Alice Čermáková

Hlavní koordinátorka

Milí diváci, Řevnice se opět letos zařadily mezi města, kde proběhne  festival dokumentárních filmů Jeden svět. Třídenní festival představí šest filmů na místech, která již znáte, i na místech nových.  Slavnostní zahájení včetně malého rautu proběhne ve čtvrtek 24....

Číst více

Alice Čermáková

Hlavní koordinátorka

Milí diváci,

Řevnice se opět letos zařadily mezi města, kde proběhne  festival dokumentárních filmů Jeden svět. Třídenní festival představí šest filmů na místech, která již znáte, i na místech nových.  Slavnostní zahájení včetně malého rautu proběhne ve čtvrtek 24. 3. v Kině Řevnice filmem KRYMSKÝ POKLAD. Jsme rádi, že jsme vybrali filmy týkající se Ukrajiny a Ruska, bohužel tak aktuálně pro dnešní dny. 

Ostatní filmy budou uvedeny v řevnickém Zámečku (budova ZUŠ) a v nových festivalových prostorech: baru Otakar v areálu komplexu Corso a v nově  zrekonstruovaném dřevěném skladu u nádraží. Jsme přesvědčeni, že se vám prostory budou líbit!  

Těšte na ZATRACENOU PRÁCI o nezávislé ruské TV stanici Dožď, vietnamský snímek DĚTI MLHY, BÍLOU KRYCHLI, PLATÓNA Z BELFASTU a  SEVERNÍ PROUD.

Program je nabitý, už chybíte jen VY – diváci!

Podrobnosti včetně programu sledujte na stránkách města www.revnice.cz,  našich webových stránkách pod hlavičkou Jednoho světa a fb stránce Jeden svět Řevnice.

Alice Čermáková, hlavní koordinátorka

zavřít