Hosté

 Stephan Bergmann

Stephan Bergmann

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Konečně věční

Jan Bodnár

Česká republika
Produkce

Bude hostem festivalu

Aline Amélie Lucie Bonvin

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

 Benoît Bringer

Benoît Bringer

Francie
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Kaviárová diplomacie

 Engeli Broberg

Engeli Broberg

Švédsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Gabi mezi osmým a třináctým rokem

 Margaret Byrne

Margaret Byrne

USA
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Den za dnem

 Paola Calvo

Paola Calvo

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Zápasnice

Willemijn Cerutti

Nizozemsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Jason

 Roser Corella

Roser Corella

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Pokoj bez vyhlídky

 Cecilie Debell

Cecilie Debell

Dánsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Dvojí život Danii

 Tomáš Dostálek

Tomáš Dostálek

Česká republika
Regionální porota

Bude hostem festivalu

 Sara Maria Dutch

Sara Maria Dutch

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Naše volba, náš hlas

 Christoph Eder

Christoph Eder

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Komu patří moje vesnice?

 Rami Farah

Rami Farah

Dánsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Vzpomínky jsou jen naše

 Saeed Taji Farouky

Saeed Taji Farouky

Velká Británie
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Tisíc ohňů

 Alvaro Fernandez-Pulpeiro

Alvaro Fernandez-Pulpeiro

Španělsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Tak mračná obloha

 Phil Grabsky

Phil Grabsky

Velká Británie
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Mé dětství, má země – 20 let v Afghánistánu

 Enikő Gyureskó

Enikő Gyureskó

(none)
Festivalová organizátorka, Porota České soutěže

Bude hostem festivalu

 Diễm Hà Lệ

Diễm Hà Lệ

Vietnam
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Děti mlhy

Iwona Harris

Polsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Soudci pod tlakem

 Snow Hnin Ei Hlaing

Snow Hnin Ei Hlaing

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: La a Ňo Ňo

 Patrick Jasim

Patrick Jasim

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Zápasnice

Julia Kappelhof

Nizozemsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Architektura zítřka

Sinead Kirwan

Velká Británie
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Když město povstane

 Saila Kivelä

Saila Kivelä

Finsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Za zvířata

 Eva Križková

Eva Križková

Slovensko
Festivalová organizátorka

Bude hostem festivalu

 Petr Kuneš

Petr Kuneš

Česká republika
Regionální porota

Bude hostem festivalu

 Vesa Kuosmanen

Vesa Kuosmanen

Finsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Za zvířata

 Vera Lacková

Vera Lacková

Slovensko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Jak jsem se stala partyzánkou

 Simon  Lereng Wilmont

Simon Lereng Wilmont

Dánsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Dům z třísek

 Kacper Lisowski

Kacper Lisowski

Polsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Soudci pod tlakem

 Petr Lom

Petr Lom

Nizozemsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Myanmarské deníky

 Jan Louter

Jan Louter

Nizozemsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Architektura zítřka

 Pavel Mikoláš

Pavel Mikoláš

Česká republika
Regionální porota

Bude hostem festivalu

 Vibe Mogensen

Vibe Mogensen

Dánsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Bezpodmínečně

 Tue Steen Müller

Tue Steen Müller

Dánsko
Porota České soutěže

Bude hostem festivalu

 Neasa Ní Chianáin

Neasa Ní Chianáin

Irsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Platón z Belfastu

 Frederik Nicolai

Frederik Nicolai

Belgie
Produkce, Tutor

Bude hostem festivalu

Film: Žiletková hranice

 Frederik Obermaier

Frederik Obermaier

Německo
Protagonista

Bude hostem festivalu

Film: Zákulisí novinařiny

 Bastian Obermayer

Bastian Obermayer

Německo
Protagonista

Bude hostem festivalu

Film: Zákulisí novinařiny

 Maasja Ooms

Maasja Ooms

Nizozemsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Jason

 Aliaksei Paluyan

Aliaksei Paluyan

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

 Dam Philippe

Dam Philippe

Belgie
Porota Václava Havla

Bude hostem festivalu

David Rane

Irsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Platón z Belfastu

 Svetlana Rodina

Svetlana Rodina

Švýcarsko
Režie

Bude hostem festivalu

 Shanida Scotland

Shanida Scotland

Velká Británie
Porota Mezinárodní soutěže

Bude hostem festivalu

 Marina Shupac

Marina Shupac

Švýcarsko
Režie

Bude hostem festivalu

Melanie Sien Min Lyn

Německo
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Naše volba, náš hlas

 Pavel Sladký

Pavel Sladký

Česká republika
Porota Mezinárodní soutěže

Bude hostem festivalu

 Laurent Stoop

Laurent Stoop

Švýcarsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Ztracený Ostrov

 Malgorzata Szuleka

Malgorzata Szuleka

Polsko
Porota Václava Havla

Bude hostem festivalu

 Maria Tórgarð

Maria Tórgarð

Dánsko
Režie

Bude hostem festivalu

Film: Dvojí život Danii

 Maryia Trafimava

Maryia Trafimava

Polsko

Bude hostem festivalu

 Igor Tuleya

Igor Tuleya

Polsko
Protagonista

Bude hostem festivalu

Film: Soudci pod tlakem

Roel van ’t Hoff

Nizozemsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Architektura zítřka

 Corinne van Egeraat

Corinne van Egeraat

Nizozemsko
Produkce

Bude hostem festivalu

Film: Myanmarské deníky