Doprovodný programOiOiPiratoi & DJ Želvín

05. 04. 2019 | 22:00h. | Tradiční Kloub, T. G. Masaryka 120, Sušice

Zajímá Tě, co se stane, když se pod rudou září kladenských hutí potká spirit Tondy Zápotockého, multikulti rozjuchanost pouličních romských jam sessions v parcích s punkovou nasraností jako když Jarda Jágr prohrává na bednách?

OiOiPiratoi je trochu politiky, trochu srandy a trochu poetiky. Specifické písničkářství a songy o lásce i nenávisti si můžete poslechnou v rámci doprovodného programu festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Páteční večer v Tradičním KlOUbu nám zpříjemní také místní sběratel zaprášených vinylů DJ Želvín.

Vstupné ZDARMA.

susice-sarah.crop

Sarah Sofia Huikari

Hlavní koordinátorka

V Sušici se schyluje k druhému ročníku filmového festivalu Jeden svět. Svátek lidskoprávních nadšenců se uskuteční ve dnech 4. – 7. dubna 2019. Jeden svět není jen setkáním filmových fanoušků, je také prostorem pro diskuzi, vzdělávacím místem a oknem do světa odlišných kultur.

Přichystali jsme pro vás ve čtyřech dnech 10 projekcí, které otevřou palčivé problémy lidských práv, nesvobod, ale nabídneme i ukázky dobré praxe z celého světa. Kromě výjimečných dokumentárních filmů na Vás čekají i zajímavé pofilmové diskuze a pestrý doprovodný program.

http://www.plzensky-kraj.cz/
http://www.kulturasusice.cz/
https://www.mestosusice.cz/susice/
http://www.skupina.coop/zapadoceske-konzumni-druzstvo-susice
https://www.unitednetworks.cz/
https://www.levandulova.cz/
http://www.dragonpress.cz/
http://www.csadplzen.cz/
https://www.facebook.com/kulturniraselina/
http://www.prostor.zone/
https://www.thecoffeehouse.cz/7733922
http://sumava.eu/
http://www.filmpro.cz/filmpro/
http://www.mksklatovy.cz/