Školní projekce


Datum konání: 01. 04. – 12. 04.

Kontaktní osoba:
Markéta Kopecká
kopecka.Mauky@email.cz
tel: 606 409 232

Kde budeme promítat:
Kino Panorama (kapacita 153 lidí)

Nabídka filmů:
Jeden svět dětem (8 – 13 let)
Jeden svět pro studentky a studenty (14 – 20 let)

Vstupné na školní projekce je 50 Kč za žáka/studenta.

boskovice-tomas

Tomáš Marvan

Hlavní koordinátor

Vážení diváci, je mi velkou ctí, že letos poprvé zavítá Mezinárodní festival dokumentárních filmů Jeden svět i do Boskovic. Věřím, že si festival věnovaný problematice lidských práv najde spoustu příznivců i v našem městě a že se Boskovice stanou místem, kde se festival bude konat každoročně.

Motto letošního ročníku Bezpečná blízkost odkazuje na stav, kdy si lidé ve společnosti, ač je každý jiný, dokáží porozumět a naslouchat. V dnešní době, kdy je naše společnost čím dál více rozdělená na my versus oni, je to motto nanejvíc výstižné. Pojďme tedy vytvořit prostor, který nás bude spojovat a kde se budeme cítit bezpečně. Pojďme vytvořit Jeden svět.

S naším dramaturgickým týmem jsme pro vás pečlivě vybrali celkem devět snímků, které během čtyř dnů odpromítáme v kině Panorama. Vybrané filmy budou doplněné besedou se zajímavými hosty. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program – koncert, výstavy, workshopy. Budeme rádi, pokud si první týden v dubnu uděláte čas a zavítáte do Jednoho světa v Boskovicích.