Hosté

Producer Kaarle Aho
Kaarle Aho

Finland
09. 03. — 10. 03.
Producer

Film: V a její magický život

Director Feurat Alani
Feurat Alani

France
09. 03. — 14. 03.
Director

Film: Všechny vůně Iráku

Director Ben Asamoah
Ben Asamoah

Belgium
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Sakawa

Director, Filmmaker Kalina Bertin
Kalina Bertin

Canada
11. 03. — 14. 03.
Director, Filmmaker

Film: Manická VR

Director Claire Billet
Claire Billet

France
11. 03. — 13. 03.
Director

Film: Kamenné srdce

Director Mads Brügger
Mads Brügger

Denmark
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Odložený případ Hammarskjöld

Other Joshua Castellino
Joshua Castellino

Great Britain
08. 03. — 11. 03.
Other

Jury Member  Lottie Cunningham
Lottie Cunningham

Nicaragua
05. 03. — 17. 03.
Jury Member

Director, Producer Miha Čelar
Miha Čelar

Slovenia
13. 03. — 15. 03.
Director, Producer

Film: iOstrov

Jury Member  Alia Damaihati
Alia Damaihati

Indonesia
06. 03. — 14. 03.
Jury Member

Jury Member  Talal Derki
Talal Derki

Germany
06. 03. — 11. 03.
Jury Member

Director Rehad Desai
Rehad Desai

South Africa
14. 03. — 17. 03.
Director

Film: Tohle všechno musí skončit

Director Louise Detlefsen
Louise Detlefsen

Denmark
13. 03. — 15. 03.
Director

Film: Srdcová královna

Director Eloy Domínguez Serén
Eloy Domínguez Serén

Sweden
13. 03. — 15. 03.
Director

Film: Hamáda

Director François-Xavier Drouet
François-Xavier Drouet

France
08. 03. — 11. 03.
Director

Film: Čas lesů

Jury Member  Marie Egydyová
Marie Egydyová

Czech Republic
08. 03. — 10. 03.
Jury Member

Director Nasib Farah
Nasib Farah

Denmark
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Ztracený bojovník

Jury Member  Polina Filippova
Polina Filippova

Russia
06. 03. — 17. 03.
Jury Member

Director Christian Frei
Christian Frei

Switzerland
09. 03. — 13. 03.
Director

Film: Genesis 2.0

Director Christy Garland
Christy Garland

Canada
11. 03. — 14. 03.
Director

Film: Co Walaa chce

Director Melody Gilbert
Melody Gilbert

USA
07. 03. — 13. 03.
Director

Film: Silikonová romance

Director Mari Gulbiani
Mari Gulbiani

Georgia
13. 03. — 16. 03.
Director

Film: Než se otec vrátí

Director Eszter Hajdú
Eszter Hajdú

Hungary
11. 03. — 13. 03.
Director

Film: Maďarsko 2018 - V zákulisí demokracie

Director Matthew Heineman
Matthew Heineman

USA
14. 03. — 17. 03.
Director

Film: Země kartelů

Director, Dir.of Photography Jimmy Hendrickx
Jimmy Hendrickx

Belgium
06. 03. — 09. 03.
Director, Dir.of Photography

Film: O čem sní pankáči

Actor/Actress Agata Balbina Hofman
Agata Balbina Hofman

UK
09. 03. — 11. 03.
Actor/Actress

Film: Nikde, a přece někde

Jury Member  Aida Holly-Nambi
Aida Holly-Nambi

Kenya
06. 03. — 11. 03.
Jury Member

Director Reetta Huhtanen
Reetta Huhtanen

Finland
06. 03. — 08. 03.
Director

Film: Bohové z Molenbeeku

Producer Maya Hope Chaldecott
Maya Hope Chaldecott

UK
09. 03. — 11. 03.
Producer

Film: Nikde, a přece někde

Director Nicolas Champeaux
Nicolas Champeaux

France
09. 03. — 11. 03.
Director

Film: Obžalovaný č. 2: Walter Sisulu

Director Małgorzata Imielska
Małgorzata Imielska

Poland
12. 03. — 14. 03.
Director

Film: Láska a prázdná slova

Protagonist Oksana Jakubova
Oksana Jakubova

Ukraine
09. 03. — 11. 03.
Protagonist

Film: Bez viditelných příznaků

Director Tuki Jencquel
Tuki Jencquel

Germany
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Vše v pořádku

Director Søren Steen Jespersen
Søren Steen Jespersen

Denmark
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Ztracený bojovník

Jury Member  Jan Jíra
Jan Jíra

(none)
08. 03. — 10. 03.
Jury Member

Director Olivier Jobard
Olivier Jobard

France
11. 03. — 13. 03.
Director

Film: Kamenné srdce

Director, Filmmaker Søren Klovborg
Søren Klovborg

Denmark
08. 03. — 10. 03.
Director, Filmmaker

Film: Služebnou v pekle

Jury Member  Karel Kotěšovec
Karel Kotěšovec

Czech Republic
08. 03. — 10. 03.
Jury Member

Director Alisa Kovalenko
Alisa Kovalenko

Ukraine
12. 03. — 14. 03.
Director

Film: Domácí zápas

Protagonist Pertti Kurikka
Pertti Kurikka

Finland
07. 03. — 09. 03.
Protagonist

Film: Punková odysea

Director, Producer Askold Kurov
Askold Kurov

Russia
12. 03. — 14. 03.
Director, Producer

Film: Novaja

Director Lasse Lau
Lasse Lau

Denmark
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Šťastná země

Representative Poh Lin Lee
Poh Lin Lee

France
10. 03. — 12. 03.
Representative

Film: Ostrov hladových duchů

Activist Talila Lewis
Talila Lewis

USA
06. 03. — 10. 03.
Activist

Director Johannes List
Johannes List

Germany
09. 03. — 11. 03.
Director

Film: Utkání se životem

Producer Floris Loeff
Floris Loeff

Netherlands
08. 03. — 10. 03.
Producer

Film: Oceán

Director Rafał Łysak
Rafał Łysak

Poland
14. 03. — 17. 03.
Director

Film: Bezpodmínečná láska

Director Vitaly Mansky
Vitaly Mansky

Russia
14. 03. — 16. 03.
Director

Film: Svědkové Putinovi

Director, Producer Carolina Marconi
Carolina Marconi

UK
09. 03. — 11. 03.
Director, Producer

Film: Nikde, a přece někde

Director Malena Martínez Cabrera
Malena Martínez Cabrera

Austria
12. 03. — 16. 03.
Director

Film: Hugo Blanco - Hluboká řeka

Director Menna Laura  Meijer
Menna Laura Meijer

Netherlands
12. 03. — 16. 03.
Director

Film: Něco se pomalu mění

Director, Representative Barry Gene Murphy
Barry Gene Murphy

UK
09. 03. — 11. 03.
Director, Representative

Film: Pozvedni hlas

Producer, Film Composer Thies Mynther
Thies Mynther

Germany
07. 03. — 10. 03.
Producer, Film Composer

Film: Všechna stvoření vítána

Director Jani-Petteri Passi
Jani-Petteri Passi

Finland
07. 03. — 09. 03.
Director

Film: Punková odysea

Director Arthur Pratt
Arthur Pratt

Sierra Leone
06. 03. — 11. 03.
Director

Film: Přeživší

Jury Member  Salma Said
Salma Said

Egypt
06. 03. — 12. 03.
Jury Member

Director Mette-Ann Schepelern
Mette-Ann Schepelern

Denmark
13. 03. — 15. 03.
Director

Film: Srdcová královna

Director Nancy Schwartzman
Nancy Schwartzman

USA
11. 03. — 14. 03.
Director

Film: Reds, do toho!

Producer, Filmmaker M. Siam
M. Siam

France
10. 03. — 12. 03.
Producer, Filmmaker

Film: Amal

Director Konrad Szolajski
Konrad Szolajski

Poland
13. 03. — 15. 03.
Director

Film: Dobrá změna v Polsku

Jury Member  Will  Tizard
Will Tizard

USA
06. 03. — 11. 03.
Jury Member

Director Michel Toesca
Michel Toesca

France
15. 03. — 17. 03.
Director

Film: Kam tě vítr zavane

Director, Producer Matthew Torne
Matthew Torne

Hong Kong
12. 03. — 14. 03.
Director, Producer

Film: Po deštníkové revoluci

Jury Member  Csaba Toth
Csaba Toth

Hungary
06. 03. — 15. 03.
Jury Member

Director, Producer Sandra Trostel
Sandra Trostel

Germany
07. 03. — 10. 03.
Director, Producer

Film: Všechna stvoření vítána

Director, Producer Katarzyna Trzaska
Katarzyna Trzaska

Poland
11. 03. — 15. 03.
Director, Producer

Film: Vesnice plavajících krav

Director, Producer Bregtje van der Haak
Bregtje van der Haak

Netherlands
07. 03. — 08. 03.
Director, Producer

Film: Všude kolem nás

Director Gugi van der Velden
Gugi van der Velden

Netherlands
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Oceán

Director Bram Van Paesschen
Bram Van Paesschen

Belgium
07. 03. — 09. 03.
Director

Film: Jsem tady nový

Director Stella Van Voorst van Beest
Stella Van Voorst van Beest

Netherlands
12. 03. — 14. 03.
Director

Film: Dobré sousedky

Director Ton van Zantvoort
Ton van Zantvoort

Netherlands
08. 03. — 10. 03.
Director

Film: Ovčáček

Jury Member  Harry Vaughn
Harry Vaughn

USA
03. 03. — 12. 03.
Jury Member

Jury Member  Justé Zavišaitė
Justé Zavišaitė

Lithuania
06. 03. — 17. 03.
Jury Member