Program po dnech a kinech

Čtvrtek 01. 10.

17:00 Mai Khoi & The Dissidents
Klub Atlantik
Vstupenky
18:00 Pro Samu
Minikino
Oficiální zahájení festivalu Debata: Markéta Kutilová, novinářka a Pavlína Millionová, Člověk v tísni
Vstupenky

Pátek 02. 10.

17:00 Autoportrét
Minikino
Debata: Vladimíra Osadníková, centrum Anabell
Vstupenky
17:00 Češi jsou výborní houbaři
Klub Atlantik
Debata: Apolena Rychlíková, autorka dokumentu a novinářka
Vstupenky
17:00 Čínský umělec v exilu
Centrum Pant
Debata: Kateřina Procházková, organizace Sinopsis
19:30 Loď Sea-Watch 3
Minikino
Vstupenky

Sobota 03. 10.

17:00 Půlnoční rodina
Minikino
Vstupenky
17:00 Kruh
Klub Atlantik
Vstupenky
19:30 iHuman
Minikino
Vstupenky

Neděle 04. 10.

15:00 Když rajčata poslouchají Wagnera
Etáž
Debata: Petr Chroust, ředitel Místní akční skupiny Opavsko zlepšující život na venkově
Vstupenky
17:00 Mám to v krvi
Minikino
Vstupenky
17:00 Postiženi muzikou
Klub Atlantik
Vstupenky
17:30 Žal žen
Etáž
Vstupenky
19:30 Svébytná půda
Minikino
Vstupenky
19:30 Kiruna – překrásný nový svět
Etáž
Vstupenky

Pondělí 05. 10.

17:00 Machini + Měděné hory
Minikino
Debata: Radek Kubala, klimatický novinář, zakladatel hnutí Limity jsme my
Vstupenky
17:00 Tunel
Klub Atlantik
Vstupenky
17:00 Kolektiv
Centrum Pant
Debata: Markéta Chaloupská (Český rozhlas) a Lukáš Valášek (Aktuálně.cz), investigativní žurnalisté
17:00 Půlnoční rodina
Etáž
Vstupenky
19:30 Nomád ve městě
Minikino
Vstupenky
19:30 Kruh
Etáž
Vstupenky

Úterý 06. 10.

17:00 Postiženi muzikou
Minikino
Debata: Lucie Gurecká, zakladatelka Mental Café
Vstupenky
17:00 Za mořem
Klub Atlantik
Vstupenky
17:00 Provinční městečko E
Centrum Pant
Debata: Miroslav Karas, ředitel ostravského studia České televize, bývalý zpravodaj z Ruska
17:00 Paní F
Etáž
Vstupenky
19:30 Ztracený domov
Minikino
Vstupenky
19:30 Buddha v Africe
Etáž
Vstupenky

Středa 07. 10.

17:00 Kiruna – překrásný nový svět
Minikino
Vstupenky
17:00 Skutok sa stal
Centrum Pant
Debata: Barbora Berezňáková, autorka dokumentu, filmařka
17:00 Utajený život prasat
Etáž
Debata: Michaela Roupová, aktivistka, spolupracovnice OBRAZu
Vstupenky
19:30 Lovemobil
Minikino
Vstupenky
19:30 Autoportrét
Etáž
Vstupenky

Čtvrtek 08. 10.

17:00 Země medu
Minikino
Debata: Tomáš Tureček, botanik a včelař (PřF OU)
Vstupenky
17:00 Matka
Klub Atlantik
Vstupenky
17:00 Město plné smogu
Centrum Pant
Debata: Vladimír Lollek, expert v oblasti životního prostředí a jednatel společnosti E-expert
17:00 Kolektiv
Etáž
Vstupenky
19:30 Zbytkové ženy
Minikino
Vstupenky
19:30 Češi jsou výborní houbaři
Etáž
Vstupenky

Pátek 09. 10.

17:00 Paní F
Minikino
Vstupenky
17:00 Psí láska
Klub Atlantik
Vstupenky
17:00 Země medu
Etáž
Vstupenky
18:30 iHuman
Velký svět techniky
Oficiální zakončení festivalu Debata: Tomáš Mikolov (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky; ČVUT), Tomáš Gavlas (TietoEVRY) a Tomáš Gröpl (expert v oblasti umělé inteligence)
Vstupenky
19:30 Kolektiv
Minikino
Vstupenky
19:30 Pro Samu
Etáž
Vstupenky