Kristýna Konczyna

Hlavní koordinátorka

Milí přátelé festivalu Jeden svět, Do Ostravy v letošním roce v termínu 24. března  - 1. dubna opět zavítá Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Po dvou letech se vracíme naplno s intenzivním desetidenním programem a do naší filmové rodiny...

Číst více

Kristýna Konczyna

Hlavní koordinátorka

Milí přátelé festivalu Jeden svět,

Do Ostravy v letošním roce v termínu 24. března  - 1. dubna opět zavítá Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Po dvou letech se vracíme naplno s intenzivním desetidenním programem a do naší filmové rodiny vítáme poprvé v historii ostravského festivalu porubské Kino POKLAD. Kromě něj bude festival již tradičně probíhat v Minikině, Klubu Atlantik, Centru PANT a Kině Etáž v Dolní oblasti Vítkovice.
Festivalové zahájení proběhne v Kině Etáž ve čtvrtek 24. března s filmem ZATRACENÁ PRÁCE, který mapuje turbulentní vývoj ruské televizní stanice Dožď a její zakladatelky Natalie Sindějevové a odkrývá, co obnáší poskytování nezávislého zpravodajství v Putinově Rusku.
Připravili jsme pro vás celkem 48 projekcí v 10 dnech na 6 místech. Mimoto vás srdečně zveme také na tradiční kulinářskou akci Ochutnáváme svět s recepty ze všech kontinentů, která proběhne v sobotu 25. března v Galerii PLATO.
Děkujeme za vaši podporu a společně s hosty debat se těšíme na Vás i Vaše zvídavé dotazy a zapojení do diskuse o světě kolem nás.

 

 

zavřít