Festivalová místa a vstupné


na-cucky-m

Divadlo na cucky

Dolní náměstí 42, Olomouc

+420 728 180 478

Web stránky místa

Mapa

Přístupné místo Přístupné WC
metropol-m

Kino Metropol

Sokolská 25, Olomouc

+420 585 224 120

Web stránky místa

Mapa

Přístupné místo Přístupné WC Indukční smyčka
muzeum-umeni-m

Muzeum umění – sál Divadla hudby

Denisova 47, Olomouc

+420 585 223 565

Web stránky místa

Mapa

Přístupné místo

Divadlo hudby a Divadlo na cucky vzhledem k nižší kapacitě míst nabízí omezený počet volných vstupů na akreditaci ČvT, rezervujte si tedy prosím své místo včas. Své rezervace zasílejte na adresu guest@jedensvetolomouc.cz, nejpozději den před danou projekcí.

 

Vstupné | Admission:

Základní vstupné na projekci 80 Kč / 60 Kč zvýhodněné vstupné pro studenty (žákovská průkazka / platná ISIC karta) a seniory (senior pas, …) - držitelé slevových karet jsou povinni se jimi před vstupem do sálu prokázat. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají 50% slevu z ceny vstupenky.

Full admission fee 80 CZK / half-price admission fee 60 CZK (students, senior citizens, ISIC cards, etc.) - visitors have to show a valid discount card before enter the cinema.

 

Vstupenky na festival jsou nemístenkové, rezervace konkrétních míst není možná. Pro získání požadovaného místa doporučujeme dorazit na projekci s předstihem.

The purchased ticket guarantees you a seat, however you cannot reserve a precise seat; it's strictly first come, first served. To take a desired seat we recommend our viewers to come to the screening in advance.

ol-koo

Adéla Hemelíková, Barbora Valová

Hlavní koordinátorky

Festival dokumentárních filmů Jeden svět letos v Olomouci oslaví 20 let. Kromě dlouhé tradice je olomoucký Jeden svět výjimečný i svým konceptem. Festival je od počátku organizovaný prakticky jen studenty, kteří svou práci dělají s velkým odhodláním a nadšením. První roky měl festival jen pár návštěvníků, nyní jej pravidelně navštěvuje více než 2 500 lidí z Olomouce a okolí.

Hlavním tématem letošního ročníku je “Bezpečná blízkost”. Jaká je moje identita? Jaké jsou v dnešním světě jistoty? Kde se nachází hranice bezpečnosti? Kdo jsem a kam patřím? Odpovědi na tyto otázky jsou stále složitější. Nacházíme se v době společenské nestability a klimatických změn. O to více potřebujeme znát svou vlastní identitu, která nám dodá pocit jistoty a bezpečí. Téma “Bezpečná blízkost” odkazuje na stav, kdy si lidé ve společnosti, ač jsou jiní, dokáží porozumět a naslouchat.

Vydejte se s námi od 18. do 23. 3. 2019 na cestu za bezpečnou blízkostí. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv bod z našeho programu, věříme, že odejdete domů obohaceni o nové poznatky.

Budeme se na Vás těšit!