Přístupnost

Divadlo 29
Sv. Anežky České 29, 530 02 Pardubice

divadlo-29

Jak se dostat ke kinu? 
Autobus nebo trolejbus:
zastávka Náměstí Republiky; projdete Zelenou bránou, rovně přes celé Perštýnské náměstí, odbočíte doleva do ulice Perštýnská. Na křižovatce půjdete doprava a asi po 70 metrech budete u budovy Českého rozhlasu Pardubice, kde sídlí i Divadlo 29. Příklad trasy z náměstí Republiky k Divadlu 29 zde. Jízdní řády MHD Pardubice naleznete na http://www.dpmp.cz
Autem: tři vyhrazená parkovací místa pro OZP jsou přístupná v ulici Na Třísle, cca 250 m. 

Jak se dostat do kina? 
Budova je označena logem Divadlo 29 a Český rozhlas Pardubice. U vstupu do budovy je cca 5 cm schůdek – v případě potřeby rádi poskytneme asistenci. 
Interiér budovy je bezbariérový, pro přístup do sálu k dispozici výtah.  

Jak je kino vybaveno? 
Promítací sál je umístěn v prvním patře budovy a je přístupný výtahem. 
Po pravé straně v přízemí promítacího sálu jsou k dispozici dvě místa pro diváky na vozíku, po dohodě s organizátory lze zajistit více míst. 
V případě naplnění divácké kapacity se pro diváky otevírá druhé patro. 
Toalety jsou k dispozici v přízemí (bezbariérové) a ve druhém patře. 
Občerstvení zajišťuje bezbariérový Klub 29 s obsluhou. Klub 29 se nachází v přízemí budovy za vstupní halou nalevo.

Anna Hrabáčková

Dramaturgyně

Pardubický JS jede dááál. Organizační tým také díky rozevlátému mixu nové mladé energie a stabilního tvrdého jádra letos připravil na 5 dní nabitý festivalový program – filmy, debaty, fotografie, videa, jídlo, setkávání, předpůlnoční projekce nebo nově obnovená sobota s brunchem. Také dopolední školní projekce. S podporou města, partnerů, přátel, věrných i nevěrných diváků & návštevníků a snad i užší i širší veřejnosti… doufáme, že přesvědčíme minimálně úplně všechny Pardubičáky, pardon Pardubáky a Pardubandy, aby do Divadla 29 za námi přišli/y a v omamné jednosvětové vzájemnosti s námi prožil/y a sdíleli/y neopakovatelné chvíle. Tešíme se, těšíte se :D … Bude to fajn. Začínáme 26/3!!