Program po dnech a kinech

Pátek 02. 10.

18:00 Postiženi muzikou
Kino Art
Součástí projekce je slavnostní zahájení. Debata: Barbora Antonovičová, právnička
Vstupenky

Sobota 03. 10.

18:00 Autoportrét
Kino Art
Debata: Lada Brůnová, PR specialistka
Vstupenky
20:30 Skutok sa stal
Kino Art
Debata: Barbora Berezňáková, režisérka
Vstupenky

Neděle 04. 10.

18:00 Češi jsou výborní houbaři
Kino Art
Debata: Petr Racek, kameraman
Vstupenky
18:00 Filmový maraton
Buranteatr
Vstupenky
20:30 Tímhle vlakem jedu
Kino Art
Vstupenky

Pondělí 05. 10.

18:00 Ztracený domov
Univerzitní kino Scala
Debata: Juraj Mravec, režisér
Vstupenky
18:00 Země je modrá jako pomeranč
Kino Art
Debata: Humanitární služba Pax
Vstupenky
18:00 Utajený život prasat
Buranteatr
Debata: Alžběta Blašková, Útulek Tibet
Vstupenky
20:30 Čínský umělec v exilu
Univerzitní kino Scala
Debata: Haruna Honcoop, sinoložka a filmařka
Vstupenky
20:30 Lovemobil
Kino Art
Vstupenky
20:30 Žal žen
Buranteatr
Debata: Veronika Holcnerová, Extinction Rebellion Brno
Vstupenky

Úterý 06. 10.

18:00 Zbytkové ženy
Univerzitní kino Scala
Debata: Zuzana Pavloňová, Češka žijící v Číně
Vstupenky
18:00 Provinční městečko E
Kino Art
Debata: Petra Procházková, novinářka Deníku N
Vstupenky
18:00 iHuman
Buranteatr
Vstupenky
20:30 Loď Sea-Watch 3
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
20:30 Za mořem
Kino Art
Debata: Eva Kaličinská, Organizace pro pomoc uprchlíkům
Vstupenky
20:30 Kruh
Buranteatr
Vstupenky

Středa 07. 10.

18:00 Půlnoční rodina
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
18:00 V té vodě něco je
Kino Art
Vstupenky
20:30 Kolektiv
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
20:30 Země medu
Kino Art
Vstupenky

Čtvrtek 08. 10.

18:00 Zazpívej mi
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
18:00 Válka umění
Kino Art
Vstupenky
18:00 Svébytná půda
Buranteatr
Debata: Dominik Grohmann, potulný sadař
Vstupenky
20:30 Pro Samu
Univerzitní kino Scala
Debata: Marek Čejka, politolog
Vstupenky
20:30 Mai Khoi & The Dissidents
Kino Art
Vstupenky
20:30 Postiženi muzikou
Buranteatr
Vstupenky

Pátek 09. 10.

18:00 Vítězný film dle ankety diváků - 2. místo
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
18:00 Mládenecký byt
Kino Art
Vstupenky
18:00 Když rajčata poslouchají Wagnera
Buranteatr
Vstupenky
20:30 Vítězný film dle ankety diváků - 1. místo
Univerzitní kino Scala
Vstupenky
20:30 Psí láska
Kino Art
Vstupenky
20:30 Autoportrét
Buranteatr
Vstupenky