Program po dnech a kinech

Pondělí 23. 03.

17:00 Češi jsou výborní houbaři
ČZJ tlumočení Audiopopis Moving Station
Snímek je součástí slavnostního zahájení.
Vstupenky
17:30 Buddha v Africe
Moving Station
Vstupenky
20:00 Země medu
Moving Station
Vstupenky
20:00 Ztracený domov
Moving Station
Debata: Jan Vevera, přednosta Psychiatrické kliniky FN Plzeň
Vstupenky

Úterý 24. 03.

17:00 Tímhle vlakem jedu
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara (SUTNARKA)
Vstupenky
17:30 Pro Samu
ČZJ tlumočení Moving Station
Debata: Markéta Kutilová, novinářka
Vstupenky
17:30 Machini + Měděné hory
Moving Station
Vstupenky
19:30 Válka umění
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara (SUTNARKA)
Vstupenky
20:00 iHuman
ČZJ tlumočení Moving Station
Vstupenky
20:00 Kolektiv
Moving Station
Debata: Petr Leyer, Transparency International
Vstupenky

Středa 25. 03.

17:00 Země je modrá jako pomeranč
Knihovna – Polanova síň
Debata: Michal Lebduška, Asociace pro mezinárodní otázky
Vstupenky
17:30 Půlnoční rodina
Moving Station
Vstupenky
17:30 Čekáme, až vyschne Bolevák? / panelová debata
ČZJ tlumočení Moving Station
20:00 Město plné smogu
ČZJ tlumočení Moving Station
Debata: Miroslav Šuta, Centrum pro životní prostředí a zdraví
Vstupenky
20:00 Zbytkové ženy
Moving Station
Debata: Filip Jirouš, Sinopsis, z. ú.
Vstupenky

Čtvrtek 26. 03.

17:00 Mám to v krvi
Knihovna – Polanova síň
Vstupenky
17:30 Utajený život prasat
Moving Station
Debata: Veronika Mikušová, aktivistka
Vstupenky
17:30 Lepší profil
ČZJ tlumočení Moving Station
Vstupenky
20:00 Čínský umělec v exilu
Moving Station
Debata: Filip Jirouš, Sinopsis, z. ú.
Vstupenky
20:00 Lovemobil
Moving Station
Debata: Jarka Cifrová, Spolek Ulice Plzeň
Vstupenky

Pátek 27. 03.

17:00 Kiruna – překrásný nový svět
Knihovna – Polanova síň
Debata: Stanislav Adam, kameraman
Vstupenky
17:30 Skutok sa stal
ČZJ tlumočení Moving Station
Debata: Hana Blaha Šilarová, producentka
Vstupenky
17:30 Žal žen
Moving Station
Debata: Andrea Culková, režisérka, Petr Baroch a Alžběta Franková, aktéři filmu
Vstupenky
20:00 Loď Sea-Watch 3
Moving Station
Vstupenky
20:00 Autoportrét
Moving Station
Debata: Michaela Szabo, psychoterapeutka
Vstupenky
22:00 Psí láska
Moving Station
Vstupenky

Sobota 28. 03.

10:00 Paní F
Moving Station
Debata: Dana Moree, Divadlo Dvě na třetí - divadlo utlačovaných
Vstupenky
12:30 Svébytná půda
Moving Station
Debata: Marco Stella, zakladatel komunitní zahrady Pastvina, z. s.
Vstupenky
15:00 Matka
Moving Station
Vstupenky
15:00 Jeden svět dětem - A
Moving Station
Po projekci následuje workshop pro děti "S šikanou si poradíme".
Vstupenky
17:30 Provinční městečko E
Moving Station
Vstupenky
17:30 Mai Khoi & The Dissidents
Moving Station
Vstupenky
20:00 Postiženi muzikou
ČZJ tlumočení Audiopopis Moving Station
Debata: Radovan Síbrt, režisér
Vstupenky