Ročník 2019

#FollowMe

Nicolaas Veul, Duco Coops

Netherlands / 50 min.

Absurditou proti absurditě

PJ Raval, Ellen Spiro

USA / 25 min.

Amal

Mohamed Siam

Egypt, Lebanon, Germany, France, Norway, Denmark, Qatar / 83 min.

América

Erick Stoll, Chase Whiteside

USA / 76 min.

Anoteho archa

Matthieu Rytz

Canada / 57 min.

Awavena

Lynette Wallworth

USA, Brazil, Australia / 17 min.

Až se z jehňat stanou lvi

Jon Kasbe

USA / 79 min.

Bašír v říši divů

Evelien Vehof, Els Duran

Netherlands / 16 min.

Bellingcat - Pravda v postpravdivém světě

Hans Pool

Netherlands / 88 min.

Bez viditelných příznaků

Alina Gorlova

Ukraine / 63 min.

Bezpodmínečná láska

Rafał Łysak

Poland / 40 min.

Bohové z Molenbeeku

Reetta Huhtanen

Finland / 72 min.

Boj

Violeta Ayala, Dan Fallshaw

Australia, Bolivia, UK / 30 min.

Boj s drakem

Sedika Mojadidi

Afghanistan, USA / 80 min.

Bouře nad Jemenem

Viktorija Mickute

Yemen / 6 min.

Central Bus Station

Tomáš Elšík

Czech Republic / 78 min.

Co Walaa chce

Christy Garland

Canada, Denmark / 89 min.

Čas lesů

François-Xavier Drouet

France / 103 min.

Český žurnál: Bratři Okamurovi

Filip Remunda

Czech Republic / 84 min.

Český žurnál: Reality

Czech Republic / 70 min.

Čonhova planeta

Hyungsook Hong

South Korea / 108 min.

Divadlo války

Lola Arias

Argentina, Germany, Spain / 81 min.

Dobrá smrt

Tomáš Krupa

Slovakia, Czech Republic, Austria, France / 83 min.

Dobrá změna v Polsku

Konrad Szolajski

Poland, France / 77 min.

Dobré sousedky

Stella Van Voorst van Beest

Netherlands / 80 min.

Dobré zprávy

Ondřej Šálek

Czech Republic / 35 min.

Dokonalá kopie

Benoit Felici, Mathias Chelebourg

France / 16 min.

Domácí zápas

Alisa Kovalenko

Ukraine, France, Poland / 90 min.

Dulce

Guille Isa, Angello Faccini

Colombia, USA / 11 min.

Duše severu

Sean McAllister

UK / 74 min.

Evelyn

Orlando von Einsiedel

Great Britain / 95 min.

EXIT – Dát extremismu sbohem

Karen Winther

Norway, Germany, Sweden / 52 min.

Genesis 2.0

Christian Frei, Maxim Arbugaev

Switzerland / 113 min.

Hale County ráno i večer

RaMell Ross

USA / 76 min.

Hamáda

Eloy Domínguez Serén

Sweden, Norway, Germany / 88 min.

Hlasy moře

Kim Hopkins

UK, USA / 99 min.

Hraniční plot

Nikolaus Geyrhalter

Austria / 112 min.

Hugo Blanco - Hluboká řeka

Malena Martínez Cabrera

Austria, Peru / 108 min.

Iluze

Kateřina Turečková

Czech Republic / 60 min.

iOstrov

Miha Čelar

Slovenia, Italy / 91 min.

Je Anna v pořádku?

Claire Bates

UK / 10 min.

Ještě nekončíme

Jiří Zykmund

Czech Republic / 75 min.

Jsem tady nový

Bram Van Paesschen

Belgium / 91 min.

Kam tě vítr zavane

Michel Toesca

France / 101 min.

Kamenné srdce

Claire Billet, Olivier Jobard

France / 89 min.

Kapela

Ladislav Kaboš

Czech Republic, Slovakia / 80 min.

Kibera: příběh slumu

Martin Páv

Czech Republic / 86 min.

Kluci z přístavu

Mirjam Marks

Netherlands / 16 min.

Lajlá na mostě

Elizabeth Mirzaei, Gulistan Mirzaei

Afghanistan, Canada / 97 min.

Láska a prázdná slova

Małgorzata Imielska

Poland / 78 min.

Maďarsko 2018 - V zákulisí demokracie

Eszter Hajdú

Hungary, Portugal / 84 min.

Manická VR

Kalina Bertin

Canada / 11 min.

Marielle a Monica

Fabio Erdos

Brazil, UK / 25 min.

Město duchů

Matthew Heineman

USA / 90 min.

Miruna

Heleen D'Haens, Eva van Barneveld

Netherlands / 16 min.

Monzunová show

Annelies Kruk, Anneke de Lin van Wijngaarden

Netherlands / 16 min.

Na dotek

Paweł Ziemilski

Poland, Iceland / 60 min.

Na jejích bedrech

Alexandria Bombach

USA / 94 min.

Nebuď pičus

Benjamin Mullinkosson

USA / 69 min.

Něco se pomalu mění

Menna Laura Meijer

Netherlands / 105 min.

Nerovná jízda

Bing Liu

USA / 98 min.

Neumlčené hlasy Beslanu

Tomáš Polenský

Czech Republic / 53 min.

Než se otec vrátí

Mari Gulbiani

Georgia, France, Germany / 72 min.

Nikde, a přece někde

Carolina Marconi

UK / 7 min.

Novaja

Askold Kurov

Russia / 75 min.

Nultý den

Yasmine Elayat

USA / 21 min.

O čem sní pankáči

Jimmy Hendrickx

Belgium, Indonesia / 67 min.

Obchod

Matthew Heineman

USA / 104 min.

Obléhání města

Vít Janeček, Zuzana Piussi

Czech Republic, Slovakia / 69 min.

Obžalovaný č. 2: Walter Sisulu

Nicolas Champeaux, Gilles Porte

France / 14 min.

Oceán

Gugi van der Velden

Liberia, Netherlands, Sierra Leone / 78 min.

Odložený případ Hammarskjöld

Mads Brügger

Denmark, Norway, Sweden, Belgium / 128 min.

Ostrov hladových duchů

Gabrielle Brady

Germany, UK, Australia / 98 min.

Ovčáček

Ton van Zantvoort

Netherlands / 81 min.

Po deštníkové revoluci

Matthew Torne

Hong Kong, UK, USA / 130 min.

Pozvedni hlas

May Abdalla

UK / 8 min.

Proces s Ratko Mladićem

Henry Singer, Rob Miller

Great Britain, Norway / 99 min.

Přeživší

Arthur Pratt, Banker White, Anna Fitch

Sierra Leone / 84 min.

Příběh cesty kolem světa

Patrick Allgaier, Gwendolin Weisser

Germany / 127 min.

Punková odysea

Jukka Kärkkäinen, J-P Passi

Finland, Norway, Denmark, Sweden / 97 min.

Reds, do toho!

Nancy Schwartzman

USA / 57 min.

Rekonstrukce Utøyi

Carl Javér

Sweden, Norway, Denmark / 98 min.

Rone

Lester Francois

Australia / 9 min.

S láskou, Scott

Laura Wayne

Canada / 76 min.

S páskou přes oči

Navid Khonsari, Vassiliki Khonsari

USA / 8 min.

Sakawa

Ben Asamoah

Belgium, Netherlands / 81 min.

Silikonová romance

Melody Gilbert

USA / 71 min.

Služebnou v pekle

Søren Klovborg

Denmark / 59 min.

Soukromé bolesti

Dalia Kury

Norway, France / 70 min.

Srdcová královna

Louise Detlefsen, Mette-Ann Schepelern

Denmark / 86 min.

Streamující lidová republika

Hao Wu

China, USA / 95 min.

Střepiny

Paolo Barberi, Riccardo Russo

Italy, Switzerland / 72 min.

Svědkové Putinovi

Vitaly Mansky

Latvia, Switzerland, Czech Republic / 102 min.

Swatting

Ismaël Joffroy Chandoutis

France / 21 min.

Šťastná země

Lasse Lau

Denmark, Greenland / 72 min.

Tanečky s Le Penovou

Nora Mandray

France, USA / 22 min.

Tanečník Skip

Olivier S. Garcia

Netherlands / 15 min.

Terminál 3

Asad Malik

USA, Pakistan / 12 min.

Tohle všechno musí skončit

Rehad Desai

South Africa, Netherlands, Belgium / 85 min.

Úroda

Victor Delotavo Tagaro, Toshihiko Uriu

Philippines / 93 min.

Utkání se životem

Johannes List

Germany / 92 min.

V a její magický život

Tonislav Hristov

Finland, Bulgaria, Denmark / 86 min.

Vesnice plavajících krav

Katarzyna Trzaska

Germany, Poland / 78 min.

Vítejte v Sodomě

Florian Weigensamer, Christian Krönes

Austria / 92 min.

Volání divočiny

Karolína Peroutková

Czech Republic / 40 min.

Vrt

Cynthia Wade, Sasha Friedlander

Indonesia / 81 min.

Vše v pořádku

Tuki Jencquel

Germany, Venezuela / 70 min.

Všechna stvoření vítána

Sandra Trostel

Germany / 87 min.

Všechny vůně Iráku

Leonard Cohen

France / 50 min.

Všude kolem nás

Bregtje van der Haak

Netherlands, Belgium / 82 min.

Vynálezci zítřka

Laura Nix

USA / 104 min.

Začít znovu

Eva Tomanová

Czech Republic / 75 min.

Zapomenuté dcery Číny

Meng Han, Hai DU

Hong Kong, China / 70 min.

Země kartelů

Matthew Heineman

USA, Mexico / 100 min.

Znovu se nadechnout

Stephanie Wang-Breal

USA / 94 min.

Ztracený bojovník

Søren Steen Jespersen, Nasib Farah

Denmark, Kenya, Somalia, UK / 81 min.

Ženy s náušnicemi ze střelného prachu

Reza Farahmand

Iran / 77 min.


Zpět nahoru