Projekce pro seniory

Datum konání: 24. 03. 2018 (10:00 – 12:00)

V rámci speciálního programu pro seniory proběhne projekce kvalitního dokumentárního snímku, jehož výběr je přizpůsoben danému publiku a také pofilmová debata s odborníkem na dané téma. Součástí programu je i malé občerstvení. Oslovujeme jak olomoucké seniorské domy a centra, tak domovy a centra z okolních vesnic.

Projekce jsou dostupné za speciální zlevněné vstupné 40 Kč, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají 50procentní slevu z ceny vstupenky. Projekce je přístupná i pro veřejnost, ale vstupenky nelze zakoupit předem a budou dostupné až na místě projekce.

Po projekci je přichystáno drobné pohoštění.

 

Promítaný snímek:

Nerodič

 

Promítací místo:

Divadlo na cucky – Dolní náměstí 42, Olomouc

 

Koordinátorka seniorských projekcí a Jednoho světa pro všechny:

Simona Pazderníková

e-mail: provsechny@jedensvetolomouc.cz

tel.: +420 605 520 923

olomouc-koordinatorky

Aneta Šebková, Anežka Hrušková

Hlavní koordinátorky

Olomouc na konci března již tradičně ožije festivalovým děním v podobě dalšího ročníku dokumentárního festivalu o lidských právech Jeden svět. Organizační tým, složený především z nadšených studentů, pro vás opět připravuje bohatý program plný zajímavých filmových projekcí i rozmanitých doprovodných aktivit. Hlavním tématem 19. ročníku festivalu je Aktualizace sytému, a to hned v několika různých významech. Nabízí se systémy politické, společenské i ty virtuální, naším cílem je ale snaha o aktualizaci zejména toho vnitřního systému, kterým disponujeme jako jednotlivci. Najít v rozbouřené a zrychlené době přesycené informacemi chvilku na zastavení se, zpracování okolních vjemů a zamyšlení se nad nimi není vždy jednoduché. Když se vám to ale podaří, získáte šanci pokračovat dál s větším klidem, urovnanými myšlenkami a možná i s otevřenějším postojem. Pro takovou příležitost můžete využít například ztemnělé kino, koncert s přáteli nebo zajímavou přednášku s dobrou kávou.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli bod našeho programu, věříme, že odejdete domů odpočatější a bohatší o nové poznatky, které vám budou v životě pozitivním přínosem. Tak si přijďte aktualizovat systém spolu s námi.

Těšíme se na vás v Olomouci 19.–24. 3. 2018.