English
 

Ročník 2007

(Ne)lidské činy

Kiko Goifman

Brazil, Germany / 75 min.

Adnanův návrat

Andrew Berends

USA / 74 min.

AIDS očima mladých

Gilles Perez

France / 52 min.

Arcana

Cristóbal Vicente

Chile / 83 min.

Barma: utajená válka

Sarah Macdonald

UK / 49 min.

Berkat a Maršo - štěstí a svoboda

Dagmar Marková

Czech Republic / 70 min.

Bertin závoj

Esteban Larraín

Chile / 73 min.

Buddhovy ztracené děti

Mark Verkerk

Netherlands / 97 min.

Budoucnost máš za sebou

Abigail Child

USA / 21 min.

Bus 174

José Padilha

Brazil / 122 min.

Cena za pól

Staffan Julén

Denmark, Sweden, Switzerland / 80 min.

Cesta do Evropy

Denmark / 58 min.

Cesta na Guantánamo

Mat Whitecross

UK / 95 min.

Citlivé záležitosti - Ašvin

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Citlivé záležitosti - Ilám

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Citlivé záležitosti - Michal

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Citlivé záležitosti - Minuk

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Citlivé záležitosti - Tom

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Citlivé záležitosti - Tyrma

Mischa Kamp

Netherlands / 6 min.

Cuba libre!

Mateo Juez

USA / 55 min.

Černé slunce

Gary Tarn

UK / 70 min.

Děti Solidarity

Rafael Lewandowski

France, Poland / 74 min.

Dluh

Andrés Schaer, Jorge Lanata

Argentina / 90 min.

Držíme spolu

Paul Taylor

UK / 83 min.

Duchové Abú Ghrajbu

Rory Kennedy

USA / 78 min.

Herkules

Poland / 27 min.

Hlasujte pro mě

Weijun Chen

China / 55 min.

Holky z Belfastu

Malin Andersson

Sweden / 60 min.

Houslový rytíř

Pavel Marek

Czech Republic / 52 min.

Hra na válku

UK / 48 min.

Hřbitovní klub

Tali Shemesh

Israel / 90 min.

Hubená

Lauren Greenfield

USA / 103 min.

Hvězdy od trati

Spain / 90 min.

I jako Indie

Sandhya Suri

Germany, Italy, UK / 70 min.

I kdyby se provinila...

Jean-Gabriel Périot

France / 9 min.

Industriální elegie

Daniela Gébová

Czech Republic / 70 min.

Invaze

Leslie Woodhead

UK / 114 min.

Já, můj svět a vesmír

Germany / 13 min.

Jak se dělá revoluce

Ivan O'Mahoney

UK / 60 min.

Jak se to dělá

Poland / 86 min.

Jan Křížek sochy a včely

Czech Republic / 59 min.

Japtik

Russia / 29 min.

Jaro

Susanna Helke, Virpi Suutari

Finland / 15 min.

Ježíšův tábor

Heidi Ewing, Rachel Grady

USA / 84 min.

Jiné světy

Marko Škop

Czech Republic, Slovakia / 75 min.

Jiný úhel pohledu

Dan Monceaux

Australia / 16 min.

Jonestown

Stanley Nelson

USA / 90 min.

Každý mlčí o něčem jiném

Marc Bauder

Germany / 72 min.

Když se cesta klikatí

Jasmine Dellal

Netherlands, USA / 110 min.

Konec projektu Neubacher

Marcus J. Carney

Austria, Netherlands / 74 min.

Kongo - čekání na demokracii

Belgium, France / 72 min.

Krvavá neděle

UK / 110 min.

Kupředu levá, kupředu pravá

Tomáš Bílý

Czech Republic / 72 min.

Láska a střepy

Suvi Helminen

Denmark / 35 min.

Lekce běloruštiny

Miroslaw Dembinski

Poland / 51 min.

Ludmila a Anatolij

Gunnar Bergdahl

Finland, Sweden, Ukraine / 86 min.

Má exilová rodina

Austria / 90 min.

Má nemilovaná

UK / 82 min.

Marcela

Helena Třeštíková

Czech Republic / 80 min.

Martínek

Poland / 15 min.

Masakr ve městě Trelew

Mariana Arruti

Argentina / 98 min.

Max, Claire, Ida a spol.

Allan King

Canada / 112 min.

Mladý, hrdý, nácek

David Modell

UK / 49 min.

Mlčící vesnice

UK / 36 min.

Most přes Wadi

Barak Heymann, Tomer Heymann

Israel / 57 min.

Muž, který nemlčel

Leslie Woodhead

UK / 43 min.

Myslet německy

Germany / 87 min.

Návrat k hranici

Zhao Liang

France, China / 56 min.

Nepřátelé štěstí

Eva Mulvad

Denmark / 59 min.

Nesdělitelné

Helena Třeštíková

Czech Republic / 55 min.

Nevyhnutelná minulost

Canada / 55 min.

Nikdy nebylo líp

Pauerová Milošević

Czech Republic / 65 min.

Nízký let

Jan Šikl

Czech Republic / 52 min.

Novoroční dítě

Socheata Poeuv

USA / 74 min.

O válce a míru

Vardan Hovhannisyan

Armenia / 70 min.

Otevřené oči

USA / 34 min.

Padlý anděl

Masha Novikova

Netherlands / 50 min.

Palestinské blues

Nida Sinnokrot

Palestine, USA / 77 min.

Piráti demokracie

Russell Michaels

UK / 80 min.

Pláč v temnotách

Haobam Paban Kumar

India / 52 min.

Poražení a vítězové

Germany / 96 min.

Poslední cesta Jaimeho de Nevarese

Marcelo Céspedes

Argentina / 80 min.

Potupa

Pakistan, USA / 110 min.

Prodáno

Lucie Králová

Czech Republic / 26 min.

Prokletí

Petr Orozovič

Czech Republic / 75 min.

Provazochodci

Petr Lom

Canada, Norway / 71 min.

Překonat nenávist

France / 86 min.

Saidova cesta

Spain / 12 min.

Sariho máma

James Longley

USA / 22 min.

Skytská suita

Alexander Gutman

Russia / 26 min.

Slon

UK / 47 min.

Smlouva s ďáblem

Tom Heinemann

Denmark / 57 min.

Smrt princezny

Antony Thomas

UK / 115 min.

Smrt v Lübecku

Lottie Marsau

Germany / 107 min.

Soňa a její rodina

Daniela Rusnoková

Slovakia / 35 min.

Spravedlnost

Brazil, Netherlands / 100 min.

Srdečně z Dachau

Bernd Fischer

Germany / 77 min.

Stávka

Leslie Woodhead

UK / 105 min.

Suplent

Asa Blanck

Sweden / 85 min.

Synové i vojáci

Sasha Djurkovic

UK / 16 min.

Šahin

Minna Lindroos

Finland / 14 min.

Štěpán

Radka Franczak

Poland / 13 min.

Tambogrande

Ernesto Cabellos, Stephanie Boyd

Peru / 85 min.

Tančící Káthmándú

Sangita Shresthová

Czech Republic, Nepal / 41 min.

Tenký led

Hakan Berthas

Sweden / 57 min.

Toro negro

Mexico / 87 min.

Tři kamarádi

Masha Novikova

Netherlands / 99 min.

V chapadlech

Austria / 107 min.

V jámě

Juan Carlos Rulfo

Mexico / 80 min.

V nesprávný čas na nesprávném místě

Tamara Milosevic

Germany / 60 min.

Válečníci

UK / 117 min.

Vnitřní svět

Marianne Kaplan

Canada / 47 min.

Vojna jako náboženství

Marianna Yarovskaya

USA / 30 min.

Vorga - Cesta mezi břehy

Martina Hasalíková

Czech Republic / 69 min.

Z kola ven - Jan a Josefína

Charlotte Hoogakker

Netherlands / 16 min.

Z kola ven - Martin

Charlotte Hoogakker

Netherlands / 16 min.

Zátah

Kerstin Nickig

Germany / 42 min.

Zlomená křídla

Pedro Barbadillo

Spain / 57 min.

Znásilnění jako trest

Lovinsa Kavuma

South Africa / 27 min.

Ztracená rovnováha

Tom Jackson

USA / 65 min.


Zpět nahoru