemi možností Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

21:00 Ženy Zlatého úsvitu Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

21:00 Náš nový prezident Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

Pátek 23/03/

10:00
Možnost hlídání dětí
Nerodič
Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

10:30
Pro matky s dětmi
Nerodič
Klub ART (Obecní dům), Ostrožná 46, Opava

více o filmu

14:00 Mečiar Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

15:00 Na ostří s Tupými noži + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

15:30 Rebelská střední v Berlíně Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

16:00 Vzdálený štěkot psů Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

17:00 Ženy Zlatého úsvitu Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00 Kolyma, cesta z kostí + Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

17:00 Azurová + Debata Kino Svět, Nám. Fr. Křižíka 1291, 390 01, Tábor

více o filmu

17:00 Cizinec v ráji + Debata Husův sbor, Teplická 59, Děčín

více o filmu

17:15 Za hranicemi možností Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

17:30 Rádio Kobaní + Debata Felixův sál, Jezuitská kolej, Masarykovo náměstí 21, Uherské Hradiště

více o filmu

17:30
English friendly
Mečiar
+ Debata Moving Station, Koperníkova 574/56, Plzeň Vstupenky

více o filmu

17:30 Neslyšící syn Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Švéd v žigulíku Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

18:00 Azurová + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

18:00 Hranice práce + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

18:00 O otcích a synech Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

18:00 Ženy Zlatého úsvitu Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

18:00 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

18:30
Nejoblíbenější film diváků - 2. místo
Neslyšící syn
Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

18:30 Město duchů Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

19:00 Vzdálený štěkot psů + Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

19:00 Silvana Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

19:00 Tohle je Kongo Český rozhlas České Budějovice, U Tří lvů 1, České Budějovice Vstupenky

více o filmu

20:00 Stát se tím, kým jsem byl Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 Nerodič Veřejný sál Hraničář, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

více o filmu

20:00 Čističi + Debata Kino Sněžník, Podmokelská 24, Děčín

více o filmu

20:00 Město duchů + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

20:00 Básnířka + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

20:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Kino Svět, Havlíčkova 968/7, Znojmo

více o filmu

20:30 Silvana Bio Central, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

20:30
Nejoblíbenější film diváků - 1. místo
Zeptejte se sexperta
Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, 602 00, Brno Vstupenky

více o filmu

20:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno Vstupenky

více o filmu

21:00 Vzdálený štěkot psů Bio Central - Studio Garsonka, Karla IV. 774, Hradec Králové

více o filmu

21:00 Trumpoty Moravská galerie v Brně - UMPRUM, Husova 14, Brno Vstupenky

více o filmu

22:15 Azurová + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

Sobota 24/03/

10:00 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

10:00
Doporučeno pro seniory
Nerodič
Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

13:00 Nic jako dřív + Debata Divadelní klub Ántré, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

13:00
Možnost hlídání dětí
Neslyšící syn
+ Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

13:30 Hranice práce + Debata Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

14:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

15:00
Projekce (nejen) pro seniory za snížené vstupné
V zajetí
+ Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

15:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

16:00 Bohu žel + Debata Kino Svět, Nám. Fr. Křižíka 1291, 390 01, Tábor

více o filmu

16:00 Tohle je Kongo + Debata Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00, Olomouc

více o filmu

17:00 Vzdálený štěkot psů Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00
Projekce (nejen) pro seniory za snížené vstupné
Mečiar
+ Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

17:00 Lepším člověkem + Debata Husův sbor, Teplická 59, Děčín

více o filmu

17:15 Za hranicemi možností + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

18:30 Čističi Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

18:30
Slavnostní zakončení
Náš nový prezident
+ Debata Muzeum umění – sál Divadla hudby, Denisova 47, Olomouc

více o filmu

19:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Městské divadlo, Horní Brána 2, Český Krumlov

více o filmu

19:15 Čističi + Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

20:00 Mečiar Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 Stát se tím, kým jsem byl Kino Sněžník, Podmokelská 24, Děčín

více o filmu

Neděle 25/03/

10:00
Možnost hlídání dětí
V zajetí
+ Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

13:00
Možnost hlídání dětí
Cizinec v ráji
+ Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

14:00
Jeden svět nejen pro děti
Hadí dívka
+ Debata Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

Lenno a jeho rybka Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

Rozárka a kuchařky bez domova Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

15:30 Rádio Kobaní + Debata Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

15:30 Zeptejte se sexperta Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

17:00 Neslyšící syn Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

17:00
Zakončení festivalu
Švéd v žigulíku
+ Debata Kolárovo divadlo, Jiráskova 151, Police nad Metují

více o filmu

17:30 Vzdálený štěkot psů Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

20:00 Nerodič Experimentální studio – Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec

více o filmu

20:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Cafe & Gallery MP7 , Žižkovo náměstí 7, Tábor

více o filmu

Středa 28/03/

20:00 Silvana Photogether, Tř. Tomáše Bati 3705, 760 01, Zlín

více o filmu

Úterý 03/04/

16:00 Básnířka Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

17:30 Čističi + Debata Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

18:00 Čističi + Debata Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

21:00 PreKrim Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

22:40 690 Vopnafjörður Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

Středa 04/04/

16:00 Vzdálený štěkot psů Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

17:30 Azurová + Debata Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

18:00 Město duchů + Debata Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

19:00 Švéd v žigulíku Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

19:00
Zahájení festivalu
Hranice práce
+ Debata Kino Kosmos, Dukelská 689, Třinec

více o filmu

20:00 Ctihodný W. Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

20:45 24. ulice Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

20:45 O otcích a synech Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

22:30 Cizinec v ráji Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

Čtvrtek 05/04/

16:00 Na ostří s Tupými noži Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

17:00 Azurová Čajovna V Pohodě, Jablunkovská 705, Třinec

více o filmu

17:30 Hranice práce + Debata Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

17:30
Slavnostní zahájení
Trumpoty
+ Debata Kino Vesmír, třída Legií 988, Pelhřimov

více o filmu

18:00 Náš nový prezident + Debata Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

18:00
Zahájení festivalu spojené s projekcí filmu a debatou
Nic se neodpouští
+ Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:00
Zahájení festivalu
Nerodič
+ Debata Pavilon DDM – Divadelní sál, Purkyňova 224, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

19:00 Ultra + Debata Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

19:00 Poslední svého druhu + Debata Čajovna V Pohodě, Jablunkovská 705, Třinec

více o filmu

20:00 Tohle je Kongo + Debata Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

20:00 Mečiar + Debata Kino Sušice, Příkopy 178, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

20:45 Tohle je Kongo Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

21:15 Azurová Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

22:25 V zajetí Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

Pátek 06/04/

10:00
Projekce nejen pro seniory
Mír s vámi
Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

16:00 Zeptejte se sexperta Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

17:00 Azurová + Debata Ekocentrum Zahrada, Jaselská 1475, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

17:00 Ultra + Debata Kino Kosmos, Dukelská 689, Třinec

více o filmu

17:00 Za hranicemi možností + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Teorie rovnosti + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:30 Nerodič Golden Apple Cinema, nám. Míru 174, 760 01, Zlín

více o filmu

17:30 Azurová + Debata Prostor, Lerchova 926, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

18:00 24. ulice Městská knihovna, Třída Václava Klementa 1229, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

18:00 Čističi Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

18:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

18:00
Zahájení festivalu
Náš nový prezident
+ Debata Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

18:00 Nerodič + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Cizinec v ráji + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

19:00 Hranice práce + Debata Pavilon DDM – Divadelní sál, Purkyňova 224, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

19:00 Za hranicemi možností + Debata Kino Kosmos, Dukelská 689, Třinec

více o filmu

19:30 Švéd v žigulíku + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Město duchů Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

20:00 Náš nový prezident + Debata Prostor, Lerchova 926, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

20:30 Bohu žel + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

20:45 Stát se tím, kým jsem byl Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

21:00 Kolyma, cesta z kostí Kino Kosmos, Dukelská 689, Třinec

více o filmu

21:00 Čističi Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

21:45 Za hranicemi možností Kino Sokol, Tyršova 6, 288 02, Nymburk

více o filmu

22:25 Silvana Divadlo 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice

více o filmu

Sobota 07/04/

10:00 Ultra + Debata Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

10:00 Náš nový prezident + Debata Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

13:00 Za hranicemi možností Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

14:00 AsexuaLOVE + Debata Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

14:00 Nerodič + Debata Prostor, Lerchova 926, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

14:30 Mír s vámi + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

15:00 Ultra + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

16:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

16:00 Město duchů + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

17:00 Poslední svého druhu + Debata Ekocentrum Zahrada, Jaselská 1475, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

17:00 Čističi + Debata Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

17:00 Cizinec v ráji + Debata Prostor, Lerchova 926, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

17:00 Hranice práce + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Trumpoty + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností + Debata Městská knihovna, Třída Václava Klementa 1229, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

18:30 Nerodič + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

19:00 Mečiar + Debata Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

19:00 Cizinec v ráji Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

19:30 O otcích a synech + Debata Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

19:30 Tohle je Kongo + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Silvana Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

20:00 Hranice práce + Debata Maximhall, Nádražní 565, 342 01, Sušice Vstupenky

více o filmu

20:15
Slavnostní zahájení
Azurová
Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

21:00 Město duchů + Debata Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

21:00 Stát se tím, kým jsem byl Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

Neděle 08/04/

10:00
Blok filmů
Nerodič
Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

AsexuaLOVE + Debata Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

14:00 PreKrim Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

14:30 Hranice práce + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

15:00
Nedělní minimaraton
Poslední svého druhu
+ Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

15:30 Čističi Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

16:00 Hranice práce Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

16:00 Nerodič Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

17:00 Než najdu pevnou půdu pod nohama Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

17:00 Rádio Kobaní + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Náš nový prezident + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Náš nový prezident + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

17:15 Náš nový prezident + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

17:30
Nedělní minimaraton
Azurová
+ Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Nerodič Kavárna V břiše velryby, Na kozině 9, 293 01, Mladá Boleslav

více o filmu

18:00 Lepším člověkem Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

19:00 Na ostří s Tupými noži + Debata Městská knihovna, Lidická 541, 739 61 Třinec

více o filmu

19:00
Nedělní minimaraton
Aktivistka
Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Ženy venezuelského chaosu Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 AsexuaLOVE Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Aktivistka + Debata Hotel Slávie, Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov

více o filmu

20:00 PreKrim Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

Pondělí 09/04/

15:15 Vzdálený štěkot psů Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

16:00 Ženy Zlatého úsvitu Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

17:00 Město duchů + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Básnířka Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Mečiar + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

18:00 V zajetí Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

18:00 Než najdu pevnou půdu pod nohama + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Budovatelé říše + Debata Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

19:30 Zeptejte se sexperta Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Čističi Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

20:00 Město duchů Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

20:00 Stát se tím, kým jsem byl Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

Úterý 10/04/

10:00 Nerodič + Debata Rodinné a mateřské centrum, Záviše Kalandry 1095, 755 01 Vsetín

více o filmu

15:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Masarykova veřejná knihovna, Dolní náměstí 1356, 755 01, Vsetín

více o filmu

16:00 Poslední svého druhu Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

17:00 Rebelská střední v Berlíně Centrum Pontopolis, Riegrova 52, Polička

více o filmu

17:00 24. ulice Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Bohu žel + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00
Zahájení festivalu
Rebelská střední v Berlíně
+ Debata Tři opice, Mostecká 362, 755 01 Vsetín

více o filmu

18:00 Mečiar Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

18:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Kolyma, cesta z kostí Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

18:30 Nerodič + Debata Loutkové divadlo v Lounech, Pod Cukrovarem 832, Louny

více o filmu

19:00
Projekce pro cizince
Stát se tím, kým jsem byl
Centrum Pontopolis, Riegrova 52, Polička

více o filmu

19:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Až přijde válka + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

20:00 Nerodič Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

Středa 11/04/

10:00 Nerodič + Debata Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

10:30 Mečiar Masarykova veřejná knihovna, Dolní náměstí 1356, 755 01, Vsetín

více o filmu

15:30 Rebelská střední v Berlíně Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

16:00 Ženy venezuelského chaosu Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

16:30 Ultra + Debata Gymnázium Václava Hlavatého, Poděbradova 661, Louny

více o filmu

17:00 Město duchů + Debata Bývalé kino v Besedním domě, Svárov 671, 755 01 Vsetín

více o filmu

17:00 Ženy Zlatého úsvitu Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Nic se neodpouští + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:15 Cizinec v ráji Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

17:30 Hranice práce + Debata Živé vobrazy, z.s., - altán, Čs. armády 1945, Kladno

více o filmu

17:50 Čističi Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

18:00 Teorie rovnosti Živé vobrazy, z.s., - suterén, Čs. armády 1945, Kladno

více o filmu

18:00 Azurová + Debata Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

18:00 Neslyšící syn + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Mečiar + Debata Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

18:00 PreKrim Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

18:45 Bohu žel + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

19:00 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Loutkové divadlo v Lounech, Pod Cukrovarem 832, Louny

více o filmu

19:30 V zajetí Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Azurová Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:50 O otcích a synech Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

20:00 Bohu žel + Debata Živé vobrazy, z.s., - altán, Čs. armády 1945, Kladno

více o filmu

20:00 Ženy venezuelského chaosu Živé vobrazy, z.s., - suterén, Čs. armády 1945, Kladno

více o filmu

20:00 Azurová + Debata Bývalé kino v Besedním domě, Svárov 671, 755 01 Vsetín

více o filmu

21:00 Švéd v žigulíku Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

21:00 Poslední svého druhu Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

Čtvrtek 12/04/

14:00 Teorie rovnosti + Debata Městská knihovna, Mírové náměstí 1, Louny

více o filmu

14:00
Projekce pro seniory
Hranice práce
+ Debata DPS Polička, Družstevní 970, Polička

více o filmu

14:30 Stát se tím, kým jsem byl Čajovna u Robinsona, J. Hory 22, 513 01, Semily

více o filmu

15:30 V zajetí Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

16:00 Lepším člověkem Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

16:30 Trumpoty Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

17:00 Ultra + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 Lepším člověkem + Debata Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:30 Za hranicemi možností Cafe Bar Terasa, Villaniho 2130, Benešov

více o filmu

17:30 Zeptejte se sexperta + Debata Zámek Nový Hrad, Jimlín 220, Louny

více o filmu

17:50 Tohle je Kongo Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

18:00 Rádio Kobaní + Debata Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, 272 01, Kladno

více o filmu

18:00 Policejní síla + Debata Bývalé kino v Besedním domě, Svárov 671, 755 01 Vsetín

více o filmu

18:00 Hranice práce + Debata Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

18:00 Čističi + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Mír s vámi + Debata Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

18:15 Lepším člověkem + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

19:30
Slavnostní zahájení
Nerodič
Cafe Bar Terasa, Villaniho 2130, Benešov

více o filmu

19:30 Na ostří s Tupými noži Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:30 Za hranicemi možností Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

19:50 Švéd v žigulíku Kino Panorama, Bezručova 838, Rožnov pod Radhoštěm

více o filmu

20:00 Čističi Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, 272 01, Kladno

více o filmu

20:30 Až přijde válka + Debata Bývalé kino v Besedním domě, Svárov 671, 755 01 Vsetín

více o filmu

21:00 V zajetí Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička

více o filmu

Pátek 13/04/

10:00 Hranice práce + Debata Centrum PANT, Čs. Legií 22, 702 00, Ostrava

více o filmu

14:00 Švéd v žigulíku Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

15:30 Hranice práce + Debata Masarykova veřejná knihovna, Dolní náměstí 1356, 755 01, Vsetín

více o filmu

15:30 Zeptejte se sexperta Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

15:30 Zeptejte se sexperta Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

16:00 AsexuaLOVE Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

16:30 Švéd v žigulíku Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, 272 01, Kladno

více o filmu

17:00 V zajetí Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

17:00 Azurová + Debata Oblastní muzeum v Lounech, Pivovarská 28, 44001 Louny

více o filmu

17:00 Nerodič + Debata Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:00 690 Vopnafjörður Klub Atlantik, ul. Československých legií 7, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

17:15 Tohle je Kongo Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

17:30 V zajetí Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

18:00 Ultra Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

18:00 Za hranicemi možností + Debata Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, 272 01, Kladno

více o filmu

18:00 Mečiar + Debata Tři opice, Mostecká 362, 755 01 Vsetín

více o filmu

18:00 Rádio Kobaní + Debata Cineport, Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

18:00 Mečiar Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

19:00 Ženy venezuelského chaosu + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

19:30 Hranice práce Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

19:30 Čističi + Debata Městská knihovna, Mírové náměstí 1, Louny

více o filmu

19:30
Projekce vítězného filmu festivalu JS Ostrava 2018
Slavnostní zakončení
Minikino Kavárna, ul. Kostelní 3, 702 00, Ostrava Vstupenky

více o filmu

20:00 Rádio Kobaní + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

20:00 Rebelská střední v Berlíně + Debata Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, 272 01, Kladno

více o filmu

20:00 Než najdu pevnou půdu pod nohama Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

21:30 Silvana Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

Sobota 14/04/

10:00 Ultra Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

11:00 Nic jako dřív Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

14:00 Nerodič Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

14:00 Švéd v žigulíku Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

14:30 Čističi Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

15:00 Kolyma, cesta z kostí + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

15:00 Mečiar Domov Seniorů, Villaniho 2130, Benešov

více o filmu

15:00 Neslyšící syn + Debata Městská knihovna, Mírové náměstí 1, Louny

více o filmu

15:30 Azurová Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

15:30 Cizinec v ráji Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

15:30 Nerodič Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

17:00 Čističi Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

17:00 Teorie rovnosti Čajovna u Robinsona, J. Hory 22, 513 01, Semily

více o filmu

17:30 Stát se tím, kým jsem byl + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

17:30 Ženy venezuelského chaosu Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

17:30 Hranice práce + Debata Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

19:00 690 Vopnafjörður + Debata Rozhledna na Červeňáku, Červený vrch 60, Dobroměřice

více o filmu

19:30 Stát se tím, kým jsem byl Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

19:30 Cizinec v ráji Čajovna u Robinsona, J. Hory 22, 513 01, Semily

více o filmu

20:00 Nic se neodpouští + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

20:00
Slavnostní zakončení
Trumpoty
Městské divadlo Na Poště, Tyršova 163, 256 01 Benešov

více o filmu

Město duchů Malá scéna, Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí

více o filmu

21:15 Na ostří s Tupými noži Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

21:30 Rádio Kobaní Čajovna u Robinsona, J. Hory 22, 513 01, Semily

více o filmu

Neděle 15/04/

11:00 Ctihodný W. Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

14:30 Aktivistka Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

15:00 Azurová + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

15:00 Nic jako dřív Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

16:30 Hranice práce Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

16:30 Nerodič Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

17:15 Švéd v žigulíku + Debata Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

17:45 Švéd v žigulíku Klub Agora, Štěpánkova 92, Chrudim

více o filmu

18:00 Hranice práce Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu

20:00 Zeptejte se sexperta Klub Oko, Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

více o filmu

20:30 Bohu žel Kino Jitřenka, Tyršova 49, Semily

více o filmu