Škola svádění s respektem a Konsentem

13. 03. 20:15h

Divácké Centrum v Tibet Open House, Školská 28, Praha 1

Rozhodila vás kampaň #metoo? Nevíte, jak se teď máte seznámit a navázat romantický vztah? Obáváte se, že nedokážete dát někomu najevo, že vás přitahuje, a přitom netlačit na pilu? Přijďte si to vyzkoušet nanečisto a osvojit si několik nových komunikačních nástrojů.

Ve filmech to vždycky vypadá tak romanticky: ona ho nechce, ale on to nevzdává a uhání ji jedním romantickým gestem za druhým tak dlouho, až se jí nakonec podlomí kolena. Kdo by ale ve skutečnosti chtěl být pronásledován někým, kdo se nám nelíbí? Pojďme si procvičit, jak jasně formulovat svoji náklonnost, a přitom nechat druhému prostor. Jak poznat, zda o vás má protějšek zájem, aniž byste mu/jí museli číst myšlenky. Zapomeňte na všechny předsudky o tom, co holky nebo kluci chtějí, a myslete sami za sebe. Vyzkoušíme si pár situací zábavnou formou roleplayingu a přesvědčíme se, že ani odmítnutí neznamená konec světa.

Konsent je organizací zabývající se prevencí sexuálního násilí, dělá to ale se sex-pozitivním přístupem. Seznamování a flirtování je zábava, ale jen pokud to baví oba. Respekt je sexy!
Workshop je otevřen všem nehledě na pohlaví a sexuální orientaci.

Facebook událost

Projekce filmu v Ponrepu od 18.00

K FILMU

Škola svádění

Příběhy tří žen navštěvujících kurzy v ruské škole svádění a vývoj jejich partnerského života poskytují obraz žen i mužů v současné ruské společnosti.