Poděkování

FESTIVAL ZAŠTÍTILI

Adriana Krnáčová – primátorka hlavního města Prahy

Ministerstvo kultury České republiky

 

SPOLUPOŘADATEL

Ministerstvo kultury ČR – Kateřina Besserová, Klára Málková, Lenka Holubová Mikolášová

 

GENERÁLNÍ PARTNER

Nadační fond AVAST – Jarmila Baudišová, Martina Břeňová, Kateřina Hálová, Libuše Tomolová

 

HLAVNÍ PARTNER

Zátiší Group – Sanjiv Suri, Alena Větrovcová, Michaela Orgoníková

 

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI

Státní fond kinematografie – Helena Bezděk Fraňková, Soňa Košťálková

Hlavní město Praha – Jan Wolf, František Cipro, Michal Panocha

Kreativní Evropa – MEDIA – Pavlína Kalandrová

Knihy Dobrovský – Adam Pýcha, Štěpánka Levá, Jakub Žanta

Kofola – Jannis Samaras, Jaroslava Musilová

 

ČESTNÝ PARTNER

LMC – Tomáš Dombrovský

 

DALŠÍ VÝZNAMNÍ PARTNEŘI

Visegrad Fund – Denisa Pussová

Velvyslanectví Nizozemského království – J. E. p. Kees J. R. Klompenhouwer, Václav Pláteník

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 – Jakub Doležal

Velvyslanectví Spojených států amerických – J. E. p. Stephen King, Tereza Kamal

Goethe-Institut Prag

Evropský parlament – Arianna Sgammotta

Heinrich-Böll-Stiftung Praha – Eva van de Rakt, Klára Bulantová

British Council Praha – Denise Waddingham, Marta Brichová

Vlámské zastoupení v České republice

Francouzský institut – Luc Lévy, Alexandre Pajon, Anna Miteran

Velvyslanectví Státu Izrael v České republice – J. E. p. Daniel Meron, Šárka Princová Maroušková

Rakouské kulturní fórum v Praze – Andreas Schmidinger, Waltraud Strommer, Sarah Polewsky

Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky – Petra Levrincová, Kristýna Andrlová

Velvyslanectví Dánského království – Ole Frijs-Madsen, Anna Koláčková

Velvyslanectví Švédska – J. E. pí Viktoria Li, Martin Severýn

Kanadské velvyslanectví – J. E. pí Barbara Catherine Richardson, Michael Vlček

Polský institut v Praze – Maciej Ruczaj, Jitka Rohanová

Italský kulturní institut Praha – Giovanni Sciola

Slovenský institut v Praze – Vladimír Valovič, Mária Kokindová

 

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

Česká televize – Petr Dvořák, Jana Kozojedová, Tereza Součková, Jan Pešek, Petr Vizina, Jaroslav Fiala

 

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

Český rozhlas – René Zavoral, Markéta Lidinská, Andrea Filičková, Jakub Zeman, Matouš Hrdina

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Týdeník Respekt – Pavel Volčík, Anna Olléová

Aktuálně.cz – Pavla Majerová, Josef Pazderka

The Student Times – Karolína Kašparová

Deník E15 – Gabriela Martinčeková

Nový prostor – Jan Štěpánek

A2 kulturní čtrnáctideník a A2larm.cz – Lýdia Gřešáková

RFE-RL – Jana Hokůvová

Sedmá generace – Simona Horká

 

MOBILNÍ APLIKACE

Ackee – Ladislav Moravec, Petra Knyblová

 

TECHNICKÝ PARTNER A VR PARTNER

ALZA – Lucie Holubová Krajcová

 

DALŠÍ TECHNIČTÍ PARTNEŘI

O2 – Anna Kačabová

Attendu – Milan Worsch

AV kongres, s. r. o. – Antonín Vrba

Joinmusic, s. r. o. – Michal Glončák

Soundsquare – Adam Voneš

MagicLab – Sára Němečková

WD LUX, s. r. o. – František Dámec

Rozhlasová a televizní laboratoř UK FSV – Jan Peml

 

 

JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH PODPORUJÍ

Nadační fond AVAST

Ondřej Fryc

Dárci sbírky Lepší škola pro všechny

Státní fond kinematografie

Česká rozvojová agentura

EU – Evropské strukturální a investiční fondy

Hlavní město Praha

Nadace O2

Státní fond životního prostředí

 

 JEDEN SVĚT V BRUSELU ZAŠTÍTIL

Martin Povejšil – stálý představitel ČR při EU

 

JEDEN SVĚT V BRUSELU PODPOŘILI

Bozar – Centre for Fine Arts – Juliette Duret

České centrum v Bruselu – Jitka Pánek Jurková, Eva Petráková

Ministerstvo zahraničních věcí ČR – Eva Dvořáková, Jitka Pavlovičová

Evropský parlament – Human Rights Action Unit

House of European History – Blandine Smilansky

Goethe-Institut Brussels – Julian Volz, Maud Routner Qamar

Human Rights and Democracy Network

Velvyslanectví Norského království v Bruselu – Lise Leifsdatter Træland

Stálé zastoupení České republiky při Evropské unii – J. E. Martin Povejšil, Michal Bucháček, Simona Petrů

Velvyslanectví České republiky v Bruselu – J. E. Jaroslav Kurfürst

Informační centrum OSN (UNRIC) – Karen Davies

Cinema Galeries – Frédéric Cornet

 

KREATIVNÍ KAMPAŇ

Matyáš Trnka – vizuální identita festivalu a festivalová znělka

Matěj Růžička – vizuální identita festivalu, grafika

Marek Doubrava – hudba ve festivalové znělce

Na kampani dále spolupracovali: Tereza Pospíšilová, Viktor Ekrt, Eliška Fenclová, Lenka Kohoutová

 

FESTIVALOVÁ DATABÁZE

StarBase – Pavel Kalenda

 

FESTIVALOVÁ MÍSTA

Kino Atlas – Ondra Trantina, Kryštof Mašek

Bio OKO – David Beránek, Olja Svitáková, Tomáš Franc

Kino Evald – Ondra Trantina, Kryštof Mašek

Kino 35, Francouzský institut – Martina Hřibová, Alexandre Derr

Kino Ponrepo – David Havas

Kino Lucerna – Bedřich Němec, Andrej Štůla, Petr Šašek

Městská knihovna – Vít Zapletal

Kino Světozor – Petr Jirásek, Prokop Jeníček, Marian Plieštik

CAMP – Centrum architektury a městského plánování – Barbora Peroutková, Štěpán Bärtl

Tibet Open House – Nadim Mohamed, Jan Mayer, Nikola Votrubová

 

JEDEN SVĚT DĚKUJE

Adventura – Petr Novotný, Blanka Lahovská

Active Travel – Jiří Reinberger

BB Cider – Pavel Brabec, Radim Burkoň

Drink It – Jiří Horčička

Prague Pride, Jsme fér – Czeslaw Walek, Bohdana Rambousková

Česká centra – Klára Kobzová

Filmprint – Jakub Sitár

Skautský institut v Praze – Zuzana Orlová

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Jana Čtveráková, Mária Holbová

Nissan Europe – Petr Kolář

Orbix – Slavomír Čurlej, Jan Kaška, Zuzana Fibich

Pohoda, o. p. s., a Kavárna Bílá vrána – Zoran Dukić

Gringo grafická dílna a Prostor 39 – Vítek Havlíček

Salad Box – Martin Melichárek, Jan Žáček

Run Czech – Milan Janoušek

DOX – Michal Kučerák, Michaela Šilpochová, Lucie Laitlová

Linhartova nadace – Magdalena Lišková, Jan Mayer

Liftago – Ondřej Krátký, Eva Došková

Prague Green City Guide – Aneta Hebrová, Jennifer Day

Green Decor – Ivana Kopřivová

Nano Energies – Alena Hosnedlová, Jana Bábiková, Jan Říha

Party nábytek – Eva Havlíková

Etcimex – Kamil Hallak, Markéta Štěpová

On Lemon – Jan Dvořák

Papírna – Michal Koubský, Jaromír Koubek

Vinotéka Vínečko – Michal Trojan

Vinohradský pivovar – Jan Korselt

NFCP – Tomáš Urban

EKO-KOM – Petr Kuhn

JCDecaux – František Vošahlík

Big Media – Radka Entlichová

Rail Reklam – Jana Baborová

MF Reklama Praha – Daniel Toman

FedEx – Marián Kršek

Univerzita Karlova – Kateřina Králová, Tereza Krobová, Veronika Nováková, Ina Píšová, Alice Němcová Tejkalová, Lucie Šťastná, Selma Benyovszky

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha – Štěpán Strnad

Česká zemědělská univerzita – Alena Wranová

Post Bellum – Magdalena Benešová

Zvol si info – Vojtěch Bruk, Miloš Gregor

Kmen dospělých (Junák – český skaut) – Slavomil Janov

Společnost pro queer paměť – Radek Miřácký

Z pokoje do pokoje – Zuzka Kuberová

Oprášeno, o. p. s. – Bohunka Krejčí, Veronika Benešová

Udržitelně Chic – Lucie Poubová

Pokojovky – Tereza Přibylová

Otevřená společnost, o. p. s. – Tomáš Pavlas

Centrum pro integraci cizinců, o. p. s. – Valery Senichev, Jelena Tešić

META, o. p. s. – Lucie Soukupová

InBáze, z. s. – Petra Fronková

Millward Brown – Petra Půlpánová

Evalytics – Pavel Mužík

International Organization for Migration – Lucie Sládková

manželé Sýkorovi

Soundsquare – Pavel Rejholec, Radim Janeš, Martin Jílek, Alice Hurychová, Peter Hilčanský, Adam Voneš

 

JEDEN SVĚT PRO VŠECHNY

Asistence, o. p. s.

Elpida,o. p. s.

Domov Sue Ryder, o. p. s.

Deaf Friendly

Pevnost

SPMP ČR

Economic Service

Audiokomentář – Luboš Krapka, Marek Sabala, Zuzana Stivínová

 

FESTIVAL BY SE NEOBEŠEL BEZ POMOCI TĚCHTO LIDÍ A ORGANIZACÍ

AZ Translations

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary – Karel Och, Martin Horyna

Institut dokumentárního filmu – Tereza Šimíková, Pavlína Kalandrová, Barbora Kousalová, Marta Jallageas

New York University Prague

Lukáš Franz

Igor Blaževič

Jan Urban

Hana Kulhánková

Zoran Bonuš

André Swoboda

Alena Rambousková

AČFK – Radana Korená, Jan Jílek

Mezipatra – Pavel Bicek, Sandra Hezinová

Akademie Institutu umění – Táňa Švehlová, Dana Hague, Tomáš Hrivnák, Radim Jung, Irena Swiecicki, Michal Procházka, Eva Žáková a Magdalena Müllerová

Linda Bartošová

dné – Ondřej Holý

Radka Lím Labendz

 

a všichni naši dobrovolníci a dobrovolnice