Program po dnech

07. 03.

Lucerna VS

19:00
Slavnostní zahájení - vstup jen s pozvánkou
Žádný člověk není ostrov sám pro sebe
Mezinárodní premiéra Debata s hosty

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

19:00
Slavnostní zahájení - vstup jen s pozvánkou
Žádný člověk není ostrov sám pro sebe
Mezinárodní premiéra

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

19:00
Slavnostní zahájení - vstup pro veřejnost za běžné vstupné
Žádný člověk není ostrov sám pro sebe
Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Klinika

19:00 Žádný člověk není ostrov sám pro sebe / No Man is an Island Mezinárodní premiéra

více o filmu přidat film do programu

08. 03.

Lucerna VS

16:15 Lovný revír / The Hunting Ground Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Švédská teorie lásky / The Swedish Theory of Love Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

21:15 Občan Chodorkovskij / Citizen Khodorkovsky Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

17:00 Nebezpečný svět Rajka Dolečka / Nebezpečný svět Rajka Dolečka Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Behemoth / Behemoth Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Sonita / Sonita Česká premiéra Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

17:00 Do hloubky webu / Deep Web Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Bílý hněv / VALKOINEN RAIVO Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Dcera jezera / Hija de la laguna Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Corinnino tajemství / Corinnes Geheimnis Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Tak daleko, tak blízko / Tak ďaleko, tak blízko Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Křehká duše / Skörheten Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Yesmeni se bouří / The Yes Men Are Revolting Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Řekněte jaru, ať letos nepřichází / Tell Spring Not to Come This Year Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Návrat domů / Возвращение домой Česká premiéra Panelová debata: Kam míří Ukrajina? Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Libye v pohybu / Libya in Motion Evropská premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Posvátná kráva / Holy Cow Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Ukradená zem / Land Grabbing Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Ukrajinští šerifové / Ukrainian Sheriffs Česká premiéra Masterclass s Romanem Bondarčukem: Ukrajinští šerifové – Případ z Divokého východu Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Starý ořešák / A Walnut Tree Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Moje teplá čínská svatba / Inside the Chinese Closet Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30 Exkurze aneb historie současnosti / Exkurze aneb historie současnosti Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 10 miliard – co máte na talíři? / 10 Billion - What's On Your Plate? Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Návštěva / The Visit Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Co přinese červen? / Future June Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Téměř svatý / Almost Holy Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Na okraji nebe / Ming Tian Hui Geng Hao Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Amal / Amal Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Salero / Salero Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Útěk bez konce / The Longest Run Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Všechen čas na světě / All The Time In The World Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Groznyj Blues / Grozny Blues Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Mihotavá pravda / A Flickering Truth Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Země kartelů / Cartel Land Česká premiéra Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

09. 03.

Lucerna VS

16:15 Milosrdné radikálky / Radical Grace Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Ve stínu minulosti / A Haunting History Světová premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Ukrajinští šerifové / Ukrainian Sheriffs Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

13:30 Všechen čas na světě / All The Time In The World Projekce pro seniory a seniorky Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

17:00 Děkujeme, že jste hráli s námi / Thank You For Playing Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Švédská teorie lásky / The Swedish Theory of Love Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Hooligan Sparrow / Hooligan Sparrow Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

13:30 Každá tvář má jméno / Every Face Has A Name Česká premiéra Projekce pro seniory a seniorky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Chuck Norris versus komunismus / Chuck Norris vs Communism Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Pečovatelka Alice / Ik ben Alice Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Bezesné noci / Royahaye Dame Sobh Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Býti koněm / Etre Cheval Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Cargo 200 / Lading 200 van niet-verklaarde oorlog Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Demokracie / Democracy - im Rausch der Daten Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Říkejte mi Marianna / Mów mi Marianna Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Řekni něco / Say Something Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Model pana starosty / The Érpatak Model Česká premiéra Panelová debata: Demokracie podle technokratů Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Amal / Amal Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Aminin profil / The Amina Profile Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Sedm písní pro dlouhý život / Seven Songs for a Long Life Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30
Jeden svět interaktivně
Masterclass Jeden svět interaktivně: Webové a virtuální světy Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Blízký daleký východ / Český žurnál - Blízký daleký východ Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Člověk / Human Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Cesta solidarity / La Granja del Pas Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Pomozte najít Sunila Tripathiho / Help Us Find Sunil Tripathi Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Neúplatní / Incorruptible Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Gayby Baby / Gayby Baby Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Libye v pohybu / Libya in Motion Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Olegova volba / Le Choix d'Oleg Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Bílý hněv / VALKOINEN RAIVO Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Nemocná / Bolesno Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Jako ostatní / Like the Others Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Běh na dlouhou trať / The Long Distance Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Ukradená zem / Land Grabbing Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Mezi věřícími / Among the Believers Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

10. 03.

Lucerna VS

16:15 Yesmeni se bouří / The Yes Men Are Revolting Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Bábušky z Černobylu / The Babushkas of Chernobyl Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Návštěva / The Visit Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

17:00 Ve stínu minulosti / A Haunting History Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Olegova volba / Le Choix d'Oleg Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Speed Sisters / Speed Sisters Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

17:00 Země kartelů / Cartel Land Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Syrská Love Story / A Syrian Love Story Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Behemoth / Behemoth Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 18 psanců / The Wanted 18 Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Hotline / Hotline Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Tak mluvíme my / The Way We Talk Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Nemocná / Bolesno Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Co se nenosí / Moest Väljas Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Pečovatelka Alice / Ik ben Alice Panelová debata: Robot, přítel na stáří Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Jak jsme se stali válečnými dobrovolníky / Як ми стали добровольцями Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Cargo 200 / Lading 200 van niet-verklaarde oorlog Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Nejdřív nás budou muset zabít / They Will Have to Kill Us First Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30
iShorts: hledání domova
Tohle není hra
Rovnováha
Finistère
Strip
Superjednotka
Masterclass iShorts: Doma na moři nebo na kolotoči Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Mallory / Mallory Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Tři a půl minuty, deset výstřelů / 3 1/2 Minutes, Ten Bullets Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30 Girl Power / Girl Power Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Žádný člověk není ostrov sám pro sebe / No Man is an Island Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Dcera jezera / Hija de la laguna Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Já jsem Dublin / I am Dublin Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Posvátná kráva / Holy Cow Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Koudelka Shooting Holy Land / Koudelka Shooting Holy Land Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Říkejte mi Marianna / Mów mi Marianna Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Na východ od ráje / Na východ od ráje Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Každá tvář má jméno / Every Face Has A Name Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Starý ořešák / A Walnut Tree Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Havana Motor Club / Havana Motor Club Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 10 miliard – co máte na talíři? / 10 Billion - What's On Your Plate? Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Cowspiracy / Cowspiracy: The Sustainability Secret Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

11. 03.

Lucerna VS

13:30 Nebezpečný svět Rajka Dolečka / Nebezpečný svět Rajka Dolečka Projekce pro seniory a seniorky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:15 Psí život / Chienne de vie Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Nemusíš s láskou, stačí s citem / Nemusíš s láskou, stačí s citem Světová premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Pečovatelka Alice / Ik ben Alice Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

17:00 Moje teplá čínská svatba / Inside the Chinese Closet Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:30 Zdi / Walls Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Chuck Norris versus komunismus / Chuck Norris vs Communism Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

17:00 Nepřekročili hranici, ona překročila je / I Didn't Cross the Border: The Border Crossed Me Světová premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Ruský datel / The Russian Woodpecker Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Mihotavá pravda / A Flickering Truth Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Nejdřív nás budou muset zabít / They Will Have to Kill Us First Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00
iShorts: hledání domova
Tohle není hra
Rovnováha
Finistère
Strip
Superjednotka
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Model pana starosty / The Érpatak Model Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Dotkni se nebe / Reach for the SKY Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Právo podle Motleyové / Motley's Law Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Do hloubky webu / Deep Web Panelová debata: Internet v rukou vlády Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Olegova volba / Le Choix d'Oleg Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Ukrajinští šerifové / Ukrainian Sheriffs Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Plavba / The Crossing Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Kola versus auta / Bikes vs Cars Česká premiéra Masterclass s Fredrikem Gerttenem: Mezi banány, koly a fotbalem Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Všechen čas na světě / All The Time In The World Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:00 Café Waldluft / Café Waldluft Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30 Běh na dlouhou trať / The Long Distance Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Řekni něco / Say Something Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 V paprscích slunce / V paprscích slunce Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:00 Na okraji nebe / Ming Tian Hui Geng Hao Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Demokracie / Democracy - im Rausch der Daten Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Napříč Barmou / Across Evropská premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Pravda, nic než... / Im Lomar Et Haemet Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Kino, věc veřejná / Cinema: A Public Affair Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Cargo 200 / Lading 200 van niet-verklaarde oorlog Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Křehká duše / Skörheten Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Čínský primátor / The Chinese Mayor Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Libye v pohybu / Libya in Motion Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Domy bez dveří / Houses Without Doors Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

12. 03.

Lucerna VS

11:00 Země kartelů / Cartel Land Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

13:30 Mallory / Mallory Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:15 Mezi věřícími / Among the Believers Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Zdi / Walls Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Právo podle Motleyové / Motley's Law Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

12:00 Sedm písní pro dlouhý život / Seven Songs for a Long Life Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

14:30 Detence / Förvaret Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Corinnino tajemství / Corinnes Geheimnis Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:30 Normální porucha / Naturens uorden Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Na okraji nebe / Ming Tian Hui Geng Hao Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

09:30 Královny Sýrie / Queens of Syria Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

11:30 Záběr po záběru / Frame by Frame Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

14:00 Posvátná kráva / Holy Cow Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 18 psanců / The Wanted 18 Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Speed Sisters / Speed Sisters Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Tři a půl minuty, deset výstřelů / 3 1/2 Minutes, Ten Bullets Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

11:00 Plavba / The Crossing Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

14:00 Pravda, nic než... / Im Lomar Et Haemet Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Café Waldluft / Café Waldluft Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Psí život / Chienne de vie Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Cecilia / Cecilia Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

13:00 Žádný člověk není ostrov sám pro sebe / No Man is an Island Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

15:00 Perleťový knoflík / The Pearl Button Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:30 Můj džihád / My Jihad Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Gayby Baby / Gayby Baby Panelová debata: Manželství pro všechny Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

13:00 Čínský primátor / The Chinese Mayor Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

15:00 Ruský datel / The Russian Woodpecker Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Občan Chodorkovskij / Citizen Khodorkovsky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Blízký daleký východ / Český žurnál - Blízký daleký východ Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

14:30 Bezesné noci / Royahaye Dame Sobh Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Kola versus auta / Bikes vs Cars Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Těžká volba / Těžká volba Mezinárodní premiéra Masterclass se Zuzanou Piussi: Mafie a politika v investigativním dokumentu Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

14:30 Salero / Salero Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Co přinese červen? / Future June Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Dotkni se nebe / Reach for the SKY Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

21:30 Nebezpečný svět Rajka Dolečka / Nebezpečný svět Rajka Dolečka Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 V kožešině / Pels Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Zajatci / Бранці Česká premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Děkujeme, že jste hráli s námi / Thank You For Playing Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Ve stínu minulosti / A Haunting History Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

15:00 Kost a kůže / Svindlerne Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:30 Po arabském jaru / The Trials of Spring Česká premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Hon na holiče / Der Kuaför aus der Keupstrasse Mezinárodní premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Nákaza / Affliction Česká premiéra Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:30 Návrat domů / Возвращение домой Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Tak mluvíme my / The Way We Talk Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Girl Power / Girl Power Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Starý ořešák / A Walnut Tree Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Aminin profil / The Amina Profile Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Klinika

15:00 Švédská teorie lásky / The Swedish Theory of Love

více o filmu přidat film do programu

13. 03.

Lucerna VS

11:00 10 miliard – co máte na talíři? / 10 Billion - What's On Your Plate? Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

13:30 Co se nenosí / Moest Väljas Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:15 Syrská Love Story / A Syrian Love Story Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Hooligan Sparrow / Hooligan Sparrow Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Země kartelů / Cartel Land Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

09:30 Můj džihád / My Jihad Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

12:00 Jako ostatní / Like the Others Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

14:30 Nemusíš s láskou, stačí s citem / Nemusíš s láskou, stačí s citem Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

17:00 V paprscích slunce / V paprscích slunce Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:30 Býti koněm / Etre Cheval Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Bílý hněv / VALKOINEN RAIVO Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

09:30 Milosrdné radikálky / Radical Grace Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

11:30 Havana Motor Club / Havana Motor Club Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

14:00 Sonita / Sonita Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Válka a hry / Krieg & Spiele Světová premiéra Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Normální porucha / Naturens uorden Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Hotline / Hotline Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

11:00 Útěk bez konce / The Longest Run Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

14:00 Řekněte jaru, ať letos nepřichází / Tell Spring Not to Come This Year Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

16:00 Neúplatní / Incorruptible Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Dcera jezera / Hija de la laguna Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Pomozte najít Sunila Tripathiho / Help Us Find Sunil Tripathi Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

13:00 Tak daleko, tak blízko / Tak ďaleko, tak blízko Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

15:00 Nákaza / Affliction Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:30 Jak jsme se stali válečnými dobrovolníky / Як ми стали добровольцями Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Ukradená zem / Land Grabbing Panelová debata: Mizející půda Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

13:00 Yesmeni se bouří / The Yes Men Are Revolting Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

15:00 Hon na holiče / Der Kuaför aus der Keupstrasse Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Královny Sýrie / Queens of Syria Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Nepřekročili hranici, ona překročila je / I Didn't Cross the Border: The Border Crossed Me Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

14:30 Speed Sisters / Speed Sisters Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Téměř svatý / Almost Holy Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Rebelové / Rebels Česká premiéra Masterclass s Kari Anne Moe: observační přístup v dokumentu Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

14:30 Gayby Baby / Gayby Baby Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Na východ od ráje / Na východ od ráje Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Model pana starosty / The Érpatak Model Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30 Domy bez dveří / Houses Without Doors Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Tak mluvíme my / The Way We Talk Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Švédská teorie lásky / The Swedish Theory of Love Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:00 Běh na dlouhou trať / The Long Distance Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Moje teplá čínská svatba / Inside the Chinese Closet Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

15:00
Jeden svět dětem
Rok bez rodičů
Dům plný snů
Tančím pro tebe
Mezinárodní premiéra Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:30 Cecilia / Cecilia Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Detence / Förvaret Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Já jsem Dublin / I am Dublin Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Corinnino tajemství / Corinnes Geheimnis Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Koudelka Shooting Holy Land / Koudelka Shooting Holy Land Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Exkurze aneb historie současnosti / Exkurze aneb historie současnosti Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Chuck Norris versus komunismus / Chuck Norris vs Communism Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Lovný revír / The Hunting Ground Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

14. 03.

Lucerna VS

13:30 Pečovatelka Alice / Ik ben Alice Projekce pro seniory a seniorky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:15 Aminin profil / The Amina Profile Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 Sonita / Sonita Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:15 Býti koněm / Etre Cheval Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

17:00 Těžká volba / Těžká volba Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Syrská Love Story / A Syrian Love Story Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Dotkni se nebe / Reach for the SKY Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

14:00 Švédská teorie lásky / The Swedish Theory of Love Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Cowspiracy / Cowspiracy: The Sustainability Secret Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Salero / Salero Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Čínský primátor / The Chinese Mayor Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Zdi / Walls Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

16:00
Jeden svět dětem
Rok bez rodičů
Dům plný snů
Tančím pro tebe
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Rebelové / Rebels Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Mezi věřícími / Among the Believers Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Hooligan Sparrow / Hooligan Sparrow Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Plavba / The Crossing Panelová debata: Co Evropě přináší migrace Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Křehká duše / Skörheten Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Groznyj Blues / Grozny Blues Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 10 miliard – co máte na talíři? / 10 Billion - What's On Your Plate? Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

19:30 Po arabském jaru / The Trials of Spring Masterclass o filmu Po arabském jaru: revoluční multimediální projekt s kampaní Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Mihotavá pravda / A Flickering Truth Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Záběr po záběru / Frame by Frame Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

21:30 Jak změnit svět / How to Change the World Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Říkejte mi Marianna / Mów mi Marianna Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Ruský datel / The Russian Woodpecker Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Girl Power / Girl Power Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Válka a hry / Krieg & Spiele Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Jako ostatní / Like the Others Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Demokracie / Democracy - im Rausch der Daten Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Kola versus auta / Bikes vs Cars Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Cesta solidarity / La Granja del Pas Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Bábušky z Černobylu / The Babushkas of Chernobyl Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

15. 03.

Lucerna VS

16:15 Pomozte najít Sunila Tripathiho / Help Us Find Sunil Tripathi Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:45 V paprscích slunce / V paprscích slunce Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

21:15 Sedm písní pro dlouhý život / Seven Songs for a Long Life Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

17:00 V kožešině / Pels Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Válka a hry / Krieg & Spiele Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Cecilia / Cecilia Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

14:00 Dotkni se nebe / Reach for the SKY Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00 Zajatci / Бранці Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Rebelové / Rebels Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Děkujeme, že jste hráli s námi / Thank You For Playing Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Jak jsme se stali válečnými dobrovolníky / Як ми стали добровольцями Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Jak změnit svět / How to Change the World Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

18:15 Nákaza / Affliction Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Co přinese červen? / Future June Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Po arabském jaru / The Trials of Spring Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Domy bez dveří / Houses Without Doors Panelová debata: Sýrie – konflikt, který nemá řešení? Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna MS

17:00 Právo podle Motleyové / Motley's Law Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Havana Motor Club / Havana Motor Club Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Kost a kůže / Svindlerne Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Královny Sýrie / Queens of Syria Masterclass o filmu Královny Sýrie: Kam se poděly režisérky? Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00 Psí život / Chienne de vie Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00 Tak daleko, tak blízko / Tak ďaleko, tak blízko Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30 Neúplatní / Incorruptible Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Normální porucha / Naturens uorden Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Nemusíš s láskou, stačí s citem / Nemusíš s láskou, stačí s citem Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:00 Mallory / Mallory Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Amal / Amal Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Groznyj Blues / Grozny Blues Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Řekněte jaru, ať letos nepřichází / Tell Spring Not to Come This Year Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Behemoth / Behemoth Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Řekni něco / Say Something Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 18 psanců / The Wanted 18 Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Útěk bez konce / The Longest Run Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Záběr po záběru / Frame by Frame Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Každá tvář má jméno / Every Face Has A Name Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16. 03.

Lucerna VS

19:00
Slavnostní zakončení - vstup jen s pozvánkou

více o filmu přidat film do programu

22:00
Cena za nejlepší film
Syrská Love Story
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Lucerna MS

13:30 Milosrdné radikálky / Radical Grace Projekce pro seniory a seniorky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00
Cena za nejlepší film
Syrská Love Story
Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Světozor VS

13:30 Bábušky z Černobylu / The Babushkas of Chernobyl Projekce pro seniory a seniorky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

17:00
Vítěz divácké ceny nadačního fondu AVAST
Sonita
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30
Cena za nejlepší režii
Behemoth
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00
Cena studentské poroty
Co se nenosí
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Světozor MS

14:00 Nepřekročili hranici, ona překročila je / I Didn't Cross the Border: The Border Crossed Me Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

16:00 Občan Chodorkovskij / Citizen Khodorkovsky Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:15 Napříč Barmou / Across Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

20:30 Cowspiracy / Cowspiracy: The Sustainability Secret Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Městská knihovna VS

17:30 Lovný revír / The Hunting Ground Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Nejdřív nás budou muset zabít / They Will Have to Kill Us First Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino 35

17:00 Tři a půl minuty, deset výstřelů / 3 1/2 Minutes, Ten Bullets Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Člověk / Human Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

Atlas VS

17:00
Druhý divácky nejúspěšnější film
Mallory
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:00
Cena Poroty Václava Havla
Neúplatní
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

21:30
Zvláštní uznání Poroty Václava Havla
Hooligan Sparrow
Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Atlas MS

16:00 Co se nenosí / Moest Väljas Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

18:00 Hon na holiče / Der Kuaför aus der Keupstrasse Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 Můj džihád / My Jihad Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Detence / Förvaret Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Ponrepo

17:30 Bezesné noci / Royahaye Dame Sobh Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

20:00 V kožešině / Pels Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Evald

17:00 Café Waldluft / Café Waldluft Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Perleťový knoflík / The Pearl Button Debata s hosty Vyprodáno

více o filmu přidat film do programu

22:00 Těžká volba / Těžká volba Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

Kino Béla

17:00 Návrat domů / Возвращение домой Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

19:30 Hotline / Hotline Debata s hosty Vstupenky

více o filmu přidat film do programu

22:00 Kino, věc veřejná / Cinema: A Public Affair Vstupenky

více o filmu přidat film do programu



 
Další partneři
 

Jeden svět
Člověk v tísni o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
Kontakt
Tel.: +420 226 200 400
info@jedensvet.cz
Kontakt pro média
Tel.: +420 731 129 553
tereza.hronova@jedensvet.cz



©2016 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM